учители

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Мнениеот kiko » 05 Окт 2006, 16:17

абе хора някои знае ли някои леко заклинание с което мога да си отмъстя на една учителна ако знаете пишете моля ви icon_angry
тя заслужава най гадното проклятие ама аз съм добра душа angel12.gif
Аватар
kiko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 23 Сеп 2006, 18:54
Местоположение: sofiq

Мнениеот ZefaS » 05 Окт 2006, 16:23

Това ще е много полезно в моите случаи. icon_angel_4
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот kiko » 05 Окт 2006, 18:08

моля ви хора тази учителка си го заслужава тя е пусната от ада зада ни мъчи
Аватар
kiko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 23 Сеп 2006, 18:54
Местоположение: sofiq

Мнениеот Elly » 05 Окт 2006, 18:21

ми не можеш ли ти да си избереш какво да и направиш , има избор в сайта и във форума... знам ли ... що не започнеш с някво сплашване като за начало ... примерно някакъв сън , нещо такова.. ;)
listen to your heart....
Аватар
Elly
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 19 Юни 2006, 19:00
Местоположение: sliven

Мнениеот ZefaS » 05 Окт 2006, 18:33

Не я сплашвай.Направо действай.Make teachers suffer!!!!
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот ilusia » 05 Окт 2006, 18:38

ХАхахах ако имаше :)
хахахахахах
мен ми отнеха бала вие за тва се косите :)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Bloody Alibis » 05 Окт 2006, 19:06

Аз оня ден пробвах едно...наивно глупаво...и ест не подейства :( тъпата информатичка не заквака...може би щот не вярвах мн че ше стане де :) ама...ако на някой му се ползва...насочваш показалец към жертвата и казваш " Higady pigady pong!I give you a mind of a frog!" ако при някой подейства да свирка къв е резултата мн ми се ще да знам...макар,че пак казвма звучи ми твърде наивно,че да подейства :/
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот AryanSun » 05 Окт 2006, 19:17

Bloody Alibis написа:Аз оня ден пробвах едно...наивно глупаво...и ест не подейства :( тъпата информатичка не заквака...може би щот не вярвах мн че ше стане де :) ама...ако на някой му се ползва...насочваш показалец към жертвата и казваш " Higady pigady pong!I give you a mind of a frog!" ако при някой подейства да свирка къв е резултата мн ми се ще да знам...макар,че пак казвма звучи ми твърде наивно,че да подейства :/


Колкото и странно да звучи,но наистина действа.Аз също съм
го пробвал,но със слаб успех-явно не вярвам.Докато един френд
го е пробвал(тук се е писал като Лорд Сет) и сподели,че "жертва
та" е била първо в нетрезво състояние,но след като го насочи
ли към нея(без той да знае!),почнал да издава звуци,подобни на жаба,да прави разни смахнати движения,скочил в една локва
и почнал да скача нагоре надолу.Имам едно заклинание подобно,
обаче не съм го пробвал.Ето го:


[glow=green]Да превърнем някого в жаба[/glow]

Спокойно!Не става въпрос за истинско превръщане-макар че толкова гадни копелета има на този свт които го заслужават!Тази магия не превръща човека в жаба,а го свързва с жабешкия егрегор така,че другите да го възприемат като част от жабешкия род.

И тъй!Ефекта от заклинанието стига до тук,така че цялата игра е хей така за базик.Но и е добър начин да си отмъстите на някого.Защото и те самите ще се усещат по този начин:сънищата им ще са пълни с тиня,жабуняк и те ще виждат себе си,ядейки насекоми,мухички и всякакви други гадорийки.

Като ще правите това,преди д пристъпите към тукашната процедура,направте на лицето,което ви причинява главоболия символична смърт.Не,спокойно,няма да умре!А целта на заклинанието изложено тук,е да го накара да се "прероди"в зелената гадинка.

След като извършите символична смърт и погребение,действайте така.

Нужни са ви:
четири сини свещи(да символизират вода,дома на жабите):
Благовоние на водата(каквото и да е)
Жабка(споку,нема да я трепеш)
Купа с гола вода(за жебата)
Снимка на разбойника,що ще превръщаш в жаба
Насекоми(за да храниш жабата)

Постави жабчето във водата(ма да не шава много-да не разплиска водата).А снимката на онова копеле под купата-тъй че да се свърже с жабешкия егрегор и енергията от егрегора(твоята жабка е част от него!) да се влее в твоя човек.Запали благовонието и свещите(поставени в четирите посоки на мястото,където работиш).

Започни от Изток.Кажи:"О,призовавам ви жаби,вие които пребивавате на Изток.Елате,вижте раждането на един от вас!".Съсредоточи се върху жабата.Виж как енергията на жабата се влива във фотогафията,образа на твоя човек и на снимката има всъщност...ЖАБОК".Действай така и в другите посоки.Когато завършиш кръга,си представи човека,прероден в попова лъжичка,излязал току що от жабешкото яйце.

След това проследи неговата метаморфоза в малко жабче и накрая във възрастна жабка.Човека ще получи жабешки навици,ще изглежда така,другите ще го възприемат така и той сам ще се възприеме по този начин.Мини още веднъж кръга от Изток и казвай:"Жаби от ....(кажи името на посоката) елате,вижте!Друг един се роди във вашето царство!".Като минеш и север,започни да храниш жабата със насекомите и другите благинки.Ако искаш да подсилиш ефекта,прати на твоя човек един портрет с новия му изглед-каква нова форма и цвят е придобил.Можеш дори да пратиш портрет на цялото му семейство и колегите му.ЗАЩОТО ТОВА ВЕЧЕ НЯМА ДА Е ЧОВЕК,А КРАСТАВА ЖАБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ако ти писне,вземи,че направи символична смърт на жабешката му инкарнация и пак го направи човек...
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Bloody Alibis » 06 Окт 2006, 07:21

За тва второто нз...ама май днеска пак ще пробвам заклинанието върху тая по инфо хахах знам че е гадничко амаааа...
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот kiko » 06 Окт 2006, 07:29

аз не искам да я карам да квака тя и без това цвили като кон искам нешто малко по грубо
Аватар
kiko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 23 Сеп 2006, 18:54
Местоположение: sofiq

Мнениеот nordika » 06 Окт 2006, 07:49

Ако това женище -учителката е верно изчадие адово..то значи е много яка демоница. Явно няма да можеш да я биеш с нейни средства. Като начало ... я наблюдавай и се опитай да видиш имали слабо място. Пък после ще мислиш стратегия. Ще е е по-лесно като знаеш къде е уязвима.
Аватар
nordika
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 87
Регистриран на: 25 Сеп 2006, 10:20

Мнениеот Mell » 06 Окт 2006, 19:18

символична смърт и погребение

Какво означава това... как може да се направи ?
просто визуализираш...или ?
Mell
 

Мнениеот ZefaS » 06 Окт 2006, 19:28

аз не искам да я карам да квака тя и без това цвили като кон искам нешто малко по грубо

Не знаеш колко си приличаме, kiko. Да знаете магия за забрава.Да кажем даскалът да забрави да вземе дневнrка, да забрави за контролното или за изпитването? yahoo27
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот Bloody Alibis » 07 Окт 2006, 13:33

хахахаха мечтата на всеки ученик :D lele
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот EliKarim » 08 Окт 2006, 12:42

icon_argue violent1
Ето това е правене на ритуал безмислен, ненужен, такъв след който бихте си изпатили самите вие... Какво щеше да стане ако всеки който умее да докара нещата в магията до реален резултат прави "нещо" на някой който го дразни?!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот ZefaS » 08 Окт 2006, 15:39

Eми не е хубаво да правиш магии, на който човек ти скимне, но в моите очи учителите не спадат в категорията "хора".
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот kiko » 08 Окт 2006, 18:07

това е самата истина учителите на са хора те са ................ абе и аз не знам но неможе да ича човек които да е толкова коравосърсекен и да се държи с нас като животни
много ви се моля форумци кайете ми нещо от което да я заболи angel12.gif
Аватар
kiko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 23 Сеп 2006, 18:54
Местоположение: sofiq

Мнениеот WandaBlenda » 08 Окт 2006, 18:47

Никой не може да ти каже от какво ще го заболи даден човек, освен някой който го познава много добре като личност.Но със сигурност мога да ти кажа какво ще втрещи един учител-нечовек.Нищо не може да го свари по-неподготвен, от това да вземеш да му се явиш подготвен в час.Освен това ти гарантирам, че усилията и труда,които трябва да положиш, за да усвоиш която и да е магия и да започнеш да я прилагаш, в никакъв случай не са по малки, отколкото да седнеш и просто да учиш.Гарантирам ти ,че времето и труда да станеш магьосник са много повече от ученето в училище.Освен това успешното усвояване и прилагане на магия зависи много от това дали практикуващия има изградени навици и системи за усвояване и обравотване на информация.Така ,че защо не почнеш да си ги изграждаш?Как ще се занимаваш с алхимия например или ще бъркаш отвари ако не си научил Менделеевата таблица?Ще успееш ли да се справиш с астрология,нумерология и кабала ако нямаш елементарни познания по математика?Ще имаш ли нерви да изчетеш всички източни( и не само) философи, ако не си прочел повече от 2 книги през живота си?И защо не започнеш да тренираш със списъка,с който сигурно даскалицата по литература ви тормози.Историята няма ли да ти помогне в търсенията ти на древни гримуари,в призоваването на богове?А езиците?Ако знаеш какво инфо има само в нета.Ех, езици да знаеш-четеш и черпиш с шепи от всякакви опити.Още много мога да ти изредя ,но не мисля че има смисъл.Би трябвало да си разбрал за какво става дума.А ако не си,жалко за теб.Магията е за отличници :mrgreen:
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот Mell » 08 Окт 2006, 19:05

icon_eusa_clap Wanda
Mell
 

Мнениеот Lonely Ghost » 08 Окт 2006, 19:17

Страхотно! Напълно съм съгласна с WandaBlenda! НО! Признайте хора, че има и много прости даскали. Те наистина не знаят как да се държат с децата и да събудят интереса им към даден предмет. За радост има и изключения. Имам една позната, която по образование не е учителка но започна като такава в един техникум. Там в класа й имаше едно момче, което ходеше на училище от време на време, успехът му беше много зле и всички бяха вдигнали ръце от него. Тя обаче с невероятно търпение спечели това момче и знаете ли какво стана? Завърши техникума с отличен! Ако има повече учители като нея със сигурност такива теми като тази тук няма да се срещат често по форумите.
Lonely Ghost
Аватар
Lonely Ghost
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Авг 2006, 11:41

Следваща

Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта