Купуване и Продаване на ДУША

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Vrania Volosia » 20 Апр 2005, 18:25

А забравих...:) Демоните не искат девственици бре:)) Страшен лаф каза:) кефиш ме...не сериозно:)...Понякога и аз не ги знам какво искат..., но определено веднуж един ангел ми искаше голямо "заплащане":(((..За да ми намери подходящ човек за приятел,трябваше да се скарам с майка ми ама така че да се намразим...и да изсмуче отделилата се енергия:((( Аз разбира се отказах..Егати арогантното нещо...Някой ще запита..сигурна ли съм, че е бил съответния ангел...Ами ще кажа само, че бяхме 2 човека..Аз и един мой приятел, който се занимава откак се помни...и познава много добре енергията на тоя ангел...Работил е с него вече...а и аз му вярвам:) icon_blob1
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Fallen_Star » 20 Апр 2005, 18:54

виж kалигастиа наистина мноо ще се радвам ако се видим
много бих искала да поговоря с човек който надявам се ще ме разбере я защо не и помогне виж ако наистина инаш желание кажи кога искаш да се видимн наистина бих искала да говоре с човек като теб [които знае какво говори и си разбира от нещата ] за ся толкова
Аватар
Fallen_Star
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Авг 2004, 11:52
Местоположение: поморие

Мнениеот fly^spirit » 20 Апр 2005, 19:12

Fallen_Star написа:първо това с продаването стана постепенно, мноо хора от обкръжението ми направиха тази незнам дали да нарека грешка общо взето историята е дълга, но на кратко казано върху мен започна да се прилага голям психически натиск от страна на всаички тези хора и не само това странното е че тези хора са наистина мноо силни а още по странното е че искат точно мен мъчейки се да ме убедят по всякакви начини. работата Е В ТВА ЧЕ ВЕЧЕ САМ МНОО СЛАБА И УСЕЩАМ ЧЕ НЯМА ДА ИЗДЪРЖА ОЩЕ ДЪЛГО НЕ ЗНАМ КАК ЩЕ РАЗБЕРЕШ ТВА КОЕТО ТИ КАЗВАМ НО ЗА СЯ ПОВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ТИ КАЖА, МОЖЕ БИ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ЩЕ ТИ разкажа историята за да ме разбереш правилно icon_angry


Здравей,Fallen_Star,като за начало искам да попитам защо продължаваш да се движиш с тези хора ако те карат да се чустваш зле?Наясно ли си с вярата си?Никой не може да те накара да направиш нещо което не искаш.Освен ако не го искаш.Като за начало според мен душата се продава по собсвено желание и инициатива.Според мен тези хора са самозванци изживяващи себе си ...дори не мога да намеря точната дума.Спри да се виждаш с тях и защо им позволяваш това отношение.Нямаш ли воля и собствено мнение?
Препоръчвам ти да използваш психична самозащита и най-вече да се изясниш със себе си.Знаеш каде да ме намериш ако имаш нужда от помощ и съвет.
Аватар
fly^spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 168
Регистриран на: 12 Авг 2004, 10:45
Местоположение: pomorie

Мнениеот till_it_sleeps » 21 Апр 2005, 00:29

КАЛИ, въобще си нямам и на понятие какво искат демоните и това нещо три пъти поне го казах и дебело го подчертах.
аз говоря за хората. мисля, че съм се изразила достатъчно ясно, може би ти си се обръкала нещо, ако искаш пак ми прочети мнението.:grin:
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Vrania Volosia » 21 Апр 2005, 08:33

извнявам се ако съм допуснала грешка... Til_Sleep:))

Така , сега Fallen_Star , ще ти пиша на маила да се видим...надявам се тази седмица ти е удобно през събота или неделя...Наистина послушай Спирит, тя казва истината...Можеби нямаш смелост да се дръпнеш от тях, защото са силни...Но много се съмнявам, че са се свързали със Сатан...Има едни извънземни-нар.Сивите от Блаватская...Те отдавna се опитват да опозорят името на Луцифер...Като се видим ще ти разкажа...Те най-вероятно са към тях:((без даже да го осъзнават можеби...Ще ми обясниш подробно, а аз каквото мога ще на направя, защото това което ти причиняват в името на Баща ми Луцифер е лична обида..и това значи война...Няма да позволя такива изцепки... icon_angry
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот nEcroMancErRr » 10 Авг 2014, 06:17

А до каква степен ще се промени личния ти живот след ритуала ?
Аватар
nEcroMancErRr
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Юли 2014, 21:21

Мнениеот nikoj » 12 Ное 2014, 22:57

Тук е станало напечено за 10 години icon_eusa_clap
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Abathor » 12 Яну 2015, 10:04

Забавно е да чета как хората спорят за нещо което никога не са правили :mrgreen:
Преди две години си направих експеримент - раздавах го "брокер" за един ентусиаст. Въпреки че бях скептичен към цялата работа, дори аз бях удивен от резултатите при този човек.
Не съм повтарял опита поради липса на други ентусиасти. Ако натрупам опит с още 2-3 ще мога да оформя по-точна преценка. Вероятността от грешка, в случая случайности нямащи общо с ритуала, при само едно повторение не е за пренебрегване.
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот Lustre4108 » 19 Яну 2015, 10:15

Католическата и православната църква алармират и вдигат врява до небето, че "сатанинските култове набирали огромна сила" и хората се отричали от правия път на господа исуса, светата троица, ангелите и пресвета богордичка. Лично аз знам един куп сатанисти и вещери-мераклии, които са правили подобни пактове, редовно си изпълняват сатанинските церемонии и прочие, ама нито един от тях няма богатството на Рокфелер, силата на Фауст или пък някоя друга благинка. Тук там имат резултати, които са твърде съмнителни. Не от един или двама сериозни магове съм чувал, че са правили опити за пактове, без успех. Преди години, от отчаяние, бях направил и аз същото, ама нивото и нещата при мен не помръднаха и на милиметър. Пак използвах магия за оправяне на нещата, ама тоя път не дойде от Сатаната, а съвсем друга традиция. Има и разни вещери, дето ми твърдят, че Рогатия искал само определени души(и неговата беше от тях), ноо...като му знам живота какъв е, отново ме хваща съмнението. Както споменах в началото, тенденцията е сатанинските култове да расте, само че колко време хората ще се задържат като сатанисти? Рано или късно реалността ще напомни за себе си и ще покаже откъде "извира бензина" и ще им стане ясна цялата юдео-християнска измама, а що се касае до магията, нещата се получават(при това понякога блестящо), но не на базата на нещо "свръхестествено" и "намеса отвън", а упорита работа.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Re:

Мнениеот MaxxImmortal » 12 Ное 2016, 01:22

Марио написа:Еми купаш си тези две книжки и това е.В едната ще видиш начина на призоваване,а в другата ще си избереш дадено същество.След тва действаш.
http://helikon.bg/book.php?book_id=25259
http://helikon.bg/book.php?book_id=24239


Да, потвърждавам. Работя с втората и е повече от полезна. Има ключ и не бива да сме пристрастни по определение. Делим на полезно и вредно, а не на добро и лошо. Разкрива рожденни дарби и наклонности.
Ad majorem Dei gloriam!
Аватар
MaxxImmortal
 
Мнения: 5
Регистриран на: 15 Окт 2016, 23:16
Местоположение: София

Предишна

Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта