СИГИЛ - МАГИЯ

Хаос манияците имат достатъчно място тук да си формират спокойно сферите на Хаоса, както намерят за добре...

Модератор: Nemezius

Мнениеот ChaoS » 12 Яну 2009, 20:11

Чувам това за наистина първи път.
Би ли ни показала статията?
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот bellastella » 14 Яну 2009, 13:19

ChaoS написа:Чувам това за наистина първи път.
Би ли ни показала статията?


Ето я и статията:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот bellastella » 14 Яну 2009, 13:23

ChaoS написа:Чувам това за наистина първи път.
Би ли ни показала статията?



Тук е продължението, откъдето е и цитата:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот nikisaj » 06 Май 2009, 20:52

В хаос магията не съм вещ, то ако съм вещ в нещо свързано с магията е, че имам желанието да се уча.
Започвам от хаос магията защото най ме влече.Дори преди малко четях за хаос магията.
Но да оставим за сега общите приказки и да се заема със темата.Аз, единствения път когато съм ползвал сигил беше преди малко.Съжелявам за привържениците като мен на Челси.Направих нет сигил от идея на bellastella.Написах Искам...Челси да вкара още един гол и се получи КЧМВРГЩН е уж е ставало ама в моя случаи Барса вкара.
Да оставим футбола и да ви попитам:
Това защо стана обратното?От енргията ли или от какво?Нов съм за това питам!
Аватар
nikisaj
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Яну 2009, 14:03

Мнениеот Nemezius » 07 Май 2009, 09:36

nikisaj написа:В хаос магията не съм вещ, то ако съм вещ в нещо свързано с магията е, че имам желанието да се уча.
Започвам от хаос магията защото най ме влече.Дори преди малко четях за хаос магията.
Но да оставим за сега общите приказки и да се заема със темата.Аз, единствения път когато съм ползвал сигил беше преди малко.Съжелявам за привържениците като мен на Челси.Направих нет сигил от идея на bellastella.Написах Искам...Челси да вкара още един гол и се получи КЧМВРГЩН е уж е ставало ама в моя случаи Барса вкара.
Да оставим футбола и да ви попитам:
Това защо стана обратното?От енргията ли или от какво?Нов съм за това питам!


Здрасти.
Дай да видим сега защо не се е получило, т.е. какво не е направено като хората, а ти си направи изводите за следващия път, когато правиш магия със сигили.

Като за начало- зададения срок. "да вкара още един гол", т.е. те вече са вкарали... очакваш резултат в рамките на по-малко от час и половина, което е наистина много, ама МНОГО кратък срок. Реализирането на нещо в толкова кратки срокове изисква голяма концентрация и влагане на много енергия- за това и изтрелването на сигил към един човек чрез мейл не е достатъчно мощен метод- няма откъде да се набере толкова енергия в толкова кратък срок.

Друго- изпитал си страст по резултатите, очаквал си ги с нетърпение- това предполагам по това, че си "фен" на дадения отбор. Подобни действия обаче в 99% от случаите просто е****т мамата на резултатите от сигилизирането- никаква страст, нищо такова- правиш сигила като влагаш намерението в нег, изтрелваш го и забравяш. Страстта по резултатите е пропускане именно на последната част от сигил-магията.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот ChaoS » 08 Май 2009, 12:35

Към това...
...
Мач?
Всми... От онези, на които само ПРИСЪСТВАЩИТЕ са няколко хиляди?
И от всички гледащи ще има САМО ЕДИН маг, който е фен на единия от отборите?
Звучи яко. :)
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот zizu_78 » 11 Май 2010, 14:50

ДОБРЕ ДЕ ВСИЧКО РАЗБРАХ,КАК ДА СЪЗДАМ СИГИЛ ,ЧЕ ТРЯБВА ДА ГО ЗАБРАВЯ ...,НО САМО НЕ РАЗБРАХ КАК ДА ГО ЗАРЕДЯ ИЛИ ИЗСТРЕЛЯМ .ТУК НЕЩО МИ СЕ ГУБИ НИШКАТА.НЯКОЙ ЩЕ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ОБЯСНИ НА ПО-РАЗБИРАЕМ ЕЗИК КАК ТОЧНО СТАВА ТОВА .
ГЛЕДАХ И ВЪВ V-BOX 7 ,ЧЕ ТАМ ДАВАХА ПРИМЕР САМО С ИЗГАРЯНЕ НА САМИЯ СИГИЛ И ТАКА ЗАРЕЖДАХА /ИЗСТРЕЛВАХА/ СИГИЛА.ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ДАЛИ ПО ТОЗИ НАЧИН НАИСТИНА Е ВЪЗМОЖНО?


rain: Един модератор те предупреди за големите букви, правя го и аз, при още едно провинение следва бан!
Не е толкова трудно да се пише нормално.
Аватар
zizu_78
 
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Май 2010, 15:26

Мнениеот StellaMorgana » 11 Май 2010, 16:29

За възможно - възможно е. Най - лесно е да заредиш сигил по време на оргазъм (сам/а или с партньор е без значение). Представи си сигила малко преди самия оргазъм, може да е даже "подпален", в смисъл визуализираш го в пламъци и точно по време на самия оргазъм си представи, че го изстрелваш към космоса. По - ясно не мога да го обясня, надявам се, че си разбрал/а.
Друг вариант е да го гравираш върху свещ и да изчакаш, докато изгори целия, като през това време го визуализираш в пламъци и накрая пак го "изстрелваш". Аз лично използвам този начин, но то не значи, че ще проработи за някой друг.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот ChaoS » 14 Май 2010, 14:10

Аз, по принцип, буквално вливам енергия в сигила.
Как точно може да го направи друг е въпрос на лична практика при боавене със енергията.
Най-често се визуализира поток светлина или течност, който запълва формата до пръсване.

След това или го изгарям, ако е на хартия, или просто го запокитвам към вселената, ако е оформен от енергийни нишки.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот kimbo » 20 Май 2011, 21:32

Здравейте искам да попитам нещо, ще се постарая да бъда кратък. Стана ми интересно за Сигил Магията и реших да прочета какво разбрах най общо казано.

Трябва да си напълно наясно какво точно искаш като желание, да прецениш плюсовете и минусите какво би последвало от изпълнението на това което искаш, и да се фокусираш върху това което искаш.

След това изработваш самия Сигил примерно видях че тук в МГ има Онлайн SIGIL Builder След като напишеш намерениято си ти се появява Символа в червено, който е според това което искаш.

Та след това Нарисувам Сигила примерно на лист хартия с черен маркер, като се контентрирам върху това което искам и при самото изписване със силата на мисълта желанието и прочие зареждам Сигила.

След като Сигила е вече изработен и Зареден, трябва да го изстрелям под изстрелване разбрах следното пример:

Запалвам Сигила и докато гори си представям и се концентрирам как със светкачина скорост се изстрелва Сигил символа към космоса, след като изгори Сигила моментално забравям какво съм направил и искал и Сигила като се разконцентрирам с Силна Музика.. разговор и прочие и повече не мисля за това!!!

Сега кажете ми с Прости думи кратко и ясно искам да пробвам със Сигили смятам че мога да насочвам мисловна енергия и да се концентрирам където си пожелая.

Благодаря предварително
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот Nemezius » 21 Май 2011, 09:45

kimbo, то добре с "искам да пробвам", но за да ти се отговори на каквото и да е, трябва да си задал въпрос, а такъв не виждам- какво по-точно те интересува? Описаното от теб е доста точно и подробно, като мога да вметна само, че прогонването със смях е доста добра идея- действа по-добре от "разговор и прочее".
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот degagement » 19 Мар 2012, 17:14

Темата за сигилите е много спорна. Всеки иска да направи един сигил и света да се обърне. И после питат защо след първия опит нещата не са се получили....

Имам 1-2 идеи по въпроса.

1:
Правя си сигила, но не се изчерпвам само с това. Подготвям го като цял ритуал почти.
- Почиствам физически пространството, където ще работя. Ако съм на открито - махам всякакви неестетически вещи от мястото - буклуци, камъни, сухи листа... всичко, което не ми се нрави или не го усещам да остане там.
- Пречистващ ритуал.
- Медитация, за да успокоя каквито и да било разсейжащи мисли.
- Отварям кръг, защитно пространство или просто отварям вихър.
- Избрала съм метод по който да вляза в транс - танцуване, неподвижност, припяване на буквите от желаснието, с които съм направила заклинание, хипервентилация или друго
- Едва когато съм "яко в джаза" и целият ми мисловен процес се е изпарил мога да си позволя да "изстрелям сигила".
- Затварям кръга, пречистващ ритуал.
- Отивам някъде, където ще си имам изискваща внимание занимавка, за да не мисля повече за сигила - примерно излизам с приятели.

2:
Оформям добре волята за сигила в изречение.
Представям си че вече желаното се е изпълнило и това е нещо съсвсем обикновено за мен, да го имам - направо като даденост. Целта е да намеря точното вътрешно състояние на човек, който има онова, което желая.
Избирам си цветове, звуци (руни може или друго), образи, усещания и т.н., които съответстват на избраното състояние.
Медитация с цел да индуцирам и задържа това състояние на макс. Когато успея да г издуцирам, започвам да визуализирам образния сигил или да повтарям заклинанието. Колкото успея. Ако не съм доволна - повтарям.

3:
Този метод при мен на 2-3 пъти подейства в супер кратък срок (за броени дни).
В единия случай ме дразнеше колега. Нямам предвид дреболии, а направо ме докарваше до състояние да искам да му издера оченцата :oops:
В този период бях много далече от това да правя гадорийки, защото заради този човек дотолкова овладявах вътрешното си състояние и такива жестоки концентрации и медитации ми се събираха с часове на работа, че ако беше поискал, щях да му плащам за това (добре че не знаеше). Налага ше ми се зверски да прилагам практики, за да се овладявам.
Направих си сигил, точно защото за пореден път исках да запазя професионалното си отношение, пък той нека си създава кофти отношения със шефовете и колегите. Дори да го отрежех от нещо, което мога да му позволя, никой не можеше да ме пипне (някои дреболии му зависеха от мен).
Та нарисувах си сигилчето на едно листче 4/4см. и го боднах между залепените листове с информация на бюрото ми.
Всеки божи път като му се издразнех, вместо да се оставям на състоянието и да си мисля колко е прост и т.н., започвах да осъзнавам къде какво се случва по тялото ми, спирах мисли и гледах сигила. Придобивах интересен вътрешен покой. Всичките разбалансиращи емоции отиваха към сигила. Това поне 10-20 пъти на ден. Все пак този човек беше на половин метър от мен целия работен ден.

Всъщност сигила не беше за да му навредя. Исках смирение за себе си. Но реалното ми вътрешно желание беше да го уволнят и да остане без работа няколко месеца, за да види ясно къде му е мястото. Не мога да си кривя душата. Направо исках да злорадствам и да гледам как го уволняват, да го видя смачкан. Не съм Буда все пак. А човек, който има още много работа над себе си.
Уволниха го след около 3-4 дни ако помня точно (нямаше седмица във всички случаи).
Това плюс, че след 2 месеца го засякох на улицата, поздрави ме, разказа, че е още без работа и т.н. Видях го кротнал се малко. Вече не беше агресивен дори без причина. Знаеше си мястото.

Още 1-2 пъти правех подобни сигили, макар и по не толкова емоционално заредени поводи. Пак работех над себе си със тях, а не над околната вселена (не мисля, че това е фактор обаче) и пак подействаха бързичко. Важно е мисля от вътре да искате онова, за което правите сигила. Не да искате нещо, което е готино според някой друг или за което някой би ви завидял. Трябва да си е ваше желание, независимо от ситуации, познати или външни обстоятелства, за да се генерира достатъчен емоционален и енергиен заряд.

Та предложението е такова: Изразете добре волята си, сигила го поставяте да го виждате почти през целия ден непрекъснато и всеки път когато се сетите за него или нещо ви разбалансира или там каквито емоции се появят според желанието и ситуацията или пък си спомните желанието, гледате сигила, млъквате вътрешно и ставате едно с хармонията на природата и вселената (когато колкото успеете, не се изтормозвате, колкото ви е естествено - толкова). Може да си имате и заклинание към образа, да си го вибрирате (правите го наум, ако сте на работа) докато го гледате.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот liubopitna » 01 Апр 2012, 16:20

Здравейте! Много ми стана интересна тази тема! Бих желала да попитам може ли човек, който никога не се е занимавал с магия да опита да направи сигил, ще има ли ефект и как всъщност става самото зареждане как се прави ? Иначе за изстрелването мисля, че разбрах. Благодаря предварително на всички, които ще ми отговорят :)
Аватар
liubopitna
 
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Мар 2012, 12:41

Мнениеот degagement » 02 Апр 2012, 19:11

Защо не опиташ и после не споделиш резултата?
Аз бих опитала.
По принцип случването ще е на база дали си нацелил случайно необходимите условия нещо да се промени.
Но опитай няколко дни подред по няколко пъти. Да имаш поне 30 опита, за примерно 6 различни желания и опиши реазултатите - кое желание е проработило, кой сигил по какъв метод си заредил и т.н. - подробен отчет.
Ще ми е супер интересно да видя статистиката за непрактик.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот bodnostrokulum » 18 Ное 2014, 13:03



Съвсем скоро излезе този клип. Веднага ми се наби в очите хаос звездата, Бафомет и какво ли още не ...
Изображение

В предния пък мацката беше цялата в сигили + Соломоновия печат на челото.
Изображение
Аватар
bodnostrokulum
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 17 Ное 2014, 07:58

Мнениеот Wizard » 20 Ное 2014, 15:29

Няма лошо в това :) Хората са си заредили сигилите със съответното намерение (каквото и да е то) и всеки който гледа клипа ще или не "поеме" съответното намерение...

Ако например ви се завие свят, докато гледате клипа, просто го спрете, затворете очи и си представете, че си взимате душ, който измива цялата мърсотия от вас :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот bodnostrokulum » 24 Ное 2014, 09:36

Стана ми интересно от прекалено многото "съвпадения" които ми се случват последно време или да ги нарека "synhronicities" по-скоро.
Някой знае ли какво е общото между числото 23 и Хаос магията ?
На клипа "хаос магьосника" освен звездата отпред, на гърба има 23. От години се опитвам да изясня за себе си някои неща с тази цифра. ЛИНК
В уикипедиа пише че Уилям Бъроуз е изучавал и наблюдавал 23 енигмата.
Аватар
bodnostrokulum
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 17 Ное 2014, 07:58

Мнениеот melodyyyyyyy » 06 Фев 2017, 23:33

Искам да попитам само рисунката ли от MG билдъра се рисува тъй като ми закрива някои букви и мога ли да задам срок за изпълнение?
Аватар
melodyyyyyyy
 
Мнения: 7
Регистриран на: 21 Дек 2016, 09:38

Мнениеот Balanar » 07 Фев 2017, 10:26

С цялото ми уважение към този MG builder, не мисля че ще има ефект.
Много важно при сигилите е процесът на изготвянето им. Така подсъзнанието ти може да свърже този сивмвол/мантра с желанието (без да си мислиш за самото желание докато зареждаш сигила)
В случая ако получиш сигила на готово, процеса който споменах се прескача.
Аватар
Balanar
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Ное 2016, 10:24

Мнениеот melodyyyyyyy » 07 Фев 2017, 19:41

Ами ще докладвам резултата, ако ли не- ще правя сама.
Аватар
melodyyyyyyy
 
Мнения: 7
Регистриран на: 21 Дек 2016, 09:38

Предишна

Назад към Хаос магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта