Вечна любов

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот wicca_witch » 08 Яну 2008, 14:09

здравейте!това е една много хубава магия.аз я написах 1 я направих и подейства.тя се състой от : 1 червена,1 розова свещ бял лист плик(може и ти да го направиш)парфюм,червен химикал.Заклинанието се пише с червен химикал.Запалват се и двете свещи.написва се името на човека който искате и се изрича заклинанието: Теб аз обичам в тебе се заричам,че вечно теб ще обичам,каквото и да изричам пак ще те обичам.В магията вечна се заричам,че тебе обичам,живота изтича и той се зарича,че тебе обича.Докрая ще те обичам такъв какъвто си ми ти такава ще бъда и аз до последният си час и дни.С аромата на парфюма вечен в тоз час те обричам вечно да си верен и мене да обичаш и в мен да се заричаш до последните си час и дни.
ПОсле се капват по 3 капки върху листа след изричането на заклинанието листа се напарфомирва и се слага в плика и се казва:В този плик аз затварям любовта това е моята съдба.Каквото е казано и писано това и ще стане.
След това се капва по 1 капка и от двете свещи и от двата края на плика и се залепва листа от всички краища.дано стане и при вас. love8
I'm a Sweet venom for you.The venom is in my blood.
Аватар
wicca_witch
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Окт 2007, 20:35

Мнениеот numi » 08 Яну 2008, 14:54

wicca_witch Много се извинявам но ще може ли да уточним някой неща?ПОсле се капват по 3 капки върху листа след изричането на заклинанието листа се напарфомирва какво ще рече това капваме три капки или парфюмирам целия лист?и последното изречение къде капваме от свещите и на листа или на плика?
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот kiki » 08 Яну 2008, 15:04

аз искам да попитам на плика само имената на човека ли се пишат нищо друго така ли?
Аватар
kiki
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Ное 2007, 22:17

Мнениеот avanabil » 08 Яну 2008, 16:20

wicca_witch написа:здравейте!това е една много хубава магия.аз я написах 1 я направих и подейства.тя се състой от : 1 червена,1 розова свещ бял лист плик(може и ти да го направиш)парфюм,червен химикал.Заклинанието се пише с червен химикал.Запалват се и двете свещи.написва се името на човека който искате и се изрича заклинанието: Теб аз обичам в тебе се заричам,че вечно теб ще обичам,каквото и да изричам пак ще те обичам.В магията вечна се заричам,че тебе обичам,живота изтича и той се зарича,че тебе обича.Докрая ще те обичам такъв какъвто си ми ти такава ще бъда и аз до последният си час и дни.С аромата на парфюма вечен в тоз час те обричам вечно да си верен и мене да обичаш и в мен да се заричаш до последните си час и дни.
ПОсле се капват по 3 капки върху листа след изричането на заклинанието листа се напарфомирва и се слага в плика и се казва:В този плик аз затварям любовта това е моята съдба.Каквото е казано и писано това и ще стане.
След това се капва по 1 капка и от двете свещи и от двата края на плика и се залепва листа от всички краища.дано стане и при вас. love8


Вечна Любов? Какво значи това ? Какво се е случило при теб, за да твърдиш, че си постигнала вечна любов, благодарение на ритуала? Просто ми е интересно
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот serafin » 08 Яну 2008, 16:28

незнам мисля че нее редно да държиш някои в магически плен само защото така ти изнася незнам как мислят другите ама аз така мисля ако ахресам някое момиче и от ме хареса тогава може да се нарече истинска любов
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот numi » 08 Яну 2008, 16:44

Жсеки има право да избира и да прави каквото иска
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот serafin » 08 Яну 2008, 17:00

да така е
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот venus » 08 Яну 2008, 17:45

wicca_witch написа:здравейте!това е една много хубава магия.аз я написах
....
Докрая ще те обичам такъв какъвто си ми ти такава ще бъда и аз до последният си час и дни.


Как може човек да си прави авто-магия, която да има за цел да задържи развитието му? Няма начин да останете каквито сте на 17... а ако това пък по незнайни причини се случи, мога само да ви съчувствам.

Когато мисля за бъдещето си с любимия човек, неизменно си пожелавам да се развиваме едновременно и в една посока... Внимавайте какво си пожелавате.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот numi » 08 Яну 2008, 18:51

venus-ти написа внимавайте какво си пожелавате и аз бих искала да довърша защото може да се звадне.А това не е ли прекрасно?????????????????????????????????????????
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот serafin » 08 Яну 2008, 18:54

ами зависи какво си пожелаеш мисля аз
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот venus » 08 Яну 2008, 19:57

Може да се окаже не толкова прекрасно. Свързвате се доживот с любимия чрез деца, имоти, болести и какво ли не и след това срещате човека, който е създаден за вас, примерно :) И се влюбвате до уши, но доживотната любов е на инвалиден стол и няма как да го оставите. Като си пожелавате, оставяйте си вратичка поне - поне да не е доживот :) Защото наистина може да се сбъдне, а опитът показва, че най-често нещата не са точно такива, каквито сме очаквали.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот serafin » 08 Яну 2008, 20:20

много добре казано : )))
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот numi » 08 Яну 2008, 20:59

Добре де но защо трябва ако недай си бойе любовта ми е в ихвалиден стол както казващ трябва да го остажя нормално е да срешна друг кам който имам симпатий но какво от това аз обичам 1овека на моя живот пак бил тои престапник или инвалид мисля чя това не е от значение.не е ли така?
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот venus » 08 Яну 2008, 21:13

Проблемът е в това, че могат да се обичат и двама човека едновременно. И невъзможното и незпозволеното винаги има неустоимо очарование. Освен това любовта е различна - от любов до любов има много голяма разлика.

Беше просто някакъв пример. Мисълта ми е, че всичко се променя, ние също, очакванията и протребностите ни - също. На 18 години сме имали нужда от един тип мъж, на 28 - от друг, на 58 най-вероятон ще имаме нужда от нещо съвсем различно. Всеки да си зададе въпросът колко се е променил през последните 3 години примерно. И защо не е с ученическата си любов. На 14 си мислех, че онзи, първият, ще бъде и последен и няма да има нищо и никой след него.. а сега знам, че дори не съм го обичала - да, била съм любопитна, било ми е хубаво с него, но не е била любов.

Така че е много рисковано да се търси доживотна връзка с човек - хората се променят и връзките се променят.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот numi » 08 Яну 2008, 21:27

Аз мисля че когато направим своя избор трябва да го увайаваме то по тази логика цял йивот ще си сменяме мъжете.Наистина не е гаранция че човека който изберем е истинската любов но нека сами прециним и си носим последствията нека никой да не наи критикува.
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот Diablo » 09 Яну 2008, 08:00

Нуми, позволи ми да ти дам един съвет.
Не се вкопчвай в нищо, не се опитвай да запазиш нищо такова, каквото "си е". Законът за промяната е неизменен. Действа постоянно и спрямо всично. Съпротивата ти срещу промяната няма да я възпре. И тъй като всичко така или иначе ще се промени, по-добре е да считаш, че промяната е нещо хубаво, добро и каквото там определение си измислиш. Свързвай я с прогрес, не със загуба на толкова ценното и прекрасно настояще. Позволи си да се променяш.
Просто съвет, не ме убивай :).
Аватар
Diablo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 04 Дек 2007, 08:20
Местоположение: България

Мнениеот numi » 09 Яну 2008, 08:59

Diablo- Благодаря ти за съвета :wink:
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот wicca_witch » 09 Яну 2008, 12:05

значи 3 капки от двете свещи се капват върху листа с написаното име .и листа се напарфомирва с някакъв парфюм.и после се капва по 1 капка върху плика в който е листчето... други въпроси...? :)
I'm a Sweet venom for you.The venom is in my blood.
Аватар
wicca_witch
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Окт 2007, 20:35

Мнениеот svoboda » 16 Яну 2008, 16:36

Никoй правил ли е ритуала? Би ли ми го обяснил по простичко и какви са ефектите в случай че някои го е изпробвал вече?
Аватар
svoboda
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 46
Регистриран на: 12 Сеп 2007, 18:42
Местоположение: Dania

Мнениеот zaek » 17 Яну 2008, 07:45

Никoй правил ли е ритуала? Би ли ми го обяснил по простичко и какви са ефектите в случай че някои го е изпробвал вече?

Ефектите могат да бъдат различни за всеки човек пробвай и ще разбереш.Ако дадена магия работи при някой при друг може да не проработи...много е индивидуално ритуалите са според човека..Ако питаш за последиците това е магия с която влияеш в/у живота на друг човек така че последици ще има но какви никой не знае.няма празно всичко се връща моли се да е за добро.Колкото до вечната любов от собствен опит се убедих че такава няма.Аде да излезем от сапунените сериали и да се пренесем за секунда в реалния живот и новото хилядолетие.Принца на белия кон няма да се появи никога и няма да има хепи едн от сорта на "те живели дълго и щасливо".Това е утопия.Но много от нас не се примиряват с това се опитват да си го направят и съзададат по всякакаъв начин в това число и магия.ПОвярвайте ми любовната магия е най опасното нещо на света от личен опит ви го казвам.Не мисля че някога ще посмея отново да я ползвам под какъвто и да е предлог.Любовта е магия.Тя идва с гръм и трясък намираш човека с главно Ч събираш се с него и тази магия наречена любов действа първите 1-2 години след това остават обич,доверие,уважение,привързаност и нежност-все неща които са с по могъща сила от самата изпопеляваща първоначална и страсна любов.Защо ще попитате защото след 1-2 години когато изпепеляваща страст отмине има два пътя:ако тези чуства са останали като последствие е тогава мили хора ще имате "вечна любов" ако ли не тръгвате по различни пътеки и няма сила или магия на света която да ви събере а и аде да помислим по другия пъпрос.Правиш ритуал проработва и получаваш човека и вечната любов и какво става след време....оставяме настрана факта че имаш до себе си зомби подвласно на магията за да те обича и отиваме към по страшния факт - минава време, отминава страста и ти разбираш че не това е човека който си искал всъщност щото вече не изпитваш нищо към него начесал си си крастата и до там и ощще по лошо става ако в този момент се появи друг човек и магията на самата любов се задейства при вас.Кво правим тогава мили деца идваме тика и викаме помоооооощ дайте нещо да разваля магията която сам направила преди n на брой време че не го ща вече тоя.Доста се разбъбрих ама по темата е изписано много а никой не си взема поука.И все пак както винаги съм казвала всеки има глава на раменете си да мисли с нея това е мое мнение а свободната воля си е ваша.Намерете вашата вечна любов чрез магия и дано бъдете щасливи.С най добри намерения ви го желая......
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта