ПОМОЩ

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот looser » 04 Юни 2012, 18:32

Здравейте и от мен,

Казвам се И, на 28 години съм и чесно казано вече не знам какво да правя. Научих за форума от една приятелка и се надявам да може някой да ми погне най-накрая. Направо казано, имам проблем със жените. За 28 години не съм имал нито една връзка или поне не такава, която да може да се нарече връзка. Работата е там, че буквално, всяка една жена която харесвам или към която изпитвам нещо ... Е, да кажем, че не ми обръща внимание. За съжаление когато казвам буквално всяка наистина го имам предвид. Вече не знам с колко на брой жени съм се опитвал да постигна нещо и никога, абсолютно никога нищо не се получава. За да избегна логичните въпроса може би е добре да кажа, че според всички мои приятелки (не че са толкова много, но все пак мнението е тяхно, а не мое) съм симпатичен, не съм тъп и т.н. Изобщо като всички останали мъже. Не, че това е от значение - има по красиви, по-грозни, по-умни и по-глупави от мен. И почти всеки си има жена. А при мен не се получава и не се получава абсолютно нищо, без значение какво правя или как подхождам. Мислех, че проблема е в мен и ходих известно време на психолог, за да ми помогне да разбеа къде е проблема. Без никакъв резултат.
След като вече не останаха т.нар. рационални обяснения за това което ми се случва започнах да се интересувам за други начини за разрешаването му. Така научих за един, човек в София - Адем. Не знам точно какъв е и какво точно е това което прави, но след като му разказах за проблема си ми каза да му занеса една стотинка, моя дреха и захар. Написа нещо на стотинката и каза винаги да я нося с мен. Захарта да я изпия с чай или кафе, а дрехата, след като я нося 3 дни, да я изпера и да хвърля първата вода в реката. След това всичко щяло да се оправи. На въпроса ми защо това се случва с мен ми каза, че не е магия, а че се дължи на това, че някой хора ми завиждат. Освен това ми каза да напръскам стаята си със светена вода три дни поред. Над всички предмети които му занесох говори някакви неща.
За съжаление обаче нямаше никакъв ефект и след известно време пак отидох при него. Този път трбваше да нося лукчета, дреха и литър и половина светена вода. С дрехата ритуала беше същия като преди. Лукчетата по едно на вечер, а със светената вода, след като сложа три щипки захар в нея да се къпя три вечери подред. Отново направих всичко и вече мина около месец, а резултата е нулев. Да не кажа, че е и по-зле.
Това е общо взето. Наистина не знам какво да направя и наистина не мога да изразя с думи колко ми е тежко от един може би на пръв поглед дребен проблем - как мисля за самоубийство всеки ден, защото не виждам смисъл да живе сам и единственото което ме спира е някаква слаба надежда, че нещата могат да се променят. Не че вярвам особено, след толкова години провали и мъка, но ... Искрено се надявам някой от вас да може да ми помогне.

Поздрави,
И
Аватар
looser
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2012, 00:29

Мнениеот Lord Voldemor » 04 Юни 2012, 22:49

Нали знаеш,че тия работи със мисли за самоубийство не са никак хубави.
След като си като цяло нормален-а не си сполетян от обезобразяваща злополука или пък нещо подобно-случуло се на огромен брой хора-надежда ВИНАГИ ИМА.
Явно,че Съдбата има по-различни планове относно личността-ти,твоята собственаДуша е дала съгласието си,преди да започне животът си в Материята-какви опитности трябва да преживее/изпълни.Следователно,причина Свише има.Задачата ти е да преосмислиш Всичко,което в живота ти въобще е имало отношение-влияние в тази сфера от човешките взаимоотношения.Потърси обективна закономерност сред тези нереализирани ситуации,защото такава закономерност СЪЩЕСТВУВА.Ако откриеш началото-още от детството ти,ще можеш да видиш в най-основна част причините за всичкитези СЛЕДСТВИЯ.
Самоубийството е мизерен свършек,и няма никаво достойнство.Още повече,че едно такова събитие,обрича душата на още по-големи страдания,докато съзнае причините за това-а това на фино равнище е неизразимо по-страшно.Всъщност,несъпоставимо такова.
Има и друг момент-когато човек е най-близо до успеха,именно тогава и съдбата му поднася най-сериозните изпитания.
Млад човек си,вземи се в ръце.Такава възможност винаги съществува.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот looser » 05 Юни 2012, 05:25

Тоест да разбирам ли, че няма какво да се направи за да се промени ситуациата? Освен преосмислянето и търсенето на някаква причина, защото вече съм минавал през тези неща сигурно хиляди пъти ...
Аватар
looser
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2012, 00:29

Мнениеот StellaMorgana » 05 Юни 2012, 05:54

Сигурна съм, че си премислял ситуацията хиляди пъти, но мисля, че това, което искаше Лорда да ти каже е, че не си подхождал правилно към осмислянето. Тоест не да търсиш причините в себе си или другите, а по - скоро да обмислиш всички ситуации, довели до това положение. И да намериш закономерност в случващото се. Тогава вероятно ще откриеш и причината.
Самоубийството не е вариант - тогава пак няма да имаш човек до себе си, какво печелиш?
Има и още нещо - ти явно съзнателно търсиш контакт, връзка с човек от другия пол. Това те прави отчаян и на чисто подсъзнателно ниво жените го забелязват. А това не е привлекателно. Знам, че всичко това вече някой ти го е казал и изглежда лишено от логика, защото нали жените сме тези, дето все мрънкат за връзки, но истината е малко по - различна. Тоест не се старай на всяка цена да постигнеш връзка. Тя ще дойде, когато трябва. Но вманиачавайки се на тази тема, не си правиш услуга. Освен това съм почти убедена, че след няколко неуспеха, вече нагласата ти е, че с която и да е жена няма да се получи.
Не съм много сигурна какво да те посъветвам, наистина преосмисли всички неуспехи, намери причината за случващото се. Тогава може и да се намери решение.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот looser » 05 Юни 2012, 06:28

Stella, права си - всички тези неща съм ги чувал вече. Само дето неуспехите не са няколко, а десетки. И нито един успех. Това, което ми казвате обаче пак е опит за рационално обяснение на нещата, а такова, сигурен съм, няма. Надявах се някой да може да ми помогне по друг начин - за по лесно ще наричам неразционален, макар, че това не е точната дума, но като гледам май няма и такъв :(
Иначе за самоубийството предполагам, че ще ме е страх поне още няколко години, докато има някаква жалка надеждица. Стана ли обаче на 35-36 .... Дано да съм събрал смелост до тогва ...
Аватар
looser
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2012, 00:29

Мнениеот looser » 08 Юни 2012, 12:10

помощ

Изпратено на: 06 Юни 2012 03:02
От: Mixael
До: looser
Борбата поражда борба. Колко повече се напъваш толкова нещата не вървят в тази посока. Дори се чудя дали се напъваш. Мисля си че те е страх. За мен си някакъв страхливец, който търси някакво успокоение или съчувствие тук. Мисля си че нямаш вяра в себе си, и търсиш външен източник. Има няколко сценария;
Оставаш си все същия, търсещия, страхливия, срамежливия... на самотек.
Започваш да проумяваш че не си единствен с този проблем...
Снемаш маските от лицето си, и се стараеш да си себе си...
Виж каква ти е системата от вярвания, суеверия...като проумееш че единствен ти предизвикваш събитията. Подобното привлича подобното. Не важно колко си симпатичен, а какво самочувствие имаш. Всеки сам гради съдбата си със свободната воля. Приеми че всичко което знаеш не е истина, а заблуждение.
Какво им говориш толкова на тези жени че бягат от теб? Че имам разговор с "тъща ми"...за съвет. Докъде стигат връзките ти? Кафета, срещи в парка? Има ли секс? Споделяш ли лични неща? Оплакваш ли се? Позитивно настроен ли си? Излъчваш ли негативизъм? Черноглед ли си за бъдещето? Оптимист ли си? Мъж ли си? Биеш ли се по някога? Какви са ти интересите? Спорт, автомобили, мода, изкуство...т.н.
Знаеш ли колко много въпроси имам към теб?
А това дето си писал'''''' Не ми върви с жените( подсмърч) ще се самоубия (подсмърч) са жалки форми на вампиризъм. Ако си някакъв несъзнателен енергиен вампир( не се учудвам защо всички бягат) не е зле да развиеш тази своя способност и да стане осъзнат вампирисъм. Ако си симпатичен виждам и начетен, няма причина освен на енергийно ниво хората подсъзнателно да те избягват след контакт с теб.
Не ми се сърди за нарицателните по твоя адрес...те са за провокация малко да си отвориш сетивата, след като почувстваш вътрешния импулс на 220v.
Най вероятно си интересен човек.
Успех с жените...60 лв. са за по час...ако пък чак толкова си зле.



Благодаря за обидите, подигравките и съветите от типа "направи си сам" (оправяй се сам). Никой ли не иска да ми помогне? Никой ли не може?
Аватар
looser
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2012, 00:29

Мнениеот Mixael » 08 Юни 2012, 19:13

Много се чудих дали публично или на лично съобщение. Предпочетох личното единствено заради егото ти. Обаче ти пък взе че го публикува.Това само ми говори че обичаш да си играеш на жертвата. Необходимо ти е. И със всичкото ти нахалство се опитваш да накараш хората да се почувстват виновни че ти имаш проблем. Проблема си е ЛИЧНО И САМО твой. Прехвърляш отговорността някой да ти оправя проблемите. И още по-лошото е че ти си го харесваш. Ако искаше до сега да си завързал връзка, да си го направил. А, оф, кой търпи да му се правят на жертва със самосъжаление и ирония...Най малкото жените. Сам не желаеш да си помогнеш. И съм убеден че не вдяваш какво ти пиша, и отново ще играеш жертвата, интересно ти е. Дори ми е любопитно какво ще ревеш в следващия пост.

И ако не си забелязал;

Не ми се сърди за нарицателните по твоя адрес...те са за провокация малко да си отвориш сетивата, след като почувстваш вътрешния импулс на 220v.
Най вероятно си интересен човек.
Ранената душа жена не хваща...самотния бастуна си не дава...( из поемите на ЧИКИ-РИКИ бел.ред) :mrgreen:

Като не ти върви с жените ...ми стани ГЕЙ.

Благодаря за обидите, подигравките и съветите от типа "направи си сам" (оправяй се сам). Никой ли не иска да ми помогне? Никой ли не може?

За нищо пак заповядай. Има една поговорка, ако сам не си го направиш, няма кой да ти го направи. И ...кой каквото си направи и 100 дяволи не могат. И си много далече с тази мисъл, че някой трябва да ти помага.

Не сме сводници тук. Оправяй се сам, да не забравиш лубрикант. Дадоха ти се съвети от колегите, обаче отново жертвата хиляда пъти опити и НИЩО, преминал през какво ли не, НИЩО...аре бегай.

Свикнал да се оплаква, и това ще си правиш цял живот.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот looser » 08 Юни 2012, 19:37

Това ли беше бе момчета? Три отговора в смисъл оправяй се сам? Че и обиди по мой адрес и свеждане на проблема ми до жалко мрънкане от страна на някакъв псевдо-психолог? Мислех, че това е сайт за магии, а не за психологически изседвания. Мислех, че в раздела за помощ някой ще се опита да ми помогне, а не, че ще ми се подиграва и ще ми казва да се оправям сам. Само толкова ли сте в състояние да направите?
Представям си ако бях споменал и другите си проблеми (един от които между другото ме убива) какъв смях щеше да падне тогава. Но все пак за да ви поразвеселя още малко ще взема да отговоря на толкова любопитния Мишо. Та значи не знам какво толкова им говоря на тези жени. Принципно ако знаех или нямаше да го говоря или нямаше да пиша тук за помощ, но това с помощта вече го изяснихме. Тъща нямам, а до къде стигат връзките ми мисля да го оставя за себе си. Иначе да, споделям лични неща и не, не се оплаквам, макар, че ако кажа, че времето е лошо примерно ти веднага ще сметнеш това за оплакване. Мисля, че се разбира както ми е виждането за бъдещето и дали съм негативем. Или може би се очаква да се радвам на нешастието си? Само, че още не съм мазохист. Дали съм мъж? Явно отговора е не. Няма как да съм мъж, след като съм поставен в тая ситуация нали? Не се бия. А интересите ми? Ха-ха. Никакви. Познай защо. Защото толкова много не ми се живее, че просто нямам интерес към абсолютни нищо. Правя само и единствено нещата, които са абсолютно наложителни. Освен това, само за сведение, не подсмърчам. Не търся съчуствие, а помощ. Това май вече го казах, ама след като като не ме разбирате явно ще се наложи да го повтарям. Иначе благодаря за продигравките и обидите. Страшен си. Явно ти си истнински мъж за разлика от мене. И не излизай с номера, че видиш ли, аз нарочно за да те провокирам. Нека пак да кажа - търся помощ, а не провокации.
И така, ако след всичко това някой има желание и ако изобщо може да ми помогне с нещо (освен с глупави съвети, които съм чувал десетки пъти, и от които явно няма никаква полза), ще съм му много благодарен.

Поздрави,
И

ПП: Няма да се изненадам и ако ми изтриете отговора, за да не се "злепоставяте" или пък ако всички скочите срещу мен. Няма да е нещо неочаквано ;)
Аватар
looser
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2012, 00:29

Мнениеот looser » 08 Юни 2012, 19:51

И спциално за Мишо - нямам проблем с егото, както си се опитал да го изкараш. Моля те не пиши повече в темата. Виждам, че не си способен да ми помогнеш с нищо. Изключвам обидите и подигравките, които веротятно подхранват нарцистичната ти и егоцентрична природа, но все пак ги остави за себе си ;)
Аватар
looser
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2012, 00:29

Мнениеот Mixael » 08 Юни 2012, 22:47

Е е е е е не бързай да затваряш темата... Не вярвам някой да трие, нито да те напада заради моето отношение.
Да допуснем че имам същия проблем като теб... какво ще ме посъветваш? Дай няколко предположения извън магическата тематика, защото поиска съвет, не ритуал който да правиш, без значение че би се подразбирало. Не съм Мишо, но щом така ти харесва все ми е тая. Всичко е психика, съзнание, осъзнаване, чувства ( пак псевдо-психология) допускане, всичко е в главата ти. Границите са там. Невъзможното е там. Границата е до колко ще допуснеш нещата да се случват. За това ти казвам че зависи от теб. Всеки може да ти напише ритуал, да ти вземе парите, да ти гадаят, и да ти дават надежда...но това ще е блян за по-добър живот, чакайки нещо да се случи. Като споменах ритуал, той няма да ти помогне, това което ще направиш ще е театър, и отново ще кажеш ....не действа. Трябва да направиш така, че сам да се впечатлиш от действието си, да накара умът да премахне границите, вярвайки че точно това ще се случи, което е и намерението ти. Изисква се воля, не отчаяние, изисква се безупречност, не съмнение, изисква се промяна в ежедневните ти действия, не апатия. Това изисква време за вътрешна промяна. Тази промяна става с вяра в себе си, не от външен източник. Всички ритуали са манипулация на съзнанието. Съзнанието твори реалността. Каквито се мислим че сме, такива сме, и привличаме подобни чувства, емоции, случки в живота. Затова реалността е илюзия която творим. Когато избора ти е да си неразбран, объркан, нещастен...такъв ще си, и ще привличаш още от това. Без значение осъзнато или не. Избора си е твой. Когато избягваш радостите, намръщен, с буца на гърлото, преглъщаш, или си търсиш обикновената апатична среда с която си свикнал, и се чувстваш в свой гадни води, никой не може да те извади от там. Всичко е игра на ума. Няма проблеми има само възможности. Проблемите са в ума. Рационалния аналитичен ум, който не допуска различното от логиката и това което са ни дали като описание на света. Промяна! Смени си гардероба, купи си нещо, смени цветовете на дрехите, промени си прическата, смени си часовника, телефона, пребоядисай си стаята, размести мебелите, гледай комедии...и всичко друго което се сетиш. Това ще промени вибрацията ти, самочувствието, мисленето...почувствай се удобно в тялото си. Изследвай вътрешните си напрежения. Кое ги поражда, отпусни ги, смени позицията на тялото... депресиращите мисли ги сменяй с нещо което те радва. Не искай, а действай. Намери си хоби което ти носи радост когато сътвориш нещо. И не се съмнявам ни най малко, че жената ще се появи за дълго време. Не споделяй тъжни истории, разказвай вицове, имай чувство за хумор, бъди весел, радвай се на момента. Не мисли за сивото минало или за светло бъдеще, и това как, ако, може би, всъщност...не ги мисли. Настоящето кове бъдещето, миналото няма смисъл да се отъждествяваме с него, то е жизнен опит който никой не може да ни даде. Всичко зависи от теб. Моята реалност не може да е твоя и обратното, както важи и за всичко на което се опитваме да приличаме. Да бъдеш себе си е добре, да бъдеш някой за да се харесаш ...не мисля. Харесай себе си и другите ще те харесат точно заради твоята индивидуалност. Ти си си ти. За това никой не може да ти помогне, да свърши работата вместо теб, или да ти каже прави това прави онова, не помага. Всеки си гледа от неговата гледна точка и не може да бъде теб, колкото и да те успиват с авторитета си. Горе написаното на мен ми помага в трудни моменти, това е моя начин, не винаги съм с розови очила, но не придавам важност на обстоятелствата... Придам ли важност на проблема, той ще ме засмука като водовъртеж...оставя ли се в проблема не се знае колко време ще съм там.
Общо взето това е.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот looser » 08 Юни 2012, 23:59

Здрасти,

Благодаря за отговора! Страхотен е! Наистина! Може би ако събера всичко което съм чул през годините би се получило нещо такова. Работата е там, че ... Не знам. Не мога да го направя. Просто наистина нямам никакво желание за живот. Вампиризъм или страхливост ... Но това е самата истината. В постоянна депресия съм и нямам желание за нищо. Преди 4-5 години си и докарах паническо разтройство, и зобам антидепреснати всеки ден, за да не ми става лошо. Абе изобщо - трагедия. Опитвал съм с така да се каже позитивна нагласа, но след няколко дена всичко рухва. И да - някак си ми харесва, когато всичко се срине да си се чувсвам в моите си мътни води :( Не мога да го обясня, но като гледам не се и налага - знаете за какво става въпрос. Иначе да, мислех, че може да има някакъв ритуал или серия от ритуали или нещо такова. Макар, че след последния път, когато ходих при въпросния човек, за който писах в началото съм супер разочарован...
Предполагам, единственото което мога да направя сега, особено след като си отделил толкова време за отговора :) , е да се опитам да последвам съветите и да опитам отново ... с някаква промяна ... пък ще видим. Ако междувременно някой се сети за нещо друго ще се радвам да сподели.

Поздрави,
И
Аватар
looser
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2012, 00:29

Мнениеот StellaMorgana » 09 Юни 2012, 05:41

Нали осъзнаваш, че всеки иска магическо разрешаване на проблемите си. А такова няма. Иначе всички тук щяхме да сме без проблеми, всичко щеше да ни е розово. Ритуали има много, но изискват повече от желание, за да проработят. Всички се опитахме да кажем точно това. MIxael е много прав, промени себе си, виждането си за себе си, тогава и светът около теб ще се промени.
Добре ми е познато харесването на сринатия свят. Имах такава "приятелка", която от сринатия си свят извличаше причини за оплаквания, чрез които цедеше енергията на останалите. И колкото и да ми е било тъжно за нея, в един момент буквално ми омръзна да я слушам, да я храня. Затова наистина, прочети малко за енергийния вампиризъм, вероятно е да се окажеш такъв (това не е обида, има хора, които дори не подозират, че са енергийни вампиири).
Иначе поразгледай форума, мисля, че много неща ще ти бъдат интересни.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот degagement » 12 Юни 2012, 00:38

Дадоха му куп решения, а той "не знам, не мога"

Пич, на тебе едно дърво ти трябва.
Вампирстваш си тука на воля, оплакваш се и не спираш.
Какво стана? На всички около теб вече им е писнало да ти слушат оплакването и са те сихтирдосали, та си почнал сега да се оплакваш без да спреш и тука ли?

Ако имаше някой да ти плесне един здрав шамар всеки път като се оплакваш, колкото да си изгубиш навика на "мамина пикла глезена", можеше и да успееш да се докопаш до женско.

Ако имаше като как звук да сложиш тука, кой знае какъв рев щеше да е.
Навика ти е да ревеш, да се оправдаваш и оплакваш.
Спомни си последните месеци колкото успееш и виж друго изобщо правил ли си?
Като ходиш по нужда, дали се оплакваш вътре в себе си от кенефа?
Някога да ти е хрумвало изобщо, че като искаш нещо трябва да си го вземеш?
Никой с нищо не ти е длъжен, сам трябва да поемеш отговорност за желанията си и да предприемеш действия за случването им на практика.

Жена съм и с такова мекотело не бих и говорила, камо ли да имам нещо общо.
Той сам си го прави. Жените ги е гнус от подобни ревльовци, подминават ги с презрение.
Ако жената забременее и се стигне семейство от тоя ревльо ли ще чака подкрепа и отговорно поведение?
С подобни мекотели, само като им чуя мрънкавите тъпотии направо си бия камшиците без да давам обяснения.

Като се сетя колко мъже тренират, поддържат перфектна хигиена, обръщат внимание на нещата, на които жените се лепят и изобщо полагат здраво труд, а тука някакъв ревнал... щото мама го е научила, че като ревне и става на неговата...

Не искам да обиждам. Искам да му покажа реално какво мислят жените за него.
Ако седим да го успокояваме и да му даваме решения, той все така до безкрай ще си вика "не знам, не мога".

Има ли тука и една жена, която би търпяла такова мекотело да не спира да и' се оплаква и да чака от нея да решава всичките му проблеми, а той само подсмръч-подсмръч-подсмръч, не знам, не мога...
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот looser » 12 Юни 2012, 21:40

degagement

А мое ли ти еба путката мила лелина пачавра мършава? ;)

Не мога да разбера тука само чакате някой да си каже проблема и скачате дружно обиждате и подигравате ли? Неуравновесени хора. И не знам аз женско дали ще видя ама ти *цензура* май нема скиваш никога ...

По-здрави
Мекия
Аватар
looser
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2012, 00:29

Мнениеот StellaMorgana » 13 Юни 2012, 08:09

looser написа:Неуравновесени хора.

Пък иначе се намерил кой да го каже.
Така, псувните няма да ти спечелят нищо, така че по - добре да престанеш. Като не ти харесва нечие мнение, започваш да обиждаш и да ръсиш цинизми, това е признак на ниска култура и слаб характер.
И никой не е скачал да те обижда, нито да ти се подиграва, хората се опитват да помогнат (чрез съвет или провокация, или чрез изказване на мнението на жените за такива като теб, независимо дали наистина го изричат на глас, със сигурност си го мислят), но ти искаш някой да щракне с пръсти и без усилие да получиш всичко, което желаеш. Е, не става така. Най - малкото защото никой не ти е длъжен, освен това каква полза бихме имали да помагаме на мрънкало? После ако нещо не е съвсем както го искаш, да започнеш да обвиняваш и да лееш помия? Е не, благодаря.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот looser » 13 Юни 2012, 08:25

Добре бе Stella, как да обясня какъв проблем имам, ако не го опиша? Описвам го и виж какво става ... Толкова ли не могат хората тук да говорят нормално? Да не мислиш, че изгарям от удоволствие да пиша такива неща? Mixael ми отговори нормално и му благодарих. Беше хубав отговор. Защо е нужно да ми се говори по тоя начин? Нито съм провокирал някой да го прави, нито съм обиждал нито нищо. На тебе ако някой ти говори така как ще реагираш? Браво ли ще му кажеш? Или благодаря? Айде стига моля ви се ...
Аватар
looser
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2012, 00:29

Мнениеот degagement » 13 Юни 2012, 15:10

Стела, подобни не могат да ме обидят. Все пак всеки има право на свободно мнение, каквото и да е то. Отдавна изчистих пристрастеността към желанието всички да ме харесват или да си мисля, че всички са длъжни да се съобразяват с крехкото ми его.

@looser:


Най-накрая реакция!!!!! Трябва да те направят на св**ка, за да се вземеш в ръце ли? Проблема е, че хората обикновено предпочитат да си премълчат и да отминат. Никоя жена няма да ти каже директно какво мисли за подобни на теб :) е, сега знаеш - това е мнението на 999 жени от 1000.

Хич не ме грее мнението ти, можеш да си псуваш и обиждаш на воля. Само дето не виждам нищо съществено в поста ти - само яд, че някой се е осмелил да ти каже нещо по-грубичко. Не мога само да разбера теб какво те грее моето? Да не би да ти дадат 5 лева задето съм те похвалила или някой да те е глобил задето някаква непозната те е пообидила малко?

За твое сведение: Нямах никакви проблеми с мъжете допреди да стана "семейна" (щот сега и не се заглеждам), точно обратното, понякога не знаех как да се оттърва. Отделно съм помагала на близки приятели от м. пол да си свалят точно определена мацка. Поста ми е на база реален опит, независимо колко те обижда. Написах точно какво впечатление би направил на жена.

И като си бесен, иди на някаква тренировка и изкарай яда тренирайки - поне външния вид да си пооправиш. Ще имаш някаква полза от това.
Ако искаш да е с магия - ами има практики, медитации, патуъркинги... колкото ти душа иска. Във форума има десетки. Изчела съм минимум шполовината форум и съм убедена, че ако не те мързеше толкова да се стегнеш, щеше да си си намерил практики за работа над себе си за месеци напред.

Хич не ми допадат ревльовците и не ме страх да го напиша явно. Сърди се колкото искаш.
Но не магия е виновна за проблема ти. Може да се реши с магия, разбира се, но трябва лично да си нариташ задника и да се захванеш да практикуваш по въпроса. Има купища теми с инфо с какви книги и практики да започнеш. Има десетки, които биха ти отговорили кое как да направиш. Но друг не може да свърши онова, което само теб си те чака.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот looser » 14 Юни 2012, 06:21

Виж кво degradent, ако Mixael беше сам по себе си оригинален с провокацията си, то ти си просто един жалък плагиат. Не знам защо го правиш, но ако си толкова жадна за слава - браво - ти си номер 1 ;)
Аватар
looser
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2012, 00:29

Мнениеот degagement » 14 Юни 2012, 07:59

Ти да не би да спря да ревеш? icon_flowerface
Сега може и да направиш опит да поемеш отговорност за собствените си желания и поведение...
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот MaurDragon » 17 Юни 2012, 13:44

Колеги.., не че нещо , но наистина и вие сте "леко" отвратителни. Я се дръжте малко по на ниво! Как искате хората да ни уважават, като се държите с тях като с псета? Разбирам,че се дразните на човешката глупост и че те наистина си го заслужават понякога,но... Все пак нека покажем, че сме по-нагоре в интелектуалната стълбица и да не слизаме на партера :)
Единствения тука, който се държи прилично е Стела.
И(looser), успокой се :) По принцип в тоя форум винаги става така, с всички теми, с всички поустове - всеки се мисли за по-кадърен и знаещ от другите и намила до безкрай... За това - не влизай в спор. Още повече - не влизай в спор, когато не разбираш това, което ти обясняват!
Действително няма да е зле да попрочетеш туй-онуй за вампиризма. НИКОЯ жена(подчертавам ЖЕНА, а не глухо дърво) няма да търпи такова създание край себе си.
Освен това се замисли - с какво би накарал някоя мацка да те хареса, след като си толкова ...отчаян? Жените не обичаме отчаяни мъже - искаме човек,който да ни покаже сила, стабилност, да вдъхва увереност и да излъчва закрила. И - не, не че не можем тези неща сами да си ги осигурим, а защото : 1- мъжете обичате да ви гъделичкат по егото,а това е най-добрия начин - женките се правим на слабички и нежни създанийца; 2- по-лесно ни е ,когато се намери някой,който да вземе поне половината от товара ни. Именно в споделянето на обща цел се крие успехът на една връзка (поне според мен).
Така като гледам... ти наистина нямаш цели. Оставил си се на самотек.
Никаква магия няма да ти помогне в тоя случай.
Моя съвет е - устрой живота си, постави си цели (нова работа, завършване на даден проект, намери си ново хоби- рисуване, спорт)... Любовта сама ще дойде! Гарантирам ти - САМА ще дойде! Убедена съм твърдо в това и то не защото съм бах'ти яката вещица (шегичка! не ми кряскайте!), а защото просто и аз съм минавала през подобен период.
И тук е момента, в който аз ще се ядосам... ТИ си дошъл тук, за да търсиш помощ? Как точно - мислиш,че ще ти наравим заклинанийце и ХОП! - Барби ще ти седне в скута... Мъгъли, магията не работи така!
Наистина, никой истински вещ няма да се навие да ти прави любовен ритуал... Освен ако не се оръсиш с благоприлична сума пари :) И пак няма да даде ефект. Именно за това Михаел ти каза - помогни си сам!
Усепх!
Witch is magic
Аватар
MaurDragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 45
Регистриран на: 08 Дек 2010, 10:47

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 38 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 38 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта