Въпрос

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот cnaiper » 21 Окт 2012, 20:33

Не съм сигурен,че темата е точно за тук,но нека напиша за какво иде реч... от едно известно време ми се случва ( не всяка нощ ) докато спя сънувам,че все 1 се будя и в следващия момент се наблюдавам как спя от страни... другия случай е ( не знам дали е сън или се случва подсъзнателно ) отварям очи и виждам бял силует на жена приличаща на самодива като от разказите ... някой ако може да ми каже за какво иде реч...
Аватар
cnaiper
 
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Фев 2012, 14:37
Местоположение: Bulgaria / Sofia

Мнениеот HotSpot » 25 Окт 2012, 20:34

Първо искам да ти кажа да не приемаш това, което ще ти кажа "присърце", защото не съм много навътре с нещата. Та на въпроса - мисля че това което ти се случва е "астрална проекция" (провери из форума и навсякъде из нета, ако не знаеш какво е това), а за фигурата която виждаш си мисля че е някакво астрално същество което иска да се свърже с теб. Пак повтарям не вземай това което ти казвам "присърце"! Поздрави.
Аватар
HotSpot
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 20 Дек 2011, 21:09

Мнениеот cnaiper » 27 Окт 2012, 19:28

Благодаря за отговора :) надявах се и някой от по-вещите да даде мнение,но уви
Аватар
cnaiper
 
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Фев 2012, 14:37
Местоположение: Bulgaria / Sofia

Мнениеот Lord Voldemor » 27 Окт 2012, 23:42

Наблюдаването на тялото отстрани е признак за астрална проекция.Тя може да се осъществява частично(спонтанно)или напълно(контролирано,съзнателно).
Появата на описания силует-възможно е Висшият ти Аз да се опитва да установи връзка с теб.Най-важното в случая е да разбереш кое е това същество,защото злонамерените същности се представят за нещо друго.Заклей го в Божието име(+абсолютно концентрираната ти Воля) да разкрие името и символа си.
Преди дни ми донесоха една дъска Уеджа(спиритическа дъска за призоваване на духове).Когато призовах съществото,което върлуваше оттам,то така излъчи името си,че не успях добре да го разбера,но подписът му беше демонски.Мисълта ми е,че ако си добре концентриран,и заклеваш в Името Божие,каквото и да призовеш,то е длъжно да разкрие същността си.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот cnaiper » 29 Окт 2012, 12:06

Мисълта ми е че аз не се отделям съзнателно.. даже не знам и как се получава от време на време..А въпросния силует ( на жена ) е по-скоро демоничен и го виждам за секунди след което се будя изведнъж
Аватар
cnaiper
 
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Фев 2012, 14:37
Местоположение: Bulgaria / Sofia

Мнениеот Lord Voldemor » 30 Окт 2012, 19:13

Виж техниките за постигане контрол над сънищата/сънуваното тяло или практикувай астрална проекция-ако искаш наистина да разбереш в пълния смисъл на думата какво точно се случва.
А относно това демонично присъствие-разкарай го.Трябва съзнателно да го отграничиш като присъствие,и да го неутрализираш с предварително подготвен жест на силата,формула или просто да насочиш цялата си сила в центъра под диафрагмата ти(волята)и да го удариш рязко-визуализирай мощен сноп енергия(последното като краен вариант).
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си


Назад към Сънища

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта