Молитва към Maria Padila

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот mariapadila » 06 Сеп 2023, 10:36

Благодаря ти Maria Padila, кралице на 7 кръстопътя, благодаря ти! Винаги ще се обръщам за помощ към нея и ми се иска да кажа на всички Вас, че Maria Padila е страхотна и помага на всички жени да върнат любовта към себе си! От моя глупост загубих човек който харесвам от години.Изпратих молитва към Maria Padila кралицата на 7 кръстопътя, това според мен е много мощна молитва и знам, че ще работи! Повикайте Maria Padila, изпратете и молитва и ще видите, че ще Ви помогне!
Благодаря ти Maria Padila, благодаря ти, благодаря ти!
Аватар
mariapadila
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Сеп 2023, 10:09

Мнениеот DooMsTDAY » 09 Окт 2023, 19:46

Привет,

А ти потърси ли го този човек, поиска ли му прошка.
Само харесваш или обичаш - чак до нестандартни молитви да стигнеш?

Поздрави
Аватар
DooMsTDAY
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Окт 2023, 19:42

Мнениеот Lustre4108 » 09 Окт 2023, 20:24

DooMsTDAY написа:Привет,

А ти потърси ли го този човек, поиска ли му прошка.
Само харесваш или обичаш - чак до нестандартни молитви да стигнеш?

Поздрави


Това са празни приказки и никому ненужни съвети. Това е форум за магия, тук се обсъждат именно такива методи. Ако е искала друго, щяла е да пита психолог, коуч или друго вещо лице. Ако й са се получили нещата, чудесно, имала е магически успех.

Не е ясно как, обаче. [url = https://opera-rara.com/shopcatalogue/maria-padilla] Mariq Padila[/url] не изглежда име на Богиня, а героиня от опера. Не знам дали е историческа личност, но в операта се казва, че е тайната съпруга на Крал Педро Кастильо. Ама така, де, не за първи път се получават неща, базирани на измилени персонажи- започни от Кхтулу и Великите Древни на Лъвкрафт и стигни с Бъкс Бъни или моите експерименти с героите на Люк Бесон "Транспортер" и "Петият Елемент".

Така, де, под съмнение, че въобще е имала такъв проблем и че е правила каквото и да било и й се е получило каквото и да било. Най-вероятно само се ебава с хората тук.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот DooMsTDAY » 09 Окт 2023, 20:58

Lustre4108 написа:
DooMsTDAY написа:Привет,

А ти потърси ли го този човек, поиска ли му прошка.
Само харесваш или обичаш - чак до нестандартни молитви да стигнеш?

Поздрави


Това са празни приказки и никому ненужни съвети. Това е форум за магия, тук се обсъждат именно такива методи. Ако е искала друго, щяла е да пита психолог, коуч или друго вещо лице. Ако й са се получили нещата, чудесно, имала е магически успех.

Не е ясно как, обаче. [url = https://opera-rara.com/shopcatalogue/maria-padilla] Mariq Padila[/url] не изглежда име на Богиня, а героиня от опера. Не знам дали е историческа личност, но в операта се казва, че е тайната съпруга на Крал Педро Кастильо. Ама така, де, не за първи път се получават неща, базирани на измилени персонажи- започни от Кхтулу и Великите Древни на Лъвкрафт и стигни с Бъкс Бъни или моите експерименти с героите на Люк Бесон "Транспортер" и "Петият Елемент".

Така, де, под съмнение, че въобще е имала такъв проблем и че е правила каквото и да било и й се е получило каквото и да било. Най-вероятно само се ебава с хората тук.


С лека ръка квалифицираш изкзването ми, благодаря. Но мисля, че то не нарушава правилата на форума.
Не винаги е необходимо човек да стига до крайности. Магията е нож с две устриета. Няма как само да взимаш :)
Аватар
DooMsTDAY
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Окт 2023, 19:42

Мнениеот Lustre4108 » 10 Окт 2023, 18:04

DooMsTDAY написа:
Lustre4108 написа:
DooMsTDAY написа: Магията е нож с две устриета. Няма как само да взимаш :)


Пише се Остриета, а не Устриета. Първо се научи да пишеш, след това се изказвай, още повече за висши материи.

Няма как само да взимаш? А кой е казал, че взимаш с магия, а не създаваш? Магията е инструмент за творене на реалността, а не заграбване от едно място и пренасянето му на друго(това вече е долна, нисша или чалга магия, а не сериозно занимание). Имаше там едни такива неща, че магията и то истинската Бяла магия оперира като изтегля непроявен потенциал от Бездната(някъде наричана Аин Соф Аур, другаде Гинунгагап, също Изначален Хаос) и го проявява тук. Дори Гоетия оперира на този принцип...всъщност всяка уважаваща себе си магическа система. Един от начините да се свържеш с Непроявеното е именно чрез Боговете. Затова и някога освещавах всички материали, с които работя. Една проста молитва пак прави същото - чрез Божеството изтегляш енергия от Непроявеното(както е с оригиналния пост). Друг е въпросът , че въпросната Мария Падила не е божество, а героиня от опера, както писах по-горе. И вероятно наличието на магическо въздействие е силно под въпрос, а резултатът е плод на щастлива случайност...

Четете повече истинска информация и практикувайте, а не да пиете ан гро бълнуванията на параноидни шизофреници, които разправят, че "магията е нож с две остриета". Тия приказки съм ги чел много отдавна, било ме е после яд, че съм си губил времето с тях и долнопробните системички, с които ги пробутват. Впоследствие съм разбрал, че са налудните страхове на болни хора, чиято психоза е приела мистична форма. И по-безкритичните, по-слабохарактерните и неопитните се повеждат по акъла им...
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот DooMsTDAY » 12 Окт 2023, 10:30

Lustre4108 написа:
DooMsTDAY написа:
Lustre4108 написа:
DooMsTDAY написа: Магията е нож с две устриета. Няма как само да взимаш :)


Пише се Остриета, а не Устриета. Първо се научи да пишеш, след това се изказвай, още повече за висши материи.

Няма как само да взимаш? А кой е казал, че взимаш с магия, а не създаваш? Магията е инструмент за творене на реалността, а не заграбване от едно място и пренасянето му на друго(това вече е долна, нисша или чалга магия, а не сериозно занимание). Имаше там едни такива неща, че магията и то истинската Бяла магия оперира като изтегля непроявен потенциал от Бездната(някъде наричана Аин Соф Аур, другаде Гинунгагап, също Изначален Хаос) и го проявява тук. Дори Гоетия оперира на този принцип...всъщност всяка уважаваща себе си магическа система. Един от начините да се свържеш с Непроявеното е именно чрез Боговете. Затова и някога освещавах всички материали, с които работя. Една проста молитва пак прави същото - чрез Божеството изтегляш енергия от Непроявеното(както е с оригиналния пост). Друг е въпросът , че въпросната Мария Падила не е божество, а героиня от опера, както писах по-горе. И вероятно наличието на магическо въздействие е силно под въпрос, а резултатът е плод на щастлива случайност...

Четете повече истинска информация и практикувайте, а не да пиете ан гро бълнуванията на параноидни шизофреници, които разправят, че "магията е нож с две остриета". Тия приказки съм ги чел много отдавна, било ме е после яд, че съм си губил времето с тях и долнопробните системички, с които ги пробутват. Впоследствие съм разбрал, че са налудните страхове на болни хора, чиято психоза е приела мистична форма. И по-безкритичните, по-слабохарактерните и неопитните се повеждат по акъла им...


Колко да са висши, ако ме съдят по правописните грешки. A какво казват за изписването на "ан гро".
Но нека да не навлизаме в тази реторика.
Боговете са плод на човешкото възприятие за реалност, битие, безкрай .
Усещам една неприязън у вас към различните мнения, може би е породена от някоя магийка : )
Аватар
DooMsTDAY
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Окт 2023, 19:42

Мнениеот Lustre4108 » 12 Окт 2023, 10:40

DooMsTDAY написа:
Lustre4108 написа:
DooMsTDAY написа:
Lustre4108 написа:
DooMsTDAY написа: Магията е нож с две устриета. Няма как само да взимаш :)


Пише се Остриета, а не Устриета. Първо се научи да пишеш, след това се изказвай, още повече за висши материи.

Няма как само да взимаш? А кой е казал, че взимаш с магия, а не създаваш? Магията е инструмент за творене на реалността, а не заграбване от едно място и пренасянето му на друго(това вече е долна, нисша или чалга магия, а не сериозно занимание). Имаше там едни такива неща, че магията и то истинската Бяла магия оперира като изтегля непроявен потенциал от Бездната(някъде наричана Аин Соф Аур, другаде Гинунгагап, също Изначален Хаос) и го проявява тук. Дори Гоетия оперира на този принцип...всъщност всяка уважаваща себе си магическа система. Един от начините да се свържеш с Непроявеното е именно чрез Боговете. Затова и някога освещавах всички материали, с които работя. Една проста молитва пак прави същото - чрез Божеството изтегляш енергия от Непроявеното(както е с оригиналния пост). Друг е въпросът , че въпросната Мария Падила не е божество, а героиня от опера, както писах по-горе. И вероятно наличието на магическо въздействие е силно под въпрос, а резултатът е плод на щастлива случайност...

Четете повече истинска информация и практикувайте, а не да пиете ан гро бълнуванията на параноидни шизофреници, които разправят, че "магията е нож с две остриета". Тия приказки съм ги чел много отдавна, било ме е после яд, че съм си губил времето с тях и долнопробните системички, с които ги пробутват. Впоследствие съм разбрал, че са налудните страхове на болни хора, чиято психоза е приела мистична форма. И по-безкритичните, по-слабохарактерните и неопитните се повеждат по акъла им...


Колко да са висши, ако ме съдят по правописните грешки. A какво казват за изписването на "ан гро".
Но нека да не навлизаме в тази реторика.
Боговете са плод на човешкото възприятие за реалност, битие, безкрай .
Усещам една неприязън у вас към различните мнения, може би е породена от някоя магийка : )


"Ан гро" идва от латински, използвана е от швейцаро-германския психиатър и мистик "Карл Юнг" и то в много интересен контекст - как "човекът поглъщал ан гро еди какви си идеи", в смисъл на лакомо поглъщане на идеи при това безкритично.

Тия "различни" и "чужди" мнения съм ги чел много отдавна, даже съм ги мислил и съм разбрал че са вид манипулация- всичко, което е свързано с "религия", "мистика", "езотерика" и прочие е пропито от манипулативна риторика и се насаждат идеи, които се разпространяват като вируси. Такива са "ако направиш еди какво си на някого, ще ти се върне еди колко си пъти", "не прави магия за лично облагодетелствуване, няма безплатен обяд" , "не прави това нещо, това е Его, трябва да се стремиш към истинската си същност", "това ти се случва, защото имаш лоша карма" и пр. И повечето хора, занимаващи се с тая материя наистина ги поглъщат "ан гро", без капчица критично и логично мислене. Даже в езотериката логиката и разумът са заклеймени като "продукт на Егото", "разум на рептилиите" и пр Именно за да може точно този контингент не просто да бъде лесно манипулируем и подчиняем. А да се използват тия хора именно като огнище, чрез които тия идеи да се насаждат в обществото. . По ред причини в живота ми се наложи да науча що е то манипулация и как да я различавам. И съм безкомпромисен- пък дреме ми, че това ме прави "тесногръд", "непросветлен" или пък е "от някоя магийка"(това последното е любимото на хората, страдащи от параноидна шизофрения).

За да твърдиш нещо и да се опитваш да го налагаш, трябва да можеш да дадеш научно доказателство за твърденията си, особено ако е негативно- както е твоето! В противен случай, това, което се казва без доказателство, може да се отхвърли без доказателство, както е казал Карл Сейгън, колкото и да не го харесвам. А ако е параноидно от типа на "не прави това, ще ти се върне многократно" или "ще умре детето ти, ако поискаш еди какво си" заслужават да бъдат оценени от психиатър! Манипулативните мнения от типа на "не можеш да взимаш без да даваш" с чиста съвест заслужават да се пратят по дяволите - това е манипулацийка именно нищо да не искаш, да нямаш стремежи, да те е страх да искаш каквото и да било, защото "няма безплатен обяд" и Вселената щяла да ти го изкара из носа.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 28 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 28 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта