ходжа от звъничево

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот asiailieva » 11 Юли 2010, 20:07

здравейте
преди месец ходих при ходжата от звъничево.не разбрах как и защо се разделих с приятеля ми .живяхме заедно 6 години, зимата се прибрах в бг за коледа и януари той ми каза по тел.че се разделяме.
и така след дълги нощи безсънни и много сълзи намерих адреса и реших да се доверя и ходя при ходжа.чувала съм,изчетъх всички форуми и най накрая ...в звъничево.
много исках да успее да ми помогне ходжата/ знаейки че аз съм в бг, приятеля ми в рим/ че сигурно ще е трудно.но нали се влиза в аурата на човек.може и на северния полюс да е пак го застига.
да ,...ама не.
при мен нещата не станаха.
обадих се, отидъх втори път при ходжата / добре че пари не ми взе човека втори път/ и....пак нищо.
кажете вие защо.
аз не си го обяснявам по друг начин освен , че май всичко е съдба и никой не може не в аура, никъде да влезе след като не го пускат.т.е. не ме иска повече моя бивш и даже господ не би могъл да ми помогне.
кажете вие къде да отида и как да постъпя.
Аватар
asiailieva
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Май 2010, 16:36

Мнениеот SoFarAway » 13 Юли 2010, 14:17

По мое мнение ако, чакате с магии, ритуали и тем подобни врачки ,баячки магове да го върнете при себе си, ще има да чакате дълго, дълго, дълго.....
SoFarAway
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 84
Регистриран на: 22 Юни 2009, 16:34
Местоположение: Бургас

Мнениеот stelaartois » 19 Юли 2010, 18:40

а ходжата каза ли ти дали има нещо направено - магия, проклятие и т. н. и дали по тази причина е раздялата?
Аватар
stelaartois
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Апр 2010, 18:51

Мнениеот asiailieva » 21 Юли 2010, 14:25

stelaartois написа:а ходжата каза ли ти дали има нещо направено - магия, проклятие и т. н. и дали по тази причина е раздялата?



Да, според него имах магия, разрързва ми късмета с катинат, но за сега и там нещата са към по-зле. Късметът имам предвид.
Даде ми муска триъгълна и да си мажа лицето с розова вода в която пъхна нещо написано.
Причината за раздялата аз я знам сама.
Майката на момчето се възползвала от отсъствието ми като му промила мозъка и понеже той лесно се поддава, по характер е
такъв... резултатът е раздиала.
И аз не намерих никой способен и нелаком за пари да успее да ми помогне. А толкова много се говори, че в Бг има магове,
ходжи и др. Но с моя късмет...
Аватар
asiailieva
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Май 2010, 16:36

Мнениеот asiailieva » 25 Юли 2010, 11:49

след 3 пъти ходене при ходжата в звъничево....3 пъти пеене и рпавене на уж магии ....ходжата се крие и по тел.не ми отговаря.
ето колко помагат ходжите.
Аватар
asiailieva
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Май 2010, 16:36

Мнениеот rain » 25 Юли 2010, 13:10

Нека не съдим цялото стадо заради една ялова овца.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот asiailieva » 25 Юли 2010, 19:00

вярно е и това.
ма май повечето ....
да намериш някой честно да ти каже -мога,или -не мога май няма.
всичките могат,а на финала..??



rain написа:Нека не съдим цялото стадо заради една ялова овца.
Аватар
asiailieva
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Май 2010, 16:36

Мнениеот stelaartois » 26 Юли 2010, 16:27

доколкото знам ходжата от звъничево е добър, поне разни известни политици и т. н. ходят често при него а и той им бил нещо като "личен маг" ама явно от човек до човек има разлика...имам предвид, че от един и същи ходжа един е доволен, а друг не...някой има ли представа и може ли да обясни защо един и същи човек на един помага, а на други не...дали въпроса е само във вярата - в смисъл че едни вярват повече, че ще им се помогне, а други не...или проблема е другаде???
Аватар
stelaartois
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Апр 2010, 18:51

Мнениеот rain » 26 Юли 2010, 20:21

Вижте, няма вездесъщи хора. Ако има някой който да постига успех в абсолютно всичко и каквото каже винаги да става
още не съм попадал на подобен. Няма да е лъжа, ако се каже, че в един известен процент повечето случаи се разрешават
от самосебе си и по стечение на обстоятелствата помощта на ходжа, маг, врачка и т.н. излиза като чудодейна. Но няма да
е лъжа, ако се каже и че има способни хора, които знаят и могат да помогнат. Вярата в случая не е от особено значение,
ако нямаш вяра, защо ще си правиш труда да посещаваш такъв човек, но ако той си разбира от работата е нещо подобно,
ако например си болен от грип и пиеш антибиотици и дори да не вярваш в тях те пак ще ти помогнат. Ако трябва обаче да
говоря за въпросния ходжа се опасявам, че ще трябва да засегна един болезнен въпрос въобще за ходжите в България и
за тяхната работа, а това е по-скоро за отделна тема. Колкото до приказки за политици клиенти и личен гуру това са
обичайните градски легенди, които могат да се прочетат във всеки жълт вестник за повечето "известни" нашенски врачки.
Способностите не се определят от рекламата, а от знанието и уменията.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот asiailieva » 27 Юли 2010, 10:53

и аз така прочетъх из форумите.ма ето че на мен след 3 пъти ходене софия- званичево ...0.нищо.
а бъдете сигурни че наистина много вярвах ,че ше успее да ми помогне.
за първи път отивах при такъв човек.
но не само вяра е необходима.
и аз съм си задавала въпроса защо при едни успяват врачки или ходжи , апри друг не.
отговора според мен- съдба.късмет.
аз явно го нямах.съдбата ми била да не съм с този човек за когото мечтая.


stelaartois написа:доколкото знам ходжата от звъничево е добър, поне разни известни политици и т. н. ходят често при него а и той им бил нещо като "личен маг" ама явно от човек до човек има разлика...имам предвид, че от един и същи ходжа един е доволен, а друг не...някой има ли представа и може ли да обясни защо един и същи човек на един помага, а на други не...дали въпроса е само във вярата - в смисъл че едни вярват повече, че ще им се помогне, а други не...или проблема е другаде???
Аватар
asiailieva
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Май 2010, 16:36

Мнениеот Nemezius » 27 Юли 2010, 18:12

asiailieva написа:и аз съм си задавала въпроса защо при едни успяват врачки или ходжи , апри друг не.
...
съдбата ми била да не съм с този човек за когото мечтая.


Ето го и отговорът на въпроса- даже сте го написала сама. Когато спрете да мечтаете и започнете да възнамерявате и да действате- товага можете да очаквате и положителни резултати.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот asiailieva » 28 Юли 2010, 19:35

Nemezius, ако смятате че не действам...
но аз съм в софия,човека далече-рим.
телефон и е-майл нищо не ми помагат.
а да тръгна....не е като до звъничево или варна.сутринта тръгваш и вечерта си обратно в софия.
отстрани е лесно да се кажат много неща.винаги.но винаги има едно -но.

пък и нали магове,ходжи и гледачи пишат че влизат в аурата на човека.
защо не успяха да влязат /ходих при 3-ма/ и да направят каквото е необходимо.
като им се обаждах да им кажа ,че нищо не е станало ми заявяваха ....трябва да съм очи в очи с мъжа /в моя случай/.
ами извинявам се много ,ма аз ако съм очи в очи с мъжа ,невиждам защо трябва да имам нужда от маг,ходжа или незнам си какво.
оправям си се сама.знам как се прави.целувка,милувка и ето я магията.
нали затова казват ,че събират РАЗДЕЛЕНИ ДВОЙКИ.
значи двойки които в момента не са заедно.
нали така.?
е ?
аз ако съм очи в очи с него-НЕ СЪМ РАЗДЕЛЕНА.ИЛИ СМЕ СЕ СКАРАЛИ ЗА МАЛКО.
Аватар
asiailieva
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Май 2010, 16:36

Мнениеот Julsy » 30 Юли 2010, 15:45

80% от така наречените "магове","ходжи" или "врачки",които се саморекламират из нета или из обяви по вестници,мисля,че всъщност си правят една голяма анти-реклама.Но 80% от хората,които ги посещават, не мислят като мен и това им пълни джобовете(на врачките).Какво значи "Събирам разделени двойки" или "Правя бяла магия за любов"?

Текст,толкова просто и елементарно написан....Според Вас би ли могъл да е достоверен?На мен лично не ми вдъхва доверие.В отчаянието си човек би могъл да повярва на всеки,който казва,че може да му помогне.И все пак-не забравяйте здравия си разум-той е Вашият най-добър съветник.
100%-ва гаранция няма за абсолютно нищо,камо ли за енергийни въздействия.
Never back down
Аватар
Julsy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Юни 2010, 20:06

Мнениеот Nemezius » 30 Юли 2010, 16:33

1. @asiailieva:
Различавайте "намерение" и "действие" от отиване при ходжа- разликата е огромна- не е тук темата да се обсъжда А-Б-то на магията.

2. @Julsy:
Моля, придържайте се към темата, а тя е конкретна личност. Ако говорим по принцип, самия израз "Събиране на двойка" предполага въздействие, насилствено въздействие над волята на поне едната страна по въпросната "двойка", което напълно изключва понятието "Бяла магия"(поне в класическото разбиране за бяло-черно<=>"добро"-"зло").

Моля всички да се придържат към зададената тема.Ако нямате какво да кажете по темата- просто не пишете.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот asiailieva » 01 Авг 2010, 11:29

ако трябва аз да действам,за какво служат магове и не знам си там какво?
тогава никой няма да има нуцда от събиране разсделени двойки.
и как става?
аз плащам .действам .а той взима парите и казва -събирам разделена двойка.
така дойде на финала.
за какво служат тези магове ?
за един триагален талисман ли да ми дадат?- повечето така правят.
бях чувала че бг много магове,успещно правят туй-онуй.
аз бих казала след 6 месечно търсене---бг е пълна със лъжци,които искат само пари.
на финала е -сам си се оправяй.



Nemezius написа:1. @asiailieva:
Различавайте "намерение" и "действие" от отиване при ходжа- разликата е огромна- не е тук темата да се обсъжда А-Б-то на магията.

2. @Julsy:
Моля, придържайте се към темата, а тя е конкретна личност. Ако говорим по принцип, самия израз "Събиране на двойка" предполага въздействие, насилствено въздействие над волята на поне едната страна по въпросната "двойка", което напълно изключва понятието "Бяла магия"(поне в класическото разбиране за бяло-черно<=>"добро"-"зло").

Моля всички да се придържат към зададената тема.Ако нямате какво да кажете по темата- просто не пишете.
Аватар
asiailieva
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Май 2010, 16:36

Мнениеот Nemezius » 01 Авг 2010, 13:11

asiailieva написа:ако трябва аз да действам,за какво служат магове и не знам си там какво?


Определено не за да обслужват прищевки на хора, които си мислят, че даване на пари е достатъчно за получаване на всичко като с вълшебна пръчица. Без изчистено намерение и на Господ да платите- няма как да стане, а намерението се изчиства в действие. Отивате при някого, той изпълнява както си му е реда нещата, но Вашето намерение не е изчистено- няма действие, имате съмнения и стартно очакване на резултат(иначе казано, тотално грешна настройка)- това е напълно достатъчно да провали всичко. Така че, преди да направите нещо подобно отново, настройте се, премахнете съмненията, намалете страстта по резултатите и едва тогава го направете.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот stelaartois » 02 Авг 2010, 19:08

според мен asiailieva е права- въпрос на съдба или късмет. това дали ще ти помогне някой или не, не зависи от това дали вярваш на мага, а дали и доколко е силен, доколко са големи способностите му, за да ти помогне. а има и голяма доза късмет- това е като при докторите - защо на двама различни хора, с еднакъв проблем, един и същ доктор помага, а на другия болен не??
Аватар
stelaartois
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Апр 2010, 18:51

Мнениеот Nemezius » 02 Авг 2010, 21:05

stelaartois написа:според мен asiailieva е права- въпрос на съдба или късмет. това дали ще ти помогне някой или не, не зависи от това дали вярваш на мага, а дали и доколко е силен, доколко са големи способностите му, за да ти помогне. а има и голяма доза късмет- това е като при докторите - защо на двама различни хора, с еднакъв проблем, един и същ доктор помага, а на другия болен не??


Казано възможно най-накратко- ЗАЩОТО СИ НЯМАТЕ ГРАМ ПРЕДСТАВА от този процес, защото ви(с много малко "в") мързи да си вдигнете някои части или, по-точно, да си седнете на тях и да разберете поне каква е вашата роля в процеса. Не напразно старите хора имат една много валидна поговорка- "Господ дава, но в кошара не вкарва!". В сличая асяилиева вместо да вкара даденото в употреба, тя сяда и започва да оправдава грешката си като я прехвърля на друг, дори и въпреки подробните обяснения и съвети какво да НЕ прави, за да има успех. Е, и какво става след като са дадени?- Нищо, защото тя продължава да е със същата нагласа.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот stelaartois » 04 Авг 2010, 17:46

ами къде е казано, че ася чака наготово? кой е казал, че не е направила необходимото, за да се събере с този човек? обикновено човек първо пробва всички традиционни начини да оправи отношенията- с разговори и т. н. и едва тогава прибягва до магове и врачки. поне от написаното като че ли точно такъв извод си правя- че момичето е опитало всичко...
Аватар
stelaartois
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Апр 2010, 18:51

Мнениеот StellaMorgana » 05 Авг 2010, 04:37

Тук дори не става дума кой какво е направил преди да потърси ходжата. Иде реч за действията след посещението, нагласата, че някой просто е длъжен да ти помогне, оправдаване на собствените грешки с некадърност на другия или нежелание да се помогне. В случая едва ли не Ася Илиева е невинна жертва, но на практика си мисля, че едва ли може да се твърди такова нещо.
И не, повечето хора ( тук не визирам никого, да не се обидите) съвсем не опитват всичко, преди да търсят врачки и магове. Напротив - търсят ги на много ранен етап от раздялата, защото е по - лесно да чакаме на друг да ни свърши работата, вместо да го направим сами.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Следваща

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта