леле...колко мнения..кое от кое по "компететно"...

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот xermes » 26 Фев 2006, 19:39

и така..силно бих се зарадвал,ако най-накрая ви "увре"главата и престанете да се занимавате с магии...защо ли..ми на..ей сега ще ви разскажа,пък който има уши..да слуша..както се казва в светото писание..ако поне малко сте съобразителни..би трябвало да знаете кой е бил най-силния магъосник преди време,човек,представител на сатаната на земята,който после го е зарязал...и защо ли го е зарязал..?реших 4е трябва малко да се поинтересувате по въпроса..преди да кажа повече..тогава ще разберете колко дале4 трябва да стоите от всякакви сили имащи власт над хората-дириктно без надзор от по-горестоящи "надзорници"..за сега--толкоз... :oops:
xermes
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 25 Фев 2006, 17:22
Местоположение: Bourgas

Мнениеот Mell » 26 Фев 2006, 20:20

Хермес, няма да влизам в теологичен спор над Светото Писание...
"ако най-накрая ви "увре"главата и престанете да се занимавате с магии..." си е личен избор на всеки и по-добре да използваш свой думи вместо "който има уши да слуша" ...Та по темата, защо да не говорим за това...накрая всеки сам ще си вземе решението ... Но ми стана интересно, защото този ходжа се среща из почти всички форуми...
Mell
 

Мнениеот AZA » 27 Фев 2006, 01:25

xermes написа:реших 4е трябва малко да се поинтересувате по въпроса..преди да кажа повече..

Ам да беше прочел и тогава да пишеш ли .. .кво ли ... "пич" чел съм до сега няколко твой мнения и все повече и повече не ме кефиш. Или ша са опиташ да са напрайш на интересен .. или ша изкараш мнение като горното , от което ГРАМ нищо не се разбира.
П.П. Кат ти е увряла главата и не се занимаваш с магий ко дириш тука ве ?! Че и си "разбирач" т.е. продълажаваш да се развиваш и занимаваш ... нещо логиката ми бяга ?!
sign5


П.П.П. Съжалявам за отклонението от темата..
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Persa » 27 Фев 2006, 09:13

А ти, Хермес, нещо като съдник ли ни се явяваш тук?
Погледни къде си влязал да пишеш - това все пак е форум за магия...
Аватар
Persa
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 23 Юни 2005, 07:10

Мнениеот ChaoS » 27 Фев 2006, 14:57

Хермес, в момента ме учудваш.
ЗНАЕШ много добре, че тази тема ще бъде приета бурно. Знаеш, че ще започнва да те оплюват. Да те критикуват. Знаеш, че с подобно изказване се навираш м/у шамарите...
Защо?
Замисли се- това е ФОРУМ посветен на МАГИЯТА И ОКУЛТНОТО!
Ако изведнъж ти е хрумнало да четеш морал на глупави заблудени овчици- ХОДИ ИЗ СЕЛАТА И ЧЕТИ ПРОПОВЕДИ ПО ПЛОЩАДИТЕ И ПОЛЯНКИТЕ.
Някак си логично е, че ако тук има хора, те вече са взели да се намесят в това, независимо дали за свое добро или зло.
И не ти си този, който ще ги съди за постъпките им.
ако ще горим в ада- ще горим в ада. Но не защото ти си казал. И не защото сме се отказали от помощта ти.
А просто защото сме избрали да бъде така.

Кажи ми- защо ти е да постваш подобна тема? Защо се опитваш да си навлечеш гнева на горките членове на форума? Нямаш ли си достатъчно други ядове?

А ако наистина не си очаквал, че реакцията ни ще бъде такава, то тогава... Не знам... Ще трябва да извадя табелка като на Аза- sign
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот Arhimikus » 27 Фев 2006, 16:05

Хермес... първо се замисли за името си, после прочети малко християнска литература, изключвам библията, намери корените на християнството, замисли се какъв ВСЪЩНОСТ е бил Христос, и какво ПРЕДСТАВЛЯВА Дева Мария и тогава пиши.
Опознай себе си :)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Vrania Volosia » 27 Фев 2006, 16:48

Олеле, Хермес! Ама ти да не си йеховист или християнин? Падна ми в очите...

Какво дириш в форума, щом си протива нашите дела???

Мога само да кажа, че Исус не е това, за което повечето го мислят, но няма да излагам теорийката си, защото няма как да я докажа...Просто каквото си знам, го чувствам със сърцето си.
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Cath » 28 Фев 2006, 00:13

всъщност никой досега не зададе въпроса, който хермес явно чака. така че аз ще му доставя това удоволствие. в крайна сметка не мога да критикувам някой, който дори не е изказал мисълта си докрай.

"разкажи ни хермес, много ни е интересно за какво става въпрос?"

аз действително съм любопитна.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот ekaya » 28 Фев 2006, 16:54

въщност темата за какво е, че нещо леко ми се губи... аз врено тия дни мръднах от бачкане... ама чак толкова да не съм в час - не ми се вярва
Имам няколко догадки:
1. поредното "лирично отклонение"
2. ново място да се плюем, скубем коси и чупим нокти и зъби вкупом или по групички
3. някой се прави на велик и другите скачат
4. тема за первезии /въпреки опасенията на Друида... ChaoS надявам се няма да ти прималее сега :) /
5. обяснава се как да стигнем до пожарната с цел промиване на "ушите"
5. бегъл преглед на основните теологични спорове по "светото писание"
6. или обща "фафла" на ниво - аз ви пуска тема вие си пишето квото занаете
7. чисто кулинарна тема за приготвяне на супа от "увряла" агнешка или квато имате глава
8. писание грешного ходжа дето се среща из почти всичхи форуми
9. защо се занимаваме с магии и що е то личен избор
10. най-виликите магьосници - библейска класация

Бих била наистина благодарна, ако ми помогнете с конкретизирането, щото аз го докарах до главоблъсканица от лабиринтен тип :roll: icon_thanks
Lasto beth nin. Tolo dan nan galad.
Аватар
ekaya
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 10 Авг 2005, 13:53

Мнениеот zaek » 28 Фев 2006, 20:10

Абе Хермес ти да не се смяташ за нещо като дясната ръка на Бога която раздава правосъдие на тези които имат различна вяра.Я се стегни и както ти казахаChaoS и Перса погледни къде си влязал да пишеш това е форум за магия а не някоя сектантска организация.Изказванията ти граничат с някакъв фанатизъм...хмм дано да греша. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот Cath » 02 Мар 2006, 16:15

пол верлен ... "есенна песен"

Цигулков плач,
изплувал в здрач
сред късна есен,
ме е ранил
и аз, унил,
вървя унесен

и тръпна цял:
часът без жал
отеква, ето -
възкръсва в мен
отминал ден,
ридай сърцето.

Студът снове
и ветрове
са ме подели
като златист
отбрулен лист
без свои цели.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта