Печати

Всичко от Ключовете на Соломон до печатите на папа Хонорий.

Модератор: EliKarim

Мнениеот Arhimikus_NA » 14 Юли 2005, 01:25

Изображение
Ако този Печат се постави на земята, където съществуват съкровища, те ще дойдат при вас, без никаква човешка дейност.

Изображение
Ако човек носи този Печат със себе си, той ще му донесе голям късме и щвастие, затова се нарича най-истинският и голям Печат на Съдбата.

Изображение
Носенето на този печат ще ви направи по-харесвани и обичани, и също така ще държи враговете ви настрани.

Изображение
Специалната тайна на този Печат е, че ако се носи близо до тялото ще пази човека от всяко нещастие, ще даде голям късмет и дълъг живот.

Изображение
Ако човек постави този Печат на леглото си докато спи, той ще разкрие тайните на сънищата и видянията му.

Изображение
Ако този печат се постави на място, където има скрито съкровище или бъде поставен до мина, ще разкрие цялото скъпоценно съдържание на мината.
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот AryanSun » 14 Юли 2005, 06:17

Това е яко:)).А как се приготвят?Върху хартия,метали,ако да-какви?
Ако са върху хартия има ли значение мастилото и т.н.?

Има ли освещаване?
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот till_it_sleeps » 14 Юли 2005, 06:33

дам, яко е инфото, но и аз си зададох същите въпроси, докато го четях.icon_eusa_clap ако може да пуснеш малко подорбности по ритуала... :wink:
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Arhimikus_NA » 14 Юли 2005, 08:37

Там, откъдето взех инфото не пишеше върху какво да се направят. Предполагам е като другите печати, за които ставаше дума. Според мен може и върху хартия, но за мастилото не знам.
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот Poison » 14 Юли 2005, 12:23

Супер печати! Няма начин да не са съпроводени и с някакво освещаване или нещо такова. Дайте!
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Selina » 14 Юли 2005, 12:59

Печатите са взимани от Book of Moses,обаче вървят със съответните призовавания(заклинания),и мисля че изискваха някакви приготовления.
Аватар
Selina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 10 Яну 2005, 11:34

Мнениеот EliKarim » 15 Юли 2005, 16:45

Ами да. Текста, който е на еврит е част от Тората, стихове. Опитвам се отдавна да разчета и другите символи. Някои от тях обозначават желязо, други вода и така нататък. Най-интересното ми бе че открих и символ който се използва в ритуали, когато се опитваш да накараш някой да мълчи, да онемее.
Тези печати отдавна се оптвим да разбера.
Мисля че така нареченото от вас "освещаване" няма нищо общо с това както се приготвят печатите на Соломон.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот EXARP » 18 Яну 2006, 19:05

Ами всеки печат работи с група от "същества", като за всеки си има и призоваващо заклинание, в което се иска тези "същества" или техен представител да се яви пред вас. По мои разсъждения е близко до гоетичното призоваване, и искане от ваша страна да се испълни дадено желание с помоща на тези печати.
Като да всеки печат "съществата" са различни и ги пише на всеки от печатите на иврид: за първия са архангели, за втория и третия са англели, на четвъртия са серафими и керубими, на петия са ангели на силата, на шестия са англеи властващи над елементите, на седмия са планетарните ангели и духове.
Накрая според мен излиза че магията в тези печати е елементална и планетарна, по този начин може би има повече сила.. :mrgreen:
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU


Назад към Печати - Символи

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта