Магия с менструална кръв?

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Мнениеот night_girl » 24 Окт 2005, 17:43

Здравейте имам едно въпросче което може да ви се стори глупаво но ми е много интересно.Бихте ли ми казали как се прави магия с менструална кръв,говорихме си с приятелки и според тях деиства,но на мен не ми се вярва особено.Та така ако можете ми отговорете.
Иначе имам един друг проблем,за който се надявам да ми помогнете.Веднъж отидох при врачка и тя ми каза че имам магия,каза ми че няма да съм щастлива още много години ако не я разваля.Моята баба починала като съм била малка,казали че е от магия,в къщата на селото ми намерили някакви работи не зная точно какви.Това може ли да има нещо общо с мен.Бихте ли могли да ми кажете как да разваля магията си ако имам такава.Плссссс
Аватар
night_girl
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Окт 2005, 17:23

Мнениеот Wizard » 24 Окт 2005, 18:11

night_girl написа:Здравейте имам едно въпросче което може да ви се стори глупаво но ми е много интересно.Бихте ли ми казали как се прави магия с менструална кръв,говорихме си с приятелки и според тях деиства,но на мен не ми се вярва особено.Та така ако можете ми отговорете.
Иначе имам един друг проблем,за който се надявам да ми помогнете.Веднъж отидох при врачка и тя ми каза че имам магия,каза ми че няма да съм щастлива още много години ако не я разваля.Моята баба починала като съм била малка,казали че е от магия,в къщата на селото ми намерили някакви работи не зная точно какви.Това може ли да има нещо общо с мен.Бихте ли могли да ми кажете как да разваля магията си ако имам такава.Плссссс


На този въпрос не бих ти отговорил, защото дори и да опиташ да направиш този ритуал, за СТОТЕН ПЪТ повтарям, че ТАЗИ магия си има своите правила!!! Разбира се тук няма да ги кажа, но ако направите такава магия без необходимите допълнителни неща.... само можете да си навлечете, най-малкото неприятности, след това.
Избора си е ВАШ какво да правите!!!

По въпроса с баба ти - едва ли има някаква връзка с теб, просто си попаднала на поредните лъжливи врачки.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот ChaoS » 24 Окт 2005, 18:23

С менструална кръв можеш да накараш някой да се влюбу ЛУДО в теб.
Проблема е в думата "ЛУДО".
Той или ще се вманиачи в теб, или ще започне да се страхува от теб, или ще го избива на агресия, или други неща, породени от чувството, че го държиш на каиш(на пример изневяра). Това става, ако направиш нещата не по правилата.
Иначе трябва просто да дадеш някому да я вкуси.


А ако имаш нечия чужда менструална кръв, можеш да поробиш създанието и да направиш живота й черен. Но и това има висока и неприятна цена.

Такаче просто се откажи от идеята, или си носи последствията.
Резултатите по принцип са твърде силни, бурни и необуздани.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот Firestorm » 24 Окт 2005, 18:33

От това което съм чела стигнах до заключението, че тези магии са много силни и доста опасни. Твърдо заставам зад Wizard, не се занимавай с това - не си е работа!
The Force is strong with you!
Аватар
Firestorm
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Фев 2005, 19:34
Местоположение: София

Мнениеот mert » 25 Окт 2005, 12:14

една приятелка направи такава магия и после си блъскаше главата в стената.Мъжът на когото я беше направила почти три месеца я преследваше,спеше пред вратата и и т.н.
Аватар
mert
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 31
Регистриран на: 22 Окт 2004, 14:47
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Melina » 25 Окт 2005, 12:27

Не вземай думите на хората за чиста монета.
Аватар
Melina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Окт 2005, 18:08

Мнениеот night_girl » 25 Окт 2005, 14:18

В какъв смисъл да не вземам думите и за чиста монета? :roll:
Аватар
night_girl
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Окт 2005, 17:23

Мнениеот Melina » 25 Окт 2005, 14:53

В буквалния смисъл. Не знаеш ли какво означава този израз? Значи да не вярваш абслолютно на това, което ти казват. Говоря ти специално за това, което ти е казала врачката. icon_flowerface
Аватар
Melina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Окт 2005, 18:08

Мнениеот night_girl » 25 Окт 2005, 16:32

Аха ами аз не и повярвах тъй или иначе защото не ми изглеждаше да познава добре плюс това съм чувала че ако не вярваш в нещо за магията говоря няма да ти действа по никакъв начин :)
Аватар
night_girl
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Окт 2005, 17:23

Мнениеот EliKarim » 25 Окт 2005, 17:47

Ако ти направят магия и то от човек който разбира какво върши, тя ще действа независимо дали вярваш или не. Ако ти самата опиташ да правиш нещо и не вярваш в резултата или въобще в магията, тогава вече всичко ще е безмислено и безрезултатно.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Melina » 25 Окт 2005, 18:08

Тогава защо пишеш, че ти е проблем, щом не си и повярвала? :roll:

"Не изоставяй съдбата си в чужди ръце. Да, те придават на глината форма, но глината няма сърце. А твоето е живо, и само как тръпне. Да, вкуси съдбата си."
Аватар
Melina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Окт 2005, 18:08

Мнениеот damnameneus » 25 Окт 2005, 21:52

Е аз пък да ви кажа познавам мъж който се разведе за 24 часа въпреки че беше с две деца като хвана жена си как му слага кръв от мензис. Мисля че този тип магия трябва да се обсъди защото наистина доста се ползва. Е, както жените слагат мензис така мъжете правят същото със сперма, не остават по назад. В 98% от случаите захранването с мензис става без останалата част от магията - значи има изисквания от кой мензис ще е, в смисъл кога, от това как следва да се приготви жената за този мензис, от това кръвта да е набаяна - т.е. на нея се казват определени заклинания и тогава се дава. В останалите случаи една проста захранка с мензис прави едно странно въздействие, което може да доведе до различни последствия. Още нещо това си е чиста черна магия, която се наказва много ефективно, просто защото сте я правили с кръвта си. Всяка магия с кръв освен че прави пробив в обекта, оставя и отворена врата в този който я е правил, а това разбирате докъде води. Има случаи, когато се е налагало да съветвам хора да приложат подобна магия, но обредът е доста сложен и цели това една воля да надвие друга като това са били случаи на насилие в семейството при невъзможност за друг изход.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот durvar » 25 Окт 2005, 23:47

Не е лесно да си Жена и да вярваш на глупости. Внимавайте ,ако някъде стане печатна грешка някой може да умре. Може да сте вие.

PS damnameneus Знаеш ли какво е аватара ти?
Аватар
durvar
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Окт 2005, 23:43

Мнениеот till_it_sleeps » 26 Окт 2005, 03:30

мухаххаха, все си мислех, че един уважаващ себе си окултист би трябвало да се занимава съзнанието си с неща, по-възвишени от това, как да си набута мензиса във водката на селския плейбой...ама...разни хора-разни идеали :)
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот damnameneus » 26 Окт 2005, 06:11

Аватарът ми е знак на Хеката, на която служа.
Относно за мензиса във водката - е точно там хич не е желателно, но не говорим за окултисти, а за обикновена магия,, а вие като окултисти и особено ако се занимавате да помогнете на хората трябва да сте подготвени, че при вас ще идват и захранени с мензис, а като не знаете техниката и естеството на магията ми е интересно как ще я оправите - забравете за универсалните начини на разваляне, не е толкова проста работа колкото си мисли някой, освен това да ви кажа с една такава проста магия може да се направят толкова бели, че нямам думи - стига разбира се да се знае как, не айде сипи му и супер той те обича.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот ChaoS » 26 Окт 2005, 06:36

А да, пропуснах да отбележа, че понякога менструалната кръв действа и без магия, заради новишеното(огромно) количество на хормони и феромони в нея.
За това и горепосочения странен ефект.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот till_it_sleeps » 26 Окт 2005, 06:46

ние хората сме страшно инати същества-колкото и да ни разправят, че е горещ котлона, пак ще си пльоснем цялата ръка отгоре. ще знаем да не я слагаме само когато се оприм (в някой случай са нужни и повечко опарвания):)
какъв е смисълът тогава да даваш празни съвети на някой, който няма да те послуша или пък да му направиш мечешката услуга да го измъкнеш от някаква каша, за да се забърка след няколко дни пак в нея?
в случаи като тези помощта си е чиста вреда и аз не мисля, че окултизма се състои в това да лишаваш някой от житейския му опит и духовното му израстване.
колкото до магиите (дори и тези с мензиса) всички лежат на една и съща основа и имат еднакъв отговор, до който всеки сам може да стигне ако само за секунда спре да се вглежда само в себе си и нагоните си. всичко опира до това кой какви приоритети има в живота.
примера беше даден от лично наблюдение-май съществата така и не направиха магията, но само си спомням лакомия поглед в очите им докато ми разправяха как ставало и ква далавера било. ем...докараха си същите неприятности, защото не само действията влияят, но и мислите и нагласите:)
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот EliKarim » 27 Окт 2005, 18:42

Само да отбележа, че магия с менструална кръв няма да доведе до нищо добронамерено, нищо прекрасно..(разбирайте го както искате).
С нея обаче се реализират добри призовавания на демони :mrgreen:
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Druida » 27 Окт 2005, 19:40

Можеш да управляваш демони само ако имаш природа различна от тяхната иначе ще им станеш рано или късно роб icon_flowerface
Аватар
Druida
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 70
Регистриран на: 26 Мар 2005, 20:19

Мнениеот J\yHu4ka » 27 Окт 2005, 19:56

Какво ще рече "природа различна от тяхната" ? може ли да е еднаква ?
Аватар
J\yHu4ka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 28 Апр 2005, 16:56
Местоположение: Plovdiv

Следваща

Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 81 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 81 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 81 госта