Въпрос относно сънищата

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот fanfantasy » 04 Ное 2012, 12:09

Здравейте, от няколко години когато сънувам не си спомням почти нито един от сънищата си и щом се събудя имам това тежко чувство сякаш не мога да помръдна. Случвало ми се е когато видя нещо, някого или някакво действие как съм сънувала тази конкретна ситуация едно към едно преди известно време. Напоследък започна да ми се случва много по-често и започнах да се чудя какво става. Чела съм разни неща за осъзнато сънуване и че е най-добре да се записват сънищата веднага докато са все още пресни, но аз не си спомням нищо, а спомените идват чак когато нещо ги отключи. Мисълта ми е дали има някаква техника, която да ми помогне да знам какво всъщност сънувам, защото така се чувствам изключително странно, когато се събудя изтощена и потна след 8 часа необезпокояван сън. Щом ще сънувам поне искам да знам какво ме изтощава така. Благодаря предварително.
Аватар
fanfantasy
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Окт 2011, 18:40

Мнениеот Lord Voldemor » 04 Ное 2012, 12:44

Опитай слените две техники:
опитай се да си откриеш ръцете по време на сън(защото ръцете ни са нещо,което постоянно е в полезрението ни).Щом успееш да го сториш,това ще ти бъде активиращ спусък за осъзнато сънуване.
Другото-и много по-лесно-преди да заспиш,си казваш,като се събудиш на коя страна да си обърната-като се събудиш три последователни пъти примерно на дясната си страна,започваш на другата.
Признаците за това изтощение обаче-щом не е нещо,което се е случвало преди,може на астрално равнище някоя астрална същност да ти смуче енергията(когато яростно се борим/съпротивляваме по време на особено реалистичен кошмар,става въпрос именно за такова вмешателство).
Провери обаче и за новопоявили се геопатогенни фактори или новопридобити предмети.
Най-простото и ефективно средство за установяване наличието на зловредни излъчвания(техногенни,природни,магични)е да поставиш под леглото си буркан пълен до половината с вода.В буркана слагаш цял жълтък,и на сутринта гледаш резултата-ако жълтъткът е размит,добре.При силни зловредни излъчвания обаче направо става като опечен в тиган.
Яйцето абсорбира енергията,и след приклюване го изхвърляш в течаща вода.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си


Назад към Сънища

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта