Починали близки

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот BeLLe » 19 Фев 2014, 11:06

Здравейте,

Майка ми почина на 19.01 тази година. Първите 3 седмици не я сънувах нито веднъж, но последните няколко дни всяка вечер тя се появява в сънищата ми.
В повечето случай сънувам как е оздравяла и излиза жива и здрава от болницата в която почина, като това си обяснявам, като знак, че духът и сега е свободен и се чувства здрава и добре. Сънувам я как ме прегръща и т.н., но не говори с мен.
Всичко до тук горе-долу е ОК, но преди няколко дни сънувах как идва при мен и аз в съня си много исках да си говоря с нея за "Нас". Тогава тя седна срещу мен на една бяла маса, не каза нищо, а само постави там два ключа - еднакви, хванати с хълка за ключове.
Така сънят ми свърши и се събудих.

Някой има ли представа как да тълкувам този сън и какво е значението на ключовете в него?

Благодаря предварително

Поздрави
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот myurid » 25 Фев 2014, 07:04

Мисли алегорично и ще ти се изясни - сънищата са символични образи на ТВОЕТО подсъзнание!
Когато хората са живеели по-еднакво, е имало смисъл от съновници и тълкуватгели, днес всички сме толкова различни, че само ти можеш да си кажеш.
НАй-много което някой може да ти каже е, че е време за отключване, заключване или нещо подобно... де да знам...
абе МИСЛИ АЛЕОРИЧНО И ЩЕ ПРОЗРЕШ!

А, да - това че е мълчала е добър знак, много добър! Така и трябва да правят мъртвите :)
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот jameila » 30 Сеп 2017, 11:44

Poradi niakakva Prichina.
maika ti ne moje da nameri putiat. toest Duhovete mulchat v Sunistata do togava dokato ne nameriat putiat kum svetlinata, toest dokato kato ne preminat....kakak da go nareka..tova sa nesto podobno na sveri koito se otvarqt i se razkriwa pred pogleda na pochinalija edin nov za nego Svjat s poljanki i i tn...tova e edin vid taka narechenija portal v koito toi si vliza i se otdalechavava ot zemnija svjat zaedno s vsichki svoi esencii duh -duscha i Tialo
. predavaneto na klucha e molba da ii pomognesch da nameeri svojatta sphera - Putjat. Ima dva nachina da se pomogne e po-lesnijq variant postoqnno da gorii ogun iLi Svest. kakto i molitvi spored religiata za da ij. e svetlo i da moje da vidja na kude otiva, tova e i edna ot prichinite zasto pogrebeniata sa tolkova vazni, i vseki da izpulni svoqta chast po naj - dobriat za nego nachin.
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E


Назад към Сънища

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта