Какво се случи с най-добрия ми приятел???

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот power » 25 Авг 2013, 20:56

Здр. имам приятел, на който много искам да помогна, и много бих бил благодарен ако ми дадете някакви съвети и насоки как да го направя...
Става дума за много контактно и добро момче, което е истински приятел, но срещна едно момиче, което го промени до степен на неузнаваемост. Изведнъж всички започнаха да го отбягват, като за това и тя имаше огромен принос, непрекъснато се заяждаше с всички, а той не реагираше по никакъв начин, сякаш беше омагьосан. Загуби всички близки около себе си, дори се стигна до там, че се обърна срещу собствените си родители. Започна по едно време да му идва акъла, но в този момент тя забременя и нещата се влошиха още повече за него. Когато роди, той се промени още повече, сякаш не беше той. Дори, когато опитах да поговоря с него какво се случва, защо се е превърнал в това, той ми отговори, че е същия и няма промяна в него. Опитах се да му обясня, че е като обсебен от както са се срещнали, по заобиколен начин, но той не можа да схване за какво му говоря. Начина по който говореше, ми показваше, че разговарям със съвсем различен човек, а въпросното момиче през това време разговаряше със съпругата ми, след това ми сподели, че се е опитала по някакъв начин да ни настрои един срещу друг. Моля Ви разберете ме правилно, аз много държа на това момче и го познавам от години, той ми е като брат... или поне беше.. Дори собствените му родители ме попитаха какво се е случило с него, и не могат да си обяснят какво се случва със сина им, най-лошото е, че е посегнал на родителите си, заради скандал, предизвикан от въпросното момиче. Бих искал да знам каква може да е причината за такава рязка промяна? За мен поне е напълно невъзможно да повярвам, че това е от любов и няма никакво енергийно вмешателство ( магия), моля ви за съвет, на какво се дължи това и как мога да му помогна? Между другото, наскоро тя се е обърнала против семейството ми и той ми сподели да знам какво да очаквам, защото тя е започнала да поддържа връзка с човек, който ни е навредил доста. А той не смятал да я възпира, за да си счупила главата и да осъзнае грешката си. Което за мен е напълно безсмислено ... Не сме се чували от въпросната вечер и от тогава си задавам въпроса: "Какво се случва с него?"
Моля за бърз отговор ако това е възможно.
Благодаря предварително!
Аватар
power
 
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Фев 2011, 23:36

Мнениеот degagement » 29 Авг 2013, 14:19

Според мен не ти е работа да се бъркаш. Човека си има уроци за научаване, както всеки от нас и сам трябва да си ги научи.
Ако искаш запали му свещичка за здраве в църква. Можеш да му желаеш доброто. Не можеш да му се бъркаш в живота, защото човек има право САМ да избере как да го живее.
Да не говорим, че тук се намесва и нов живот. Всяко дете има нужда от двама родители!
Не знам защо хората искат приятелите им да им киснат цял живот до задника!
Не си бебе, ще си намериш нови приятели, след като този е решил да обърне внимание и на семействотос и, вместо цял живот да пази цялото си внимание само за тебе.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот power » 02 Сеп 2013, 09:47

Мисля, че не си ме разбрал правилно, все ми е тая дали ще излизаме или тем подобни неща! Нито пък да ги разделям един от друг... явно не съм формулирал въпроса си правилно.
Просто исках да разбера какво може да накара човек до такава степен да се срине, и всекидневно да търпи заплахи и психически атаки от човек, който се предполага, че трябва да го обича и подкрепя повече от всички други ... Аз и без друго не му се меся, просто ми е тежко понеже е бил до мен в много трудни моменти и го чувствах като роден брат !!! Между другото още днес ще му запаля свещичка, мерси за съвета :wink:
Аватар
power
 
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Фев 2011, 23:36

Мнениеот johnconstantine » 24 Ное 2014, 06:19

Трудно е да се каже, но все пак любовните ритуали могат да причинят много обърквания в личността, ако му е направена такава, то държанието му е нормално :/ ако все пак искаш да му помогнеш пробвай с ритуали за разваляне на магии(ако можеш да ги изпълнеш), потърси в форума, има такива и успех ;)
Аватар
johnconstantine
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Ное 2014, 20:19

Мнениеот Lustre4108 » 12 Фев 2015, 11:56

Хмм, познавам подобни два случая, явно е често срещано всред мъжете. Като чета за твоя приятел, все едно се сещам за моите двама познати. Иначе в последните 5-10 години наблюдавам много резки промени в характера на хората - мнозина стават тотално различни от това, което са били. Все едно, в тялото на човека, когото съм познавал се заселва друга личност. Звучи зловещо, но е така. Причината, според мен е на ниво колективно безсъзнателно и смяна на т.нар. еони. Накратко, еонът е психологически модел, който "царува" за определен период от време(минимум десетилетия, максимум няколко хилядолетия) в колективното съзнание на етнос, нация и дори цяла цивилизация. Прииждащият Еон не е никак, ама никак светъл, в замяна на това е интересен. Не искам да се "хваля" много(то не е и за хвалене подобно нещо), но по време на мои медитации и практики, съм имал "визии" за това нещо - сега виждам, че дори и икономисти и други специалисти "предвиждат" същото. Хвърлете поглед в бъдещето: Ето как ще изглежда светът след 45 години

Та да се върнем на проблема с приятеля ти - той просто се напасва към тия нови еони, "енергии" ако щеш. Или пък може просто да рухва под техния напор. Всеки трябва да намери мястото си в този смел нов свят.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта