Разваляне на черна Вуду магия

Нещо, което не е за всеки, но като претендиращ за обективност магически форум ще посветим тази част на хаитянска VooDoo магия.

Модератор: rain

Назад към VooDoo магия

Мнениеот darkeyedsoraya » 17 Авг 2018, 00:46

Здравейте!
Имам направена вуду магия от преди 21 години. Бившият ми съпруг я направи по време на едно от плаванията си до Африка,след като заявих че искам развод. Той лично ми го каза. Тогава си мислех че си прави майтап и иска да ме сплаши. Но като си следя живота през последните 20 години, върви прогресивно надолу. Всъщност вече ударих дъното във всяко едно отношение което човек може да си представи. Капакът беше преди 3 седмици, когато останах и без покрив и покъщнина след нещастен случай. Искам да попитам някои от вас знае ли ритуал за разваляне на стара, взела кулминацията си вуду Магия? Хора, помагайте, моля. Не издържам просто. Дори нямам сила, хъс и енергия за елементарно заклинание. Освен това няй-голямата ми грижа е, че знам че се като се обезвреди, магията се връща не само при извършитела/ поръчителя, но и засяга поколенията му. Но ние имаме обща дъщеря и вече дори внуци. Какво правим в случай? И той го знае това. Направо не ми го побира главата, с какъв акъл го е направил това...
Аватар
darkeyedsoraya
 
Мнения: 8
Регистриран на: 19 Мар 2011, 01:51

Назад към VooDoo магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта