THE JUPITER RITE

Хаос манияците имат достатъчно място тук да си формират спокойно сферите на Хаоса, както намерят за добре...

Модератор: Nemezius

Назад към Хаос магия

Мнениеот Wizard » 20 Окт 2005, 17:57

[glow=red]THE JUPITER RITE[/glow]



Въведение


Ритуалите на Юпитер могат да бъдат предназначени за постигане широк спектър от цели, но най-вече те се отнасят до добиване на сила и авторитет, както и за инвокация на "финансовото съзнание", което е основата на добиването на солидно богатство, за разлика от меркуриевите ритуали, които обещават съмниетелно финансово състояние, добито чрез кражба или комарджийство.
Това се дължи на недостиг на въображение - за това трябвало огромни усилия.
Към такива "магьосници" аз съм много резервиран.
Парите имат всички характеристики на духовно същество (забележка пари на английски се употребява САМО в единствено число - тази дума няма множествено!).
Монетите, банкнотите и електронните числа не са пари, те са просто репрезентация на духовното същество "пари", като не могат да го дефинират задоволително. Те имат огрмона сила върху реалността, могат да направят нещата да се случат.
Парите имат идиосинкратичен вкус, те отбягват тези, които ги ненавиждат или които ги третират лошо и отиват към онези, които ги почитат и боготворят. Определен бизнес играе ролята на ритуална дреха, при която те биват инвокирани. Поставете ги при подходящи условия и те ще започнат да се размножават. Природата на парите е движението, те живеят само като се движат. Те могат да умрат бавно, ако застояват.
Да добиеш "финансовото съзнание" ти трябва да станеш негов проводник, кабел, по който те да "текат". Извивките са много по-приятни за парите, отколкото правите пътища. Всички пари, които доставят "Свръхудоволствие" следва да бъдат реинвестирани като по-следваща инвокация". Истинския паричен ум ще се грижи за своето удоволствие - той "знае", че за удоволствието трябва да се плати. Тези, които имат "финансовия ум" са по природа великодушни и щедри.
Предложи им инвестиция и те ще ти предложат богатство, само не ги моли за милостиня или просия.
Следния Юпитеров ритуал функционира като екзорцизъм на страха от парите и инвокация на финансовия ум и изработване и освещаване на юпитеров пентакъл. Именно той служи за постигане на промяна.

Приготовления:
Оранжевата хартия е символ на отвращение, страх и нежелание за пари. Сини правоъгълници служат за изработка на пентакли в подходящ момент. Участниците сядат в прaвоъгълника, в центъра се поставят пари.

1.Изказване на намерение.
НАШАТА ВОЛЯ Е ДА ПРИЗОВЕМ СИЛИТЕ НА ЮПИТЕР И ФИНАНСОВАТА МУ МОЩ, СЪЗНАНИЕ И ОСВЕЩАВАНЕ НА ТОЗИ ПЕНТАКЪЛ, КОЙТО ЩЕ НИ ПОМОГНЕ ДА ДОБИЕМ ПАРИ.
2. Следват удари с камшик или друг инструмент.

3. Всеки участник хвърля оранжева хартия в съда, където тя ще бъде изгорена и се връщат по места.

4. Прогонване
a. Magister Templi запалва хартията и казва
"Apo Pantos Kakodaimonos"

b. Всички казват "Out Demons Out" (четири пъти)

5. Всеки подготвя син пентакъл и го поставя в центъра.

6. Извикването на парите.
Казва се от Magister Templi.

7. Индивидуалната инвокация се казва след като Magister Templi е казал Инвокация на Парите и се повтаря няколко пъти, след като парите са поставени около правоъгълника. Следва връщане в ценъра.

8. Литания
Като индивидуалната инвокация.

9. The Jupiter Матра:
Със затворени очи визуализирай синя светлина и извикай чувство на господство и сила. Мантрата е EMURT INUM казва се 16 пъти с дълго издишване.

10. Пак следват четири удара и се затваря със смях. Всеки си взема пентакъла.
Инвокация на парите

ПАРИТЕ СА ЗЛО АКО НЕ СЕ ДВИЖАТ.
ПАРИТЕ СА ЕСЕНЦИЯ НА ДВИЖЕНИЕТО.
ПРИРОДАТА НА ПАРИТЕ СЕ ПРОМЕНЯ
ОТ ЗЕМЯ ДО ЗЛАТО ОТ ХАРТИЯ ДО ПАСТМАСА И ЧИСТИ ЧИСЛА
КАЗВАМ ВИ
ПАРИТЕ ВЕЧЕ СА ПРИРОДАТА НА ВЪЗДУХА,НЕ ЗЕМЯТА
ТЕ СА ОСНОВАТА НА ЧОВЕШКОТО СЪТВОРЕНИЕ
КАТО БОГ ИЛИ ДЕМОН
ТЕ СА ЖИВИ
СЪС ТЯХНА ЛЮБОВ, ОМРАЗА, УЖАСИ И ЖЕЛАНИЯ
ПАРИТЕ ОБИЧАТ ДВИЖЕНИЕТО
САМО В ДВИЖЕНИЕ ТЕ МОГАТ ДА СЕ РАЗМНОЖАВАТ
АКО СА В ЗАСТОЙ, УМИРАТ
НО АКО СЕ ДВИЖАТ, ТОВА Е ТЕХНИЯ СЕКС
ЗА ДА НИ ОБИКНАТ
НИЕ ТРЯБВА ДА СТАНЕМ ТЕХНИ КАНАЛИ
ИНВЕСТИРАЙТЕ В НАС, О ПАРИ
И ЩЕ ВИ ДАДЕМ ЖИВОТ
ЩЕ ИМА ЗА ВАС ПО-ДОБРИ ВРЕМЕНА
ПАРИ,ПОЗДРАВЯВАМЕ ВИ С ДОБРЕ ДОШЛИ В НАШИТЕ ДЕЛА
ИНВЕСТИРАЙТЕ В НАС И ЩЕ СТАНЕМ ВАШИ КАНАЛИ
ЗА ВАШАТА СИЛА
ИНВЕСТИРАЙТЕ В НАС,О ПАРИ
И НИЕ,ВАШИТЕ ПОКЛОННИЦИ ЩЕ ВИ ДАДЕМ ЖИВОТ.


ИНДИВИДУАЛНА ИНВОКАЦИЯ :
Елате пари,желая ви аз!
Обичам парите и те мен.
Пари работете със мен.


Литания:

Обичам парите и те мен.
Чувствам се добре с тях и те с мен.
Аз уважавам парите и те мен.
Аз се радвам на парите и те на мен.
JUPITER PENTACLE


От предната страна

4 14 15 1

9 7 6 12

5 11 10 8

16 2 3 13

От задната страна

EMURT (на същото равнище на първия числов ред от задната страна)

INUM (на същото равнище на последния числов ред от задната страна)






.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Wizard » 20 Окт 2005, 18:23

[shadow=red]Seals of Jupiter[/shadow]





Изображение






Изображение






Изображение






Изображение






Изображение






Изображение





.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Хаос магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта