Моята най-силна магия...

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Daron`Malakian » 05 Апр 2006, 07:17

Моята най-силна магия...


Вероятно се чудите какво прави такъв немагичен профан във форумите ви.Вероятно си казвате "Тоо идиот какъв магиосник е,пита простотии и плямпа за ЦСКА"....остави!Това е между другото.Философски погледнато,наистина вярвам в магиите,но не за друго,а защото сам съм ги изпитал върху себе си,без да имам никакви познания в областта за да се защитя.Може би и сега кисна във магиосническите форуми с цел да науча нещо повече за магиосниците-какво ли удоволствие им доставя на някои да нараняват хората?!Искам да разбера!
Смейте се,хайде...но аз ще напиша историята си ,искате или не,за да видите какво може да причини една магия на човек-защото тези ритуали,дори да са насочени с добра или зла цел,винаги водят до ЗЛО!
Беше преди няколко години.Учех още в гимназия и в някой съседен клас имаше едни сатанисти,на които-естествено-се чудех на акъла защо си пилеят времето с глупости,докато аз бях пълен безбожник и атеист.В нищо не вярвах,не ходех на църква,просто си киснах по залите и играх Диабло и Кънтър,свирех на китара и...тривиалните неща.Веднъж какво стана,че се обърнаха нещата...
Пушех си цигарата зад даскало,до мен сатанягите /двама на брой-типични Дани Филтовци на вид/също пушеха и ме гледаха странно.Разбира се,трябваше да изцепя нещо "интелигентно" от рода "Абе,пичове,ко ме зяпате,не сте ли виждали фен на SOAD?"и онези само се изхилиха и единия каза "Съжалявам,не обичам арменци..даже ги мразя".И аз като шовинист не се стърпях да не защитя етническото си достойнство и да ги наредя по "арменската",но онези решиха,че хич не им е забавно и ми обясниха,че ще ми стъжнят живота,защото знаели истинското ми име "Алек Маракелян" и имали моя снимка /от тези общите на класовете/.Разбира се,се изсмях ехидно "И ся ко-вуду простотии ли ще прилагате?Божке,треперя от страх...".Но онези нищо не казаха и си тръгнаха,хвърляйки цигарите си наполовина-какво хабене на материал!После казах всичко на баба ми и тя като най-набожна арменка веднага се развика,че съм идиот понеже се заяждам с такива хора и трябвало да ме води на църква.Естествено,казах,че сам ще отида и отидох в залата да играя Уор Крафт с ъндедовете си.
От тогава ми тръгна на зле-в началото по малко,после се засили.Не,не изпитвах болка или нещо подобно от филмите за вуду...обаче започнах да получавам ужасни халюцинации.Толкова живи,толкова истински и толкова отвратителни,навсякъде...кошмари,видения,демони,гадости...постоянно.Реших че съм луд,че напълно съм изперкал.Отидох на психиатър и той каза,че нищо ми няма и че съм стабилен,но ми изписа медикаменти,които да взимам ако видя нещо такова.Обаче бързо хвърлих таблетките,защото някак си ми отслабваха психиката и ме предразполагаха към все повече и повече видения.Минавах покрай даскало и видях ухилените лица на тези двамата,чух и "Добре ли си ,смешно ли ти е сега?"...идеше ми да ги утрепя като кучета на улицата,но взе да ми се повдига от тях /буквално/ и избягвах да ги доближавам.Стана нетърпимо,вече не се издържаше,държах се като пълно куку и просто се заятворих в къщи и не излизах никъде.Нямах си и идея какво да правя нататък.
Как се спасих ли?Странно-ето как...
Леля ми /единствената православна в родата/просто ме взе и ме закара в един манастир,където отчето се бир занимавал с екзорсизъм.Виках си на акъла "Тва остана сега,да стана Луцифер и да повръщам по расото на свещеника и да говоря на латински" /то,от много филми за екзорсисти какво друго да ти дойде на акъла/.Но не беше нищо подобно.Отчето беше много свестен,не му пукаше ,че съм от друга църква и просто ме разпита и ме сложи на един стол пред олтара.Стоях като хипнотизиран и мълчах като пукъл.Той чете нещо,после някакви хора правиха кръг около мен и повтаряха Киприянови молитви и много ми се доспа.Свършиха бърза и леля ми ме прибра да спя.Това беше.Просто повярвах в Бог и силата му и все едно Той сам дойде и изгони демоните и виденията!Повярвах!Това беше всичко!
И вие,двамцата,ако случайно сте в този форум и ме помните,знайте,че вашата сила не струва и сте безсилни срещу вярата ми!Дано ви бъде простено...
Защото това е най-силната и непобедима магия...Вярата в Бог и Спасението...никакви котли,вуду,магии и заклинания не са равностойни на висшата вяра и силата на Бог...помнете това...
Аватар
Daron`Malakian
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 46
Регистриран на: 04 Апр 2006, 11:04
Местоположение: На всеки километър...

Мнениеот Wizard » 05 Апр 2006, 14:06

Това е хубаво, че си успял да се справиш с тази "психична атака"! Обаче аз съм любопитен да разбера, какво е продължението на тази история, не че я подценявам, а в смисъл какво стана с т.нар. сатанисти, не ги ли срещна след това, не се ли учудиха да те видят така свеж... Определено не ми се струва, че така свършват нещата между теб и тези хора....?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот RedStag » 05 Апр 2006, 15:37

На мен пък ми е интересно за кой манастир става дума в историята ти?
Аватар
RedStag
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Ное 2005, 20:40
Местоположение: Sofia

Мнениеот Daron`Malakian » 05 Апр 2006, 15:51

Не,те завършиха /за сатанистите става дума/ същата година,а аз се "оправих в началото на лятото,така че повече не ги срещнах.Не,че имам и желание,но се надявам поне да го прочетат.
А манастира е по пътя за Аксаково и се казва "Св.Богородица".Там хората наистина са вярващи и нямат нищо общо с "мафията" на църквите.
Аватар
Daron`Malakian
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 46
Регистриран на: 04 Апр 2006, 11:04
Местоположение: На всеки километър...

Мнениеот Vrania Volosia » 08 Апр 2006, 11:03

Сори, пич:/ обаче не мисля, че магиите носят само зло...

Магията не е някаква вуду ала-бала...тя е насочена енергия с цел:/

Ако не беше мъжът ми, който ми изчисти енергийно дробовете като бях скоро болна от грип, да съм пукнала вече, брат!!!

Иначе, браво, че си се отървал :wink: Не ги мисли тия "сатанисти - онанисти", нека си седят в гнилоча :mrgreen: , докато вденат какво е Истински Сатанизъм!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Scream » 08 Апр 2006, 12:35

Ами сам си си виновен след като знаеш че са сатанисти не трябвало да се закачаш с тях.Се пак за сатанистите е съвсем нормално отмъщението . Траба да гледаш отхубавта страна , поне си си зел поъка да не се закачаш с ъс сатанист. sad3
Аватар
Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Яну 2006, 16:13

Мнениеот AZA » 08 Апр 2006, 18:34

Scream написа:Ами сам си си виновен след като знаеш че са сатанисти не трябвало да се закачаш с тях.Се пак за сатанистите е съвсем нормално отмъщението . Траба да гледаш отхубавта страна , поне си си зел поъка да не се закачаш с ъс сатанист. sad3

Въпрос - ако някой ти каже, че е или изглежда като сатанист , към кой тип ще го определиш : ИСТИНСКИ сатанист, дяволопоклонник , блек метъл , или просто тип , който си мисли , че да си сатанист тва е ... ама последния май влиза в графата блек метъли , макар , че и сред тях може да има истински ...
Та ... от къде да знаеш какъф е човекът срещу теб , без да го познаваш ?!
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Scream » 09 Апр 2006, 08:03

добре де ти си прав :roll: ама ако си беше замълчал нямаше да се стига до това и добре няма значение какъв е човека трябвало ли е да ги закача въобще???? :roll:
Аватар
Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Яну 2006, 16:13

Мнениеот AZA » 09 Апр 2006, 12:57

Е сега ти си прав .. понякога дори само нашата уста може да ни донесе големи беди. :)
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Daron`Malakian » 09 Апр 2006, 14:23

Ама ся,случва се.И теб да те гледат странно и ти ще попиташ дали имат спагети в ушите,нали?При все,защо им беше да правят всичко това.Защо не дойдоха да се бият по нормалния начин,а избраха методи,в които нямам познания?Пък за голямата уста-тя ми носи всичко,и беди и успех,така че едното неутрализира другото.Иначе каквото беше-това си остава.Нито тези двамцата,нито никой не се оказе по-силен от Висшата Вяра в Исус и Светия Дух.
Иначе мерси за интересните коментарчета.
Аватар
Daron`Malakian
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 46
Регистриран на: 04 Апр 2006, 11:04
Местоположение: На всеки километър...

Мнениеот Scream » 09 Апр 2006, 15:27

ами да то си е в човешката природа
Защо не дойдоха да се бият по нормалния начин,а избраха методи,в които нямам познания?


виж сега не за всички боят е нормален начин , с бои не се решават нещата какво убухваш ги кат хората и само това , докато те са ти направили магия и са те тормозили по дълго , ами ако не се беше осетил до кога щеше да продулжи това, по този начин съсипват живота ти , сам си се уверил в това :)

важното е че си оспял да се измъкнеш,и да бъдем оптимисти има си и положителна страна цялата история като укрепи твоята вяра и те направи силен. Стига съм дрънкал.

ами НАЗДРАВЕ icon_occasion
Аватар
Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Яну 2006, 16:13

Мнениеот zaek » 09 Апр 2006, 16:40

Това което прочетох е много интересна история.Радвам се че си успял да се исмъкнеш все някак си браво.Просто не си много прав относно магиите защото и на мен ми се случи нещо подобно като на тебе и точно едн ажена веща в занаята така да я нарека ми помогна да се измъкна от блатото.Не знам акво ми даде да пия и какво направи но изведнаж както целият ми свят се рушеше пред очите ми и аз нищо не можех да направя всико си дойде по местата ей така просто от раз.А аз от малка съм възпиставана да бъда добра и вярваща християнака и бях такава а й все още съм.Грам не вярвах в магии и тем подобни неща докато не мисе случи това.В моя случай нищо не помогна Дарон а какво ли не пробвах-молитви,раздаване.правих курбани,ходих да ми четат Киприяновите молитви и даже изтарпях едно гладуване по пости за да мога да взема причастие от свещеник.Повярваи ми каде ли не ходих и какво ли не опитах а вярата ми в Господ беше най-силното което имах и вапреки всико нещастията се трупаха едно след друго.Докато един ден една моя приятелка не ме заведе при тази жена и изведнаж като с магическа прачица всико се нареди и трагна по страому.От тогава не само вярвам в магиите ами и започнах да се интересувам а вече и да ги практикувам най вече с цел да предпазя себе си и близките си.Повярвай ми в наши дни сякаш стана модерно да се занимаваш с магия и да я ползваш за щяло и нещяло и много хора го правят не с добра цел.Ей такива са били и тия двамата дето си ги срещнал.Просто хората не си дават сметка какво може да причини една добре направена магия и че един ден ще им се върне тъпкано.Добре че има разни вещи хора които да помагат,като жената помогнала на мен.Вечно ще съм и признателна и забележете направи го без да поиска пари и стотинка даже аз и оставих по мое усмотрение.Та така.Надявам се да съм ти живото доказателство че магията може да е и за добро поне при мен така стана.Иначе радвам се че си намерил твоя път и ти пожелавам късмет по него. :wink:
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот Daron`Malakian » 10 Апр 2006, 06:48

Заек!Благодаря ти,че сподели всичко това с мен.Представям си какво ти е било щом съм го изпитал от първо лице.А ако твоята вяра не е била достатъчно силна,то вероятно жената е имала висша Вяра!Защото и на този принцип се крепи магията-поне магиите,които правя аз.Тя е насочила цялата си положителна енергия,вяра,добро и молитви към теб и е прокудила злото и мрака.Наздраве за всички избавени!!!Пожелавам ти успех занапред...
Аватар
Daron`Malakian
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 46
Регистриран на: 04 Апр 2006, 11:04
Местоположение: На всеки километър...


Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта