Лирично отклонение

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот xermes » 26 Фев 2006, 12:07

да ти кажа...6том не знаеш какво си...и питаш във форума..значи не си демон...и няма човек в тяло който да нее подвластен на архангелите поне...така че не си мисли че всичко зависи о теб...сега просто ти гледат сееира..да видим накаде ще поемеш...и като поемеш на някаде--влизаш в йерархията,и няма вече да не си "неподвластен"..
xermes
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 25 Фев 2006, 17:22
Местоположение: Bourgas

Мнениеот AryanSun » 26 Фев 2006, 13:33

xermes написа:да ти кажа...6том не знаеш какво си...и питаш във форума..значи не си демон...и няма човек в тяло който да нее подвластен на архангелите поне...така че не си мисли че всичко зависи о теб...сега просто ти гледат сееира..да видим накаде ще поемеш...и като поемеш на някаде--влизаш в йерархията,и няма вече да не си "неподвластен"..


не си спомням да съм питал какво съм,идеята,че някои ме
определят така,ми е адски забавна:))просто се забавлявам
с простотията на разни болни мозъци.не говоря за Сол Нигер
а...те си знаят кои са.хора са,не са духове,да поясня.

а накъде съм поел-също е определено и ясно и не мисля,че
е тук мястото да го обсъждам.

не знам кой на кого гледа сеира,но разни "светли" учения и
"бели" братства са ме ужасили с лицемерие,коварство,желание
за контрол над другите.


но няма смисъл да говоря повече.кой в каквото иска,нека си
вярва.всеки сам си избира съдбата.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот xermes » 26 Фев 2006, 15:23

като незнаеш какво пишеш..как ще си спомняш....а пак ак вземе да прочетеш какво "умно"нещо си написал...токувиж..взел си 4е си го и разбрал...пак сега си седнал да описваш джунглата без дори да си стъпвал там..хм...дали би било адекватно мнението на някой..който дава квалификации за нещо което не познава..хм..силно се съмнявам че дори едно учение ни си последвал както трябва...пак мнението ти естествено е само повърхностнно...не може да говориш за неща от обща култура приятелю....влез поне в едно нещо както трябва..следвай правилата на която и да е система..за да може да я коментираш после..иначе звучи..хм..доста...неадекватно..:))Бог да те благослови
xermes
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 25 Фев 2006, 17:22
Местоположение: Bourgas

Мнениеот AryanSun » 27 Фев 2006, 09:49

xermes написа:като незнаеш какво пишеш..как ще си спомняш....а пак ак вземе да прочетеш какво "умно"нещо си написал...токувиж..взел си 4е си го и разбрал...пак сега си седнал да описваш джунглата без дори да си стъпвал там..хм...дали би било адекватно мнението на някой..който дава квалификации за нещо което не познава..хм..силно се съмнявам че дори едно учение ни си последвал както трябва...пак мнението ти естествено е само повърхностнно...не може да говориш за неща от обща култура приятелю....влез поне в едно нещо както трябва..следвай правилата на която и да е система..за да може да я коментираш после..иначе звучи..хм..доста...неадекватно..:))Бог да те благослови


ааа,ясно.ъхъ.ми добре :mrgreen:
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот ekaya » 27 Фев 2006, 11:32

Сори не е по темата, ама ме издразниха:
като незнаеш какво пишеш..как ще си спомняш....а пак ак вземе да прочетеш какво "умно"нещо си написал...токувиж..взел си 4е си го и разбрал...пак сега си седнал да описваш джунглата без дори да си стъпвал там..хм...дали би било адекватно мнението на някой..който дава квалификации за нещо което не познава..хм..силно се съмнявам че дори едно учение ни си последвал както трябва...пак мнението ти естествено е само повърхностнно...не може да говориш за неща от обща култура приятелю....влез поне в едно нещо както трябва..следвай правилата на която и да е система..за да може да я коментираш после..иначе звучи..хм..доста...неадекватно..)Бог да те благослови

Браво!!!
Благословен да пиперливия език на единствения правоверен в този форум... да се светят постовете му, че всинца ни огряват с мъдрост...
Хермес, грозно и грубо... това не е място за заяждане и макар и други да го правят, уверявам те методите им са далеч по ителигентини от твоя... Ако не споделяш възгледите ни - е форомът е тематичен все пак... намери някои по твоята тематика... нета е необятен ще се справиш и без пътеводител...
Отправям ти проста и добронамерена бележка... дано си я вземеш...

Ариецо, съжалявм чи иззех ролята "адвокат на демона" :oops: без изрично упълномощаване :wink:
Lasto beth nin. Tolo dan nan galad.
Аватар
ekaya
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 10 Авг 2005, 13:53

Мнениеот ChaoS » 27 Фев 2006, 14:31

АбЕ, ЗабелязваМ, ЧЕ МеджикгейтърцИ СмЕ МногО ОтвеянИ- ТакА И НЕ СЕ НаучихмЕ ДА СЕ ПридържамЕ КъМ ТемитЕ. :)) :)) :)) :)) :))
НЕ че е твърдЕ ДразнещО...

Хермес, ТИ ВъобщЕ НаправИ ЛИ СИ ТрудА ДА ПрочетеШ ПостА НА АриецА КатО ХоратА ДявоЛ ТЕ ВзеЛ! ПрощаваЙ, НО ТвоЯ ПосТ Е АбсолютнО... НЕАДЕКВАТЕН! И НямА ПочтИ НищО ОбщО С ПостоветЕ НА АриецА. I SaY: WTF!?!?

АриеЦ, ВсякО СъществО СЕ ПлашИ ОТ ТовА, КоетО НЕ МожЕ ДА КонтролирА И СЕ ОпитвА ДА ГО ПодчинИ. АкО ТЕ ОписваТ КатО ДемоН- ГоТ. АЗ БиХ СЕ РадваЛ. ДемонитЕ ПонЕ ИмаТ ЧувствО ЗА ХумоР... АмА НЕ СтаваШ ЗА ДемоН- И ТЕ ОтговаряТ ПреД НякогО. А ДО КолкотО СъМ ЗапознаТ, ТИ ОтговаряШ СамО ПреД БогА И БогинятА... КоитО НямаТ МногО ОбщО С ДемоничнотО... ^_^

КактО И ДА Е, АрЕ ВсичкИ ИлИ ДА ПреместиМ ПоследнитЕ ТемИ ИзписанИ ТукА НейдЕ ДругадЕ, ИлИ ДА ГИ ИзоставиМ- НякаК ОТ ЕднотО ТърканЕ М/У "ВечниЯ ОпоненТ"- СангвинарИ И ВраниА ВолосиА МУ ИзпуснахтЕ КраЯ И СЕ ИзписахА ТвърдЕ МногО СтраницИ НЕ ПО ТематА. ЕднО БравО ОТ МенЕ ЗА ТозИ, КойтО СИ СпомнИ ЗА КаквО СтавА ВъпроС В НачалотО БеЗ ДА ПроверявА!
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот xermes » 27 Фев 2006, 19:06

....хахахахахалл..:)))
xermes
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 25 Фев 2006, 17:22
Местоположение: Bourgas

Мнениеот ChaoS » 27 Фев 2006, 19:26

::повдига въпросително вежда, поглеждайки към Хермес::
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот sanguinary » 27 Фев 2006, 23:02

Vrania Volosia написа:Ако под "финтира" разбираш "унищожи", ще те уведомя, че има кой..Само, че ще трябва да почакаш докато дойде времето...Спокойно! Остават едноцифрен брой години...


Под финтира ,враня,подразбирам да я измами, да я изиграе. Човек,който е успял да финтира системата е такъв човек, който успява да запази себе си и да остане индивидуалност, въпреки всички правила,които му налага тя за да оцелее, както и това да стане част от нея (демек основното правило). Човек, който има здрвави принципи и добра ценностна система и ги следва, въпреки всичките трудности и изпитания ,на които е подложен непрекъснато.Човек,който оценява това, което има и не се похабява в терзания за неща, които няма или не му харесват как са.
Човек, който не прави компромиси със себе си и съответно с хората и нещата, които обича ицени...
Аз такива хора ги разпознавам и дори и да не се виждам дълго време с тях,зная че ги има. Познават се тогава, когато стиснеш ръката им и ги погледнеш в очите. Често обаче трудностите ги смачкват. Нямам живи примери вече, враня. Кажи ми при това положение как очакваш да повярвам на някой изобщо?
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот ChaoS » 28 Фев 2006, 07:06

Сангвинари, според твоето обяснение аз финтирам доста добре. =Р
Но... Не си прав да не вярваш. И си също толкова прав да не вярваш.
Познаваш ли някого тук? Познаваш ли Враниа, та да кажеш, че не е такъв човек?
Свободата и самоличността са различни за всеки. Познавам хора, които могат да бъдат себе си само ако подражават на нещо. Само ако имат кого/какво да пречупят през личностната си призма. Не казвам, че е най-добрият начин или най-правилният начин да оцелееш...
Но и това е начин...
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот Poison » 28 Фев 2006, 15:51

колко ма вие говорите мноо несвързано. Няма такива теми. нищо общо със заглавието "лирично отклонение". icon_sleeping
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Vendetta » 28 Фев 2006, 16:37

А така, Отровке, кажи им ! (:

В края на крайщата ква е целта на тая тема ?

Мисля, че тук му е мЕстото:

Напоследък забелязвам, че колкото по-"мило" се държа с "приятелите" си от класа, толкова по-неприятно е отношението им към мен. А когато се държа като тях (тъпо, инфантилно) или когато си показвам тъмната страна са некви кротки..

.. е.. отговорът дойде преди въпроса. Поздрави.
Тихо !!
Аватар
Vendetta
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 55
Регистриран на: 17 Яну 2006, 07:18

Мнениеот sanguinary » 01 Мар 2006, 00:06

ChaoS написа:Сангвинари, според твоето обяснение аз финтирам доста добре. =Р
Но... Не си прав да не вярваш. И си също толкова прав да не вярваш.
Познаваш ли някого тук? Познаваш ли Враниа, та да кажеш, че не е такъв човек?
Свободата и самоличността са различни за всеки.

Chaos, защо трябва пак да се повтарям.Нека време изтече. А и специално за теб не съм особено съгласен. Подвластен си на много неща, демек ти отдавна не си принадлежиш, а си само на 19...
Не бързай да се засягаш... погрешно ще е.
Не, не познавам никой, а и не ми е нужно ,поне на този етап - събеседници.
Chaos написа:Познавам хора, които могат да бъдат себе си само ако подражават на нещо. Само ако имат кого/какво да пречупят през личностната си призма. Не казвам, че е най-добрият начин или най-правилният начин да оцелееш...
Но и това е начин...

Тези, които вървят по чужди пътеки недей да ми ги сочиш като индивидуалности , а още по-малко като личности. Аз също познавам овце ,те също са себе си тогава, когато си пасат кротко на полянката и блеят безцелно, но това не ги прави друго, освен част от стадото.
Не ме разбирай погрешно... но просто внушенията днес са повече от всякога. Това, на което ни се налага да устояваме е непосилно за един нормален човек от която и епоха да го вземем.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот ChaoS » 01 Мар 2006, 09:12

Хех! Сангвинари, вярно- каза го. Тр'ебе си време. Оно ш'си покаже...
Такаче да поседим и да почакаме...
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта