Магия ли е или не ?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот just_a_girl » 09 Мар 2008, 22:30

Преди няколко месеца ... по точно май месец с приятелят ми се запознахме с едно момиче.... Това момиче започна да го харесва беше обсебена от него ... Когато разбрах за нейните чувства отидох и й обясних спокойно,че ние с него се обичаме и няма да се разделим... после и той й обясни същото ... Отговорът и двата пъти беше "Каквото и да става ще ви разделя,за да е с мене" ...
С приятелят ми сме заедно от 2 години и 6 месеца вече ... Проблемите ни започнаха веднага след тези два разговора с нея ... да съм точна може би около месец ... Запознахме да се караме , той като че ли охладня ... Най-странното е ,че не се караме за важни неща,но за НИЩО ! Наистина е нищо ... както си седим и гледаме филм,например,той почва да крещи от нищото и после ми се извинява ... В началото си мислих,че се е побъркал ... Как да обясня все едно между нас има невидима стена,която ни разделя,но ние се борим ,защото чувствата ни са по-силни от тази стена ...
Искам да ви попитам възможно ли е това момиче да е направило магия ??? Ако е възможно как да съм сигурна и ако я има налице магията как да я разваля ... ???
С това момче сме сродни души .... има невидима връзка между нас ... каквото мисля и той го мисли...каовото искам и той го иска ... когато си мисля,че искам да го чуя той ми се обажда .... Не искам да го губя ... Както и той мене ... Но това,което ства няма обяснение ...

Благодаря ви предварително :)
Аватар
just_a_girl
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Мар 2008, 22:20

Мнениеот MrFaust » 10 Мар 2008, 08:44

При продължителна връзка освен че хората се опознават по-добре , и отношенията между тях се променят , като често се полчва тази невидима преграда за която пишеш и която може да се определи като желание за повече свобода , за нещо ново ... Анализирай първо отношенията си с човека до теб , истината не винаги е на дъното на кладенец ... Казваш че се карате за НИЩО , но имено тези малки неща за които се карате са може би най-важните , големие събития са рядкост и са като отражение на малките проблемчета , на незначителните според човека и затова незабележими неща ... А и както се казва : " Само в дом където няма дим от кумина , там няма кавги " , а както казах , тези кавги не са за някакви реломни събития , а за най-дребни нещица ... Така че намери начин да поговориш с човека до ебе , да разбереш на какво се дължи всичко това ... разбира се , няма да иска да отговори първоначално, това е прекалено лично за него и човек рядко се решава да разкрие същината на даден проблем , но ако си достаъчно насойчива и диломатична в същото време ще успееш да го придумаш да поговорете ...

Отделно ... Да възможно е и да има магия , във фирума има постнати ритуали , които спомагат това да се разбере наличието на магия , както и такива с които да се неурализира същата ... НО Това е винаги последна стъпка , не трябва да се прибягва до магия ей така , винаги , почри винаги ... има начин да се разреши даден проблем без да се стига до прилагането и ... А и определено не ти препоръчвам да я използваш , както и да го въвличаш него в правенето на даден ритуал - не и реди да си опитала всичко друго ... Често използването на тези сили води след себе си негативни последици - " Внимавай какво си пожелаваш , защото може и да се сбъдне " ...

КЪСМЕТ .

с уважение : MrFaust
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот firen » 07 Апр 2008, 19:12

Аз бих ти предложил да поговориш с него. Казваш, че след караницата той ти се извинява, което говори, че проблема е в него. Ако има направена магия, вероятно той се чувства странно. Все едно на моменти не може да се контролира, някои неща ги вижда по различен начин и прочие. Предлагам ти да поговориш с него, да го питаш какво усеща и чувства, че се случва с него. Ако ти каже, че е объркан на моменти и т.н. вероятно има външна намеса. Но не ти препоръчвам да опитваш сама/сами да отстраните магията - потърсете специалист, при това доказан, защото неправилно разваляне ще доведе до нови проблеми след време. Не мога да ти кажа къде би могла да го намериш за съжаление...
Успех ви желая! :wink:
Аватар
firen
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Ное 2007, 20:41

Мнениеот zaek » 08 Апр 2008, 07:28

Firen съгласна съм с теб че трябва да поговори с него но не винаги външната намеса има някакви проявими симптоми които човек може да усети.В повечето случай нещата просто започват да се случват и единственото което усещаш е безпомощност да обърнеш хода им.Така че да прав си най добре е да се намеси специалист и да разбере но всеки казва"намери доказан специалист"а никой не казва къде и кой.Шарлатани под път и над път.Ще се дигне девойката ще иде при някой дето си прави реклама само,ще изсипе една торба пари и ефект ниенте и това ще е най малкото щото така всепризнатите врачки могат да объркат така нещата че само да влошат ситуацията.Така че моят съвет е не прави нищо сама ако нямаш опит и добре проучи при кого да идеш.Може да се възползваш от съвета на Mr.Faust да прибегнеш единствено до някой от ритуалите постнати тук чрез които да разбереш дали има направено нещо.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот galina_dim » 11 Май 2008, 19:30

Оф топик:
Зайче, имаме едно обещано кафе от много време насам. Мини моля ти се прзе темата за срещите и драсни едно две на лични.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот МагНаско » 24 Май 2008, 02:06

да но нея е направила тя а вие самите
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот ultramarin » 24 Май 2008, 08:12

Най-странното е ,че не се караме за важни неща,но за НИЩО !
- много говорите и много искате един от друг

между нас има невидима стена,която ни разделя,но ние се борим
- не се борете, обичайте се, като има стена, разделете се за малко и ако наиииииистина сте "сродни души и има невидима връзка" няча да издържите дълго разделени, но поне щи си починете от борбата и ще се заредите със сили... какво става като разтеглиш двата края на една ластика - дърпат един към друг... просто спрете борбата и правете това което е естествено!

Аз бих ти предложил да поговориш с него
- абе да, говори с един мъж и няма по-бърз начин да се скараш още повече с него, мъжете не са по говоренето - изтъркана идея но ВЯРНА

да но нея е направила тя а вие самите
- както винаги, колега, все така става и после идват да мрънкат по форуми да им оправи някой бъкиите и да им се начеше егото... тяхната болка е по-особена


всъщност просто ако идеш и и натресеш 20 шамара на оная тъпачка ще си напълно в правото си... направила или не направила тя магия, да не се е заканвала пък! Имаше тука една дето искаше да ме раздели с жена ми... ако ми беше казала подобно нещо, щях да я спукам от бой... е, алтернативата също беше добра 0 ЗАБРАВИХ Я!!!

.. а вие с мъжо си само за НЕЯ мислите? да не би и когато правите секс пак да мислите за нея? а? като не искаш някой - забрави го! колкото повече мислиш за него, толкова повече сила му даваш над себе си! Забравете я и нека тъне в мрака на забравата!
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта