Безобидни мисловни техники

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот heress » 28 Ное 2005, 15:55

А, и още нещо, Ктулу е син на Йог-Сотхотх. Раждането му, според Al Asif, става след като великите древни се заселват на Земята.


Много се отдалечихме от темата. Все пак пишем в Vortex Rite...... А и не обичам да публичните дискусии на тая тема.
Искаш ли да го обсъдим по ISQ ?
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот DragonFire » 28 Ное 2005, 17:17

heress написа:
А, и още нещо, Ктулу е син на Йог-Сотхотх. Раждането му, според Al Asif, става след като великите древни се заселват на Земята.


Много се отдалечихме от темата. Все пак пишем в Vortex Rite...... А и не обичам да публичните дискусии на тая тема.
Искаш ли да го обсъдим по ISQ ?


Прав си, наистина се поотдалечихме от темата за вортекса. Ще се видим в ICQ и ще говорим.
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот Trismegist » 28 Ное 2005, 18:55

Само да спомена,че тези безобидни мисловни техники,ще ви донесат много,карма-особенно ако имате по-силна мисъл.

Не забравяйте,че всяка на меса в Божия план на вашата извратена мисъл,ще бъде санкционирана от сабствените ви висши азове,под формата на лишаване и забравяне на вашите способности или,като потърпевши,на такава магия в по-късен перьод от живота си или по-лошо,чак другия живот.

Много ви се ще да сте могъщи,ама не става ей така.Няма такива хапчета,дето да гонят болеста и страданието.Няма и магия,която да ви реши проблемите.
Спазвайте правилата на "Архитекта",той ви е дал всичко от,което имате нужда,но вие все сте недоволни.Казвам ви тези техники не са ви нужни,за да получите необходимото от живота.Ако го постигнете чрез тях,после ще си плащате,също както си плащаш в магазина,като искаш нещо.
Днес и жена можеш да си купиш,ама не е правилно.
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот DragonFire » 28 Ное 2005, 20:11

Trismegist написа:Само да спомена,че тези безобидни мисловни техники,ще ви донесат много,карма-особенно ако имате по-силна мисъл.

Не забравяйте,че всяка на меса в Божия план на вашата извратена мисъл,ще бъде санкционирана от сабствените ви висши азове,под формата на лишаване и забравяне на вашите способности или,като потърпевши,на такава магия в по-късен перьод от живота си или по-лошо,чак другия живот.

Много ви се ще да сте могъщи,ама не става ей така.Няма такива хапчета,дето да гонят болеста и страданието.Няма и магия,която да ви реши проблемите.
Спазвайте правилата на "Архитекта",той ви е дал всичко от,което имате нужда,но вие все сте недоволни.Казвам ви тези техники не са ви нужни,за да получите необходимото от живота.Ако го постигнете чрез тях,после ще си плащате,също както си плащаш в магазина,като искаш нещо.
Днес и жена можеш да си купиш,ама не е правилно.

И заради това кво? Да се откажем всички от магията? С какво преча на божия план, като убивам даден аз(който си е част от мен)? Пречил ми е на развитието- убил съм го(променил съм се). А не мислиш ли, че точно това е божият план за мен. Може би такъв е моя път. Ти какво имаш против магията, тройновелики?
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот Trismegist » 29 Ное 2005, 08:36

Твоето разбиране е добро,но нека да ти напомня,че когато си режеш сливиците,защото ти пречат-изпитваш болка.

Това дали ще убиеш някого е твой свободен избор,но ще страдаш-ето това трябва да знаеш че е неизбежно.В историята просветените са се ползвали от свободната си воля,знаейки,че после ще страдат заради избора си.
Ти нямаш нужното осъзнаване за това че си цяло с вселената.Ако беше така щеше да изпитвап силна любов към всичко живо и то щеше да ти служи,без да го принуждаваш.Трябва ли този който обичам,да ме принуждава да му служа.

Божия план е създал всички нужни неща в живота ти,за да се учиш.
Той много по-добре знае какво ти е нужно.Това да се намесваш в него е една слабост на съзнанието ти,която няма да помогне на рзвитието ти.

Не знам,дали трябва да се отказвате от магията,но вие сте,като пушачите,които знаят че цигарите вредят,но си затварят очите,защото имат прекалено сляба воля,и си измислят какви ли не утешения,че не са толкова вредни итн и само защото нямаят воля да се откажат.
Цигарите не са страшни заради димйа,а защото те правят зависим-убиват волята.

Вашето извратено желание да се чувствате могъщи,ви кара да се занимавате а "хаос магията".Чувствате се Богове,и лошото е,че никой няма да ви се намеси и така ще си мислите,че всичко е много безобидно,докато не стане късно.
Егото е божествено проявление във вас,но не го ползвате правилно.Няма лошо да се обичате,да мислите за себе си,да искате да сте могъщи.Бог не е отказал на никого да бъде могъщ,но само да спазва правилата.Той ще ви прости всичко,но вие няма да си го простите.Много е гадно,когато умреш да си видиш грешките в живота,и да съжеляваш от позиция,в която вече нищо не зависи от тебе.Аз не ви се правя на съдник,но съм длъжен да оставя това тук.
Обърнете се към светлите същества(може чрез ритуал).Поискайте да ви дадат насока,как да получите всичко що желаете,по законния начин.как може да си облегчите или съкратите кармата.Ако сте силни бихте приели да преживеете някои страдания,та да се освободите по-бързо от нея.

Ако имаш брашно-дай на някой да ти го умеси,за да не останеш хем без брашно,хем без хляб!!!
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот ChaoS » 29 Ное 2005, 10:36

Сега ще кажа нещо, което всички знаете. Хаосфераа и хаосвихърът са портали към първичния хаос. Не виждам защо да не ползваме само тях. Инвокираните създания ще бъдат по-скоро гид, отколкото връзка към първичния хаос.

Но мерси за идеите.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот heress » 29 Ное 2005, 12:27

ChaoS Ставаше дума за отваряне на портал към "абсолютната празнота" не към първичния хаос. Идеята ми да ползвам съзнанието на ктулу е точно "гид" За да мога по-лесно да намеря "онази част" от хаоса която съответства на нищото.
к?
----------------------------------------------------------------------------------------

Сега за тоя твой Бог, Trismegist, и тва негово провидение.- От години се боря с такива "залупени и заблудени" хорица дет вярват че ако служан на бог и са кротички и смирени "душици ще идад в рая.
НОВИНА -->. АЗ НЕ ИСКАМ ДА ИДА В РАЯ !!!! И НЕ ВЯРВАМ В РАЯ. прочетете думата пак - раЯ!!!! -в превод от турски РОБ. Та кой е заблудения? Тоя който живее според нечии чужди "вселенски" правила незнайно от къде наложени, или АЗ който живея според мойте собствени?

ДА ще пия не защото съм слаб а защото МИ ХАРЕСВА.
ДА ей сега паля една мазна пура Не защото съм слаб. А ЗЩОТО ТАКА ИСКАМ!!!
ДА ако някой ме дразни ще му потроша кофата, не защото съм слаб А ЗАЩОТО МОГА!!!

--.> И още нещо, предпочитам да бъда тотално разпилян отколкото нечий роб!!! А ако трябва готов съм да платя тази цена.

Мога да ти кажа че сигурно от тоя форум съм един от хората който е убил най много Азове- а и не само....
Както виждаш нищо ми няма, А и никога не съм се се чувствал по-добре както в последната година и полвина!!!!!!

Та сега ми кажи кое място искаш да си на жертвата или убиеца??? Избирай кършума е в средата.....

Относно твоя бог и божий план --- КЪДЕ СИ БЕ МУЛЕВ???
ПРЕДИЗВИКВАМ ТЕ ТУК ПРЕД ВСИЧКИ!!! АКОПОКАЖИ МИ ГНЕВА И СИЛАТА СИ-АКО ВЪОБЩЕ ИМАШ ТАКАВА??? А АКО НЕ ГО СТОРИШ ЩЕ ПРИЕМА ЧЕ СИ СВЕЛ ГЛАВА И СИ МЕ ЗЕМУНАЛ СТРАСТНО ОТ *АД

Ако на някой не му харесва - проблема си е негов!!!!
Не ми пука!!!

-------------------------------------------------------------------------------------
С уважение към всички СВОБОДНИ хората които прочетоха т'ва.
-------------------------------------------------------------------------------------
time to burn!!!
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот ChaoS » 29 Ное 2005, 14:56

Хересс, агресивността ти не спира да ме удивлява.

Но, всеки има право да вярва в каквото си иска.

И да е свободен.

И щом така приемаш свободата си- ок.

Но има и хора, които считат, че свободата им се изразява в това да изберат на кого да слугуват. те също са свободни.

Просто не като мен и теб.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот heress » 29 Ное 2005, 16:05

хъм.. незнам.. Сигурно си прав. Въпреки че не моа ги разбера. А и според мен 90% от тях са жертви на стериотипа в обществото, налаган най-вече от религиите. Т.Е. водят се като овце в стадо.

Признавам че на моменти губя контрол над глева си- но все пак той е източник на неизчерпаема енергия, нали?

Въпреки това не се отмятам от нищо което казах в горния си пост!
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот Vrania Volosia » 29 Ное 2005, 17:11

Гнева е източник на неизчерпаема енергия само ако и гнева е неизчерпаем..Някои хора им е невъзможно дълго да се гневят. За тях любовта е неизчерпаемия източник. Всеки ползва кот му падне. Аз лично ползвам и двете...според зависи...Човека е въплащение и на "доброто" и на"злото" затва е човек...Наполовина ангел, наполовина демон, но изцяло човек...
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Trismegist » 29 Ное 2005, 18:35

Ако ти ми се изпречиш в живота на пътя и няма друг изход,чак тогава ще използвам сила.Тогава ако аз победя,ти си ми служил,като тренировъчна кукла,и си се жертвал за мен.Ако аз загубя ще е обратното и няма да ми пука от резултата.При мен животинския страх и паниката почти отцъстват.
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот DragonFire » 29 Ное 2005, 20:26

ChaoS написа:Сега ще кажа нещо, което всички знаете. Хаосфераа и хаосвихърът са портали към първичния хаос. Не виждам защо да не ползваме само тях. Инвокираните създания ще бъдат по-скоро гид, отколкото връзка към първичния хаос.

Но мерси за идеите.

Идеята ми за инвокация на танатос е, че със смъртен гнозис ще се отвори много по- лесно портал към нищото, използвайки the vortex rite. Идеята ми е да се инвокира чернотата, празнотата, бездната, чрез нейното олицетворение Танатос. Като си опознал това нищо отваряш вортекса към него много по- лесно.
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот heress » 29 Ное 2005, 20:30

Ей, Trismegist, Спокос бе човек :) не се стряскай толко. Ако се трепех с секички които не са на мойто мнение, щяха да ми викат Джак Изкормвача, вместо само Джак... :) .
Просто ме фана на болна тема. А аз обикновенно казвам квото мисля в очите на хората. Колкото и на някой да не им харесва. Както и уважавам хората които смеят гласно да изразят мнението си без да се страхуват от тва.
Иначе ми е пределно ясно че не си фанатизиран "божи" служител. Както и тва че не приемаш образа на "бог" религияьозен фанатизиран поклонник.
Все пак си признай и че си се стряскаш понякога :)

Иначе квот искаш.... Имам много врагове, ту растат, ту намаляват.....
1 повече 1 по-малко пез сещаш се кое ми е.

Относно бог: как виждате още нищо ми не е напраел ,като изключим една страстна смучка дет ми я остай за спомен на Зад****. Нищо нама и да ми напрви, Щото е страхлив кат Муле, За тва ще си пуша пурата и ще си праа квот си знам. Ако се появи пак най-накрая нека ме "накаже" - Пха ХАХА Ако успее :)

О БОЖЕ - ПИКАЯ НА ТЕБ БОЖЕ И НА ТВОЙТО ПРОВИДЕНИЕ, БОЖЕ!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------
Тва е последния ми пост относно религиозния бог в тая тема.
Надявам се да не съм засегнал никой, Ако съм - как казах проблема е негов!!!
--------------------------------------------------------------------------------------
Where the dead angel lies.....
================================================
ПС: а за баланса ти, Trismegist, Ти си балансирай колкото искаш. Аз играя по свойте правила А те са:
"Не е важно с какво се занимаваш важното е да си най-добрия в него!!! независимо как ще го постигнеш...."
Последна промяна heress на 29 Ное 2005, 22:20, променена общо 1 път
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот Bloody Alibis » 29 Ное 2005, 22:17

Човече зловещ си...имаш доста странни идеи и не ти ли пука какво ще стане след това...ами ако случайно се окаже,че грешиш?Може би ще кажеш"че тогава ще му мислиш"...ами ако не ти се даде възможност да мислиш...все пак хората са казали "Бог забавя,но не забравя" а това богохулстване дето го изредииии...не вярвам да отричаш напълно съществуването на нещо по-могъщо,каквото и ще да пишеш,което след време ако ще и това време да е един живот да не ти се окаже накрая съдник...как да е
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот heress » 29 Ное 2005, 22:26

Bloody Alibis, съкровище, не ми бери грижата..... Много добре знам какво правя. Оправял съм се не с един или 2 енергора.....
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот Arhimikus » 30 Ное 2005, 00:18

Щом хората могат да се оправят с дадено нещо, нека го правят... Кой каквото посее, такова и ще пожъне. Затова, Блооди, не плачи на чужди гробища ;)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот ChaoS » 30 Ное 2005, 07:08

Хм...

Хересс, в след такава проява мога само да поклатя глава, да си запаля цигара и да помълча. Уважавам това, че не те е страх. И това, че отстояваш мнението си. Ако те накаже някога- спофдели как. Ако ли не- кефи се. И черпи една пура "за бог да прости". :р :р :р

Всеки има правото да си троши главата както намери за добре. И да се изразява както намери за добре. И да има мнение. И толкоз.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот DragonFire » 01 Дек 2005, 23:47

Светотатство: Унищожаване на Святото
Когато един индивид нарушава правилата на условността с някакъв величав жест на неподчинение и богохулство, се освобождава енергия. Тази енергия дава сила на духа и смелост за по-нататъшни бунтовнически действия. Хвърлете една тухла в телевизора си, изпробвайте необичайна за вас сексуалност. Правете нещо, което обикновено считате за отблъскващо. Свободни сте да правите всичко, без значение колко е крайно, стига само то да не ограничи собствената ви или тази на друг бъдеща свобода на действие.
-- Liber Null, Liber LUX

Какво толкова нередно има в богохулството на Хересс? Замислете се. Хаосът(добре, де ако искате и бог го наричайте) е неизмерим, няма пол, външен вид. Следователно всяка представа за него, натрапвана от религиите е също толкова богохулствена, колкото и предизвикателството, отправено от хересс. Ако някой натрапва своята представа за божественото на другите и отрича техните представи, то тогава и той трябва да си отнесе последствията, един вид да си навлече гнева божий. Аз, ако псувам Йехова, не псувам божественото(хаоса), псувам някаква представа за нещо неизмеримо, и то такава представа, която ми се натрапва буквално отвсякъде. А защо мисля, че няма да ме накаже? Много просто: Защото Йехова за мен не съществува в тази си форма и с това име.
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот ChaoS » 02 Дек 2005, 07:32

Не бъркай хаоса с бог, ок Драконов?
Хаосът е родител на бога.
И не хаосът е създал този свят, а чедата му.
И пак не тези, които са го създали богуват тук.

Но хаоса като "божественото" ми харесва като концепция... ^_^
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот DragonFire » 02 Дек 2005, 22:23

ChaoS написа:Не бъркай хаоса с бог, ок Драконов?
Хаосът е родител на бога.
И не хаосът е създал този свят, а чедата му.
И пак не тези, които са го създали богуват тук.

Но хаоса като "божественото" ми харесва като концепция... ^_^


Какво с какво бъркам, то си е за мен. Не бери грижа. Хаосът за мен е божественото начало. Той е и не е. Така възприемам и бог. Божественото начало(божественото като цяло) е Хаоса и всички бог- форми и съответно демонични форми са проявления на Хаоса. Това е моята гледна точка и за тва поставих Хаоса и Бога на едно равнище(бога не като поредния егрегор). Това си е лично моя гледна точка и не ангажирам никого с нея. Просто я излагам, сравнявам я с тази на другите. За мен абсолютна истина няма.
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Следваща

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта