Помощ!

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот mastaayoda » 09 Юли 2006, 14:02

Призовах веднъж един дух по странен начин!на една книга с твърди корици и овиван един червен конец около нея,но не го стягам!с една приятелка над гнигата държим един ключ.Попитахме дали има някакво присъствие.задавахме въпроси и книгата се местеше на съответните страни на които ние бяхме казали!!!накрая моята се изхили и можеби развали сичко и се скова като статуя!От тогава този дух идва при нас през 2 години на точната дата на извикването!!!Помогнете моля ви!!!Ето защо вчера ми се привиждаха много страшни неща!
Аватар
mastaayoda
 
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Юли 2006, 20:51

Мнениеот EliKarim » 09 Юли 2006, 14:43

За какво да ти помогнем? За да не идва духа ли? А какво точно прави въпросния извикан дух...кой е той....нима прави нещо, че търсиш помощ? И какво ти се привижда?
За коя дата точно говориш и какъв беше точно ритуалът ви..?
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот mastaayoda » 09 Юли 2006, 15:09

начи!ритуала беше следния.на 08.07.04 го направихме в нас към 8 и нещо.на масата имаше книга с твърди корици и червен конец омотан около нея-отпуснат.с една приятелка държахме ключ над нея и изрекохме думите-"призоваваме духа на дядо ми" 3 пъти след това казахме ако има дух в тази стая да ни каже!ние му определихме страната на която да се помести книгата!След това почувствахме много голям студ около нас и почнахме да задаваме въпроси и тои ни отговаряше!когато свършихме с въпросите мойта приятелка се изсмя и след това казахме "благодаря ти че доиде при нас,сега моляте си отиди.След това продължавахме да чувстваме студа и знаехме че има някои с нас,имах тогава морско свинче и неспираше да подскача и тогава разбрахме че е имало дух при нас и незнаехме как да го изгоним.От тогава ни се чуваха гласове и виждахме кръв,и убииства на хора и странни видения от моя страна които не мога да си обесня,т.е. вчера на същата дата усетих пак този студен въздух,които усетих тогава и цялата пребледнях и очите ми кървясаха и се чувствах супер странно и имах чувството че не бях аз а някои дтуг.след това видях мъж и жена обляти в кръв които ме молеха за помощ но мене ме беше страх да разбера какво точно искаха да ми кажат.След 2 часа гледах по новините същите хора които са загинали при катастрофа.Моля даите ми някакъв съвет какво да направя..!!!!
Аватар
mastaayoda
 
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Юли 2006, 20:51

Мнениеот mastaayoda » 09 Юли 2006, 15:42

виж аз наистина се нуждая от помощ не може ли по барзо да ми отговорите
Аватар
mastaayoda
 
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Юли 2006, 20:51

Мнениеот galina_dim » 10 Юли 2006, 08:44

С тази нетърпеливост не просто не бива да се занимаваш с духове, ами даже детски филмчета с елемент на окултност трябва да ограничиш....
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот wal4iza » 10 Юли 2006, 14:31

галина не бади ядна,ами ако ти има6е нужда от помощ?
Аватар
wal4iza
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 61
Регистриран на: 21 Май 2006, 11:23

Мнениеот Wizard » 10 Юли 2006, 15:20

Кажи ми каква е била книгата, която си увила с червения конец?

Най-простото нещо е да го призовете отново този същия дух, по същия начин, както сте го направили първия път! Когато дойде, разберете се с него какво иска, ако изобщо иска нещо и след това го отпратете.
Не мисля, че след това ще имате някакви проблеми.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот damnameneus » 10 Юли 2006, 21:20

доста сериозно нещо, не вярвам да успеете ей така да го махнете, изобщо не е бил дядото също. преди години една позната, гледачка на кафе, каза че у тях преди години са викали и така е станало че на вратата на банята се появил скелет с коса, брат и почина по много ужасен начин, прегазен от трактор. Ами да ви кажа аз не вярвах, но докат оне отидох у тях, на вратат на банята, на самият шперплат от по тъми петна имаше образ на скелет, и то толкова леко, че само като се вгледаш, но достатъчно ясно. Дадох и едни билки които а запали и да каже едни заклинания към богинята. Интересното беше, че тя каза че като е запалила тревите и всичко взело да пука, и докато е казвала, след това нямаше нито образ на вратата нито праблеми, ами сигурно ви се струва като филм, но си е истина.
затова винаги се предупреждава, и много самоуверените да внимават, защото едно е на книги, а друго е на живо да ти се случи нещо подобно.
Като съвет бих могъл да ви препоръчам примерен обрд, ако ви интересува кажете
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот wal4iza » 11 Юли 2006, 10:09

би ли дал ритуала тук,да мойе всеки да го ползва?
Аватар
wal4iza
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 61
Регистриран на: 21 Май 2006, 11:23

Мнениеот hekata_ehnaton » 11 Юли 2006, 19:45

Тези мъртви хора, обяни с кръв - ако дойдат пак, изслушай ги, може да ти дадат заръки. Щом си ги видяла, значи се нуждаят спешно от помощ и са изключително "закъсали" щом са потърсили жив човек. И преди е имало хора, сгазили лука с мъртвите и аз винаги съм казвал: ТОВА НЕ Е ЗАБАВЛЕНИЕ! КАКВИ ВЪПРОСИ МОЖЕ ДА ИМАШ КЪМ ПОЧИНАЛИЯ СИ ДЯДО? И ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ ЗАНИМАВАТЕ С НЕЩА, КОИТО 100% МОГАТ ДА ВИ НАВРЕДЯТ?! Аз пет години вече живея с духа на баба си, и споделям едно легло с нея, но никога, ама никога не съм си и помислял да я безпокоя -зьнам, че си е тук и че прави каквото си иска и толкова! Мъртвите не се безпокоят.

damnameneus
може да ти помогне - направи каквото ти каже и повече не се занимавай с неща, които не можеш да контролираш. През вратите на Отвъдното могат да се промушат много по-страшни неща от двамата мъртви, молещи за помощ - от опит говоря. Една приятелка преди години викаше духове, но сега и не смее, след като без да иска вместо дух бе призовала някакво същество от долните нива... демон му се вика!
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот Shadow Mage » 11 Юли 2006, 23:16

hekata_ehnaton: За кой демон точно става дума ако не е тайна :)?
Защото да призовеш демон без печата му е доста трудно и ми се струва че тук може и съзнателно да е станало викането му, дори и да е от низшата йерархия ...
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот sesil » 12 Юли 2006, 06:41

Shadow има една категория, която не спада точно към демоните, ама е причислена към тях заради своето естество, която само гледа някой ей така да направи дадена глупост и веднага става негов спътник за да го използва за своите си цели. И появяването му беше именно като се викаше дядо на един от компанията, е вярно и дядото пристигна и дори и той предупреди, че положението е не просто сериозно.
Мисля ще се сетиш за какво говоря. Така че нищо чудно дори да става дума за същото същество, защото отново броди тук.
Истината е някъде там.
Аватар
sesil
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 181
Регистриран на: 31 Окт 2005, 10:24

Мнениеот EliKarim » 12 Юли 2006, 10:47

sesil написа:.... има една категория, която не спада точно към демоните, ама е причислена към тях заради своето естество, която само гледа някой ей така да направи дадена глупост и веднага става негов спътник за да го използва за своите си цели. ....


За каква категория говориш? Предполагам визираш низшите духове?
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот hekata_ehnaton » 12 Юли 2006, 18:41

Не съм запознат с подробности, но "демон" е понятие, което аз свързвам с черни и лоши духове, които имат за цел да ти навреядат. Все пак - съответната ми приятелка не разбира от тези неща, аз също - никога не съм призовавал каквото и да е от Отвъдното, освен Дама Пика, когато бях на 5 години... :oops: :mrgreen:
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот sesil » 14 Юли 2006, 10:59

EliKarim написа: За каква категория говориш? Предполагам визираш низшите духове?

Не им познавам йерархията, защото как да кажа, след като ми струваше доста да се оттърва от тези и всеки, който помолих за помощ бягаше и се криеше от моя милост просто не исках повече да имам нищо общо с каквито и да било демони и разни от сорта. И до днес не знам какви бяха, а и имената им нищо не ми говореха, но пък винаги когато се появяваха ставаше студено, едното - най-малкото като се появеше лъхваше лек полък - както се казва изстиват ти чорапите все едно подухва от някоя врата, при все че всички са затворени, а очите му - кърваво-тъмно червени. Другото със същите очи, но студа бе далеч по-голям при все че бе лято и не го усещахда кажем само аз, а всички, и очите му същите, а третото - като се появи за кратко - ами студа бе огромен, очите му дълбоки и черни, като пустош.

Иначе реагират като демоните - със свое мнение и все се натискат да ти "помагат", като естествено и искат и по нещо в замяна, че даже се и обиждат и заплашват.
Истината е някъде там.
Аватар
sesil
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 181
Регистриран на: 31 Окт 2005, 10:24


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 15 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 15 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта