призоваване на ангели??

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Мнениеот wiesmann » 31 Май 2008, 10:13

raflo написа:някои би ли обяснил то4но как се призовават ангели какъв ритуал се прави,моля ви обяснете по сподробно.


Eто един доста добър цитат ,според мен от "Goetia":

"The spirits of the Goetia are portions of the human brain.

Their seals therefore represent (Mr. Spencer's projected cube) methods of stimulating or regulating those particular spots (through the eye).

The names of God are vibrations calculated to establish:

(a) General control of the brain., (Establishment of functions relative to the subtle world.)

(b) Control over the brain in detail. (Rank or type of the Spirit.)

(c) Control of one special portion. (Name of the Spirit.)

The perfumes aid this through smell. Usually the perfume will only tend to control a large area; but there is an attribution of perfumes to letters of the alphabet enabling one, by a Qabalistic formula, to spell out the Spirit's name."

Ангелите и демоните,не са същества,както се представят обикновено в популярните филми или художествените измислици.В книги ,като"Goetia" и "Key to the true Quabbalah" е описано присъствието на ангели и демони във всеки един от нас,също така и в околния свят.Venus беше пуснала една доста добра тема за "Ерегорите",на практика ангелите не са нито добри,нито зли,но не могат да се използват ако имате съмнения или тъмни помисли в подсъзнанието си,в противен случай може да си навлечете големи неприятности.
Аватар
wiesmann
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:41

Мнениеот water_princess » 05 Юли 2008, 21:30

е,добре.....някой от вас викал ли ги е? и какво става като ги извикаш?
Аватар
water_princess
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 05 Юли 2008, 20:59

Мнениеот mandragorko » 08 Юли 2008, 20:17

...някои неща не бива никога да излизат наяве или споделяни с множеството,поради причината,че не всеки е отговорно и интилигентно подхождащ,към фините материи и реалния и астрален свят...
...предупрежденията,понякога си имат основания...
...личният опит е сигурен начин да осъзнаеш определени грешки...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот homess » 14 Апр 2011, 08:12

Искам да попитам нещо, отскоро започнах да се занимавам с езотерика, но целите ми са съвсем по-различни от това да стана сатанист или нещо такова, като разбира се не искам да засегна никой, просто за мен е плашещо. Призоваването на Ангел, опасно ли е и може ли да доведе до същите ефекти, както призоваването на демон и евентуалното obsess?
Благодаря предварително и се извинявам, ако въпросът ми е некомпетентен!


Wizard: Има информация достатъчна, за това което питаш!
Аватар
homess
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Апр 2011, 07:41

Мнениеот EliKarim » 16 Юни 2011, 18:53

Едва ли ще се получи с писмо на български... Леко скептична съм, тъй като съм убедена че при ангелите е доста по-сложно от колкото в Демонологията. Задължително се пости, според мен трябва да присъства „чиста душа“ - може би дете... преди това има часове мълчание, самовглъбяване почти като отшелничество, и т.н...

Ще очаквам да споделите ако има резултат!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Sogodarius » 05 Сеп 2011, 15:05

Случвало ми се е да извикам демон, но по принцип не е препоръчително.Знаят много неща и могат много неща, но помагат доброволно много рядко.Един от недостатъците е че докато присъстват цедят много енергия.Човек може да се почувства като болен от тежък грип за секунди след като дойде демонът.Но понякога дават безценна информация, но винаги има доза на гавра и дезинформация или алчност в тях.Особени същества са.
А ангелите в повечето случаи сами се свързват с човек, когато има нужда или много силна негова молитва към тях.Те са приятни, не цедят енергия, но не помагат, ако решат, че не бива.
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот silver sea angel » 20 Яну 2012, 12:00

Ето един лесен ритуал за помощ от Ангела - пазител : На лист хартия напишете датата, обръщение „Мой ангеле” и излейте това, което ви тревожи или това, за което се нуждаете от помощ и съвет, като накрая предварително благодарите. За да достигне вашият ангел до посланието е нужно да го изгорите. ( материал: БГ Съновник)

п.с. за да се изпълни молбата по - бързо най-доло на листа нарисувай символа на Рафаел. Изпробвано е лично няколко пъти и ми е вършило добра работа.... :wink:
Водата е моята същност
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Мнениеот Sogodarius » 20 Яну 2012, 16:24

То за контакт с ангел е нужно само една пламенна молитва.Ангелите изпълняват само тези наши молби, които одобряват.Иначе с писмата до ангелите - работи, но на мен ми се струва доста тромава процедура.Принципно се пишат в дена на ангела, със специален шрифт и се държат около седмица преди да се изгорят.Но едно хубаво призоваване на ангела би свършило същата работа, а реално ще отнеме 10-15 мин.
Иначе ми се случвало да общувам с ангели.Дават много точна информация, но само когато те решат че правилно.По принцип нямам ясновидство, но когато контактувах с един от архангелите бях като врачка.Например един случай - хващам си телефона , защото знаех, че ще звънне и даже кой ще звънне.След около 50 сек. човекът ми звъни.Ангелите дават и много езотерични знания, но само ако човекът е дозрял за тях.Хаха на мен толкова висши знания не са ми давали - явно не ми е развитието толкова, че да ги заслужа, но съвети, известна помощ - да дават.
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот silver sea angel » 20 Яну 2012, 20:10

При мен не се налагаше да държа писмото една седмица просто го пиша добавям печата на Рафаел и го изгарям после до три дни получавам резултат, веднъж ми се наложи да чакам 3 месеца докато получа резултат, но тогава молбата ми беше по - особена :wink:
Водата е моята същност
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Мнениеот pitanka » 23 Юли 2012, 16:29

Доста неща прочетох за Рафаел,но никъде не намерих какво представлява неговия печат
Можете ли да ми кажете какъв е той?
Пише за кадуцей -жезъл, около който са се увили змии - това ли се изобразява накрая на писмото или нещо друго?
Аватар
pitanka
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Май 2012, 22:20

Мнениеот Wizard » 24 Юли 2012, 09:51

pitanka написа:Доста неща прочетох за Рафаел,но никъде не намерих какво представлява неговия печат
Можете ли да ми кажете какъв е той?
Пише за кадуцей -жезъл, около който са се увили змии - това ли се изобразява накрая на писмото или нещо друго?


Печат на ангела Рафаел:

Изображение
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот pitanka » 24 Юли 2012, 10:59

Wizard , благодаря за печата,но ако не е нахално, можеш ли да ми дадеш линк или информация къде мога да видя този печат,защото тук не виждам нещата,които са изписани с дребния шрифт (дори свалих печата на компютъра и го увеличих,но нещата пак не се виждат)
Аватар
pitanka
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Май 2012, 22:20

Мнениеот Wizard » 05 Авг 2012, 16:45

За съжаление и моята снимка е неясна.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Предишна

Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 13 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта