Призоваване на демон-помощник

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Lord Seth » 06 Фев 2010, 00:11

Леле, тука било супер забавно, разбих се от смях докато прочетох темата. Канех се да го правя преди 2 часа, после рових из камъните си и не намерих оникс. После прочетох коментарите. Кръв и чест, ай пусни го тука или ми го прати на private, 14/88 !
Изборът е илюзия
Аватар
Lord Seth
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 28 Мар 2006, 20:16

Мнениеот anakonda79 » 06 Фев 2010, 01:58

Да, и аз го искам на лични :)
skype: mariq123489
Аватар
anakonda79
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Дек 2009, 21:24
Местоположение: България

Мнениеот The Shadow » 07 Фев 2010, 16:04

Lord Seth написа:Леле, тука било супер забавно, разбих се от смях докато прочетох темата. Канех се да го правя преди 2 часа, после рових из камъните си и не намерих оникс. После прочетох коментарите. Кръв и чест, ай пусни го тука или ми го прати на private, 14/88 !


Си закъснял с заявката. Пък и не зная за другите двама, но аз лично нямаше да приема да работя с теб- не толкова защото не умееш, колкото защото нямаш някои други качества, които са по-важни за работа от забавно естество като тази.
Аватар
The Shadow
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 60
Регистриран на: 27 Май 2009, 07:09

Мнениеот Mallory » 04 Юни 2013, 17:31

Имам два въпроса. Дара три капки кръв трябва ли да се даде по време на самото призоваване или след това...или чак,когато желанието започва да се изпълнява да се призове отново демона,да се направи магически кръг и тогава?
И би ли било проблем ако желанието и искането за помощ не се формулира на висок глас а малко по-тихо или се напише на хартия?
Аз лично нямам възможност да заявя всичко говорейки силно,понеже през повечето време в другите стаи са съквартирантките ми и не би било много приятно да ме чуят как си общувам с демон и изобщо да разберат,че имам някаква окултни занимания. Те са смирени, спокойни хора погълнати от ежедневието почти напълно и искам да опазя интересите и практиките си в тайна от тях...защото в най-лекия случай биха ме сметнали за чалната и биха подшушнали на хазяйката да ме изгони. А това вече няма да е добре.
Мерси предварително за отговорите,ако ви се струват неуместни и глуповати-Сори,все още се уча :)
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40

Мнениеот Kimii » 16 Фев 2017, 20:00

Здравейте,темата е доста интересна, и искам да попитам стерилизираната игла за какво служи в ритуала понеже не е споменато :) И друго което искам да питам е дали свещите трябва да са запалени или не, и пентаграма обърнат или необърнат трябва да е :) Благодаря предварително. :)
Аватар
Kimii
 
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Яну 2017, 15:47

Мнениеот Lustre4108 » 15 Мар 2017, 18:33

Mallory написа:Имам два въпроса. Дара три капки кръв трябва ли да се даде по време на самото призоваване или след това...или чак,когато желанието започва да се изпълнява да се призове отново демона,да се направи магически кръг и тогава?
И би ли било проблем ако желанието и искането за помощ не се формулира на висок глас а малко по-тихо или се напише на хартия?
Аз лично нямам възможност да заявя всичко говорейки силно,понеже през повечето време в другите стаи са съквартирантките ми и не би било много приятно да ме чуят как си общувам с демон и изобщо да разберат,че имам някаква окултни занимания. Те са смирени, спокойни хора погълнати от ежедневието почти напълно и искам да опазя интересите и практиките си в тайна от тях...защото в най-лекия случай биха ме сметнали за чалната и биха подшушнали на хазяйката да ме изгони. А това вече няма да е добре.
Мерси предварително за отговорите,ако ви се струват неуместни и глуповати-Сори,все още се уча :)


Малори, прочети внимателно темата от самото начало, всичко е обяснено.Ритуалът не се прави в стаята, а на някакво лошо място - мазе, гробище или друго подобно.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот Kimii » 17 Мар 2017, 15:45

Искам да попитам нужно ли е този ритуал да се прави на гробище, понеже тук софийски гробища не са много подходящи, и предполагам нищо не ми преди да го направя ритуала в нас примерно. :)
Аватар
Kimii
 
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Яну 2017, 15:47

Мнениеот myurid » 30 Апр 2017, 10:46

Място: Гробища,Места,обладани от духове-къщи,мазета,тавани.

...отидете на гробище или друго "не добро" място.

ако къщата ти е обладана от духове или е "недобро място" - може и там! :D

Лично аз обаче имам дълбоко съмнение в този ритуал... и източника от който е взет... особено в началната версия, тази на енфорсер е по-читава... но ако те влече подобно направление - потърси форума на чернокнижниците, поне ще ти дадат по-смислени наставления.
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Предишна

Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта