призоваване на ангели??

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Мнениеот alana_lire » 16 Яну 2008, 08:43

може ли някой да ме светне по въпроса как и кога се призовават ангелите-габриел,рафаел,михаил...!!!!
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот avanabil » 16 Яну 2008, 09:14

alana_lire написа:може ли някой да ме светне по въпроса как и кога се призовават ангелите-габриел,рафаел,михаил...!!!!


Михаел се призовава в неделя, Габриел - в понеделник, а Рафаел е в сряда. Един от начините за призоваването им по различни въпроси, е като се молбите се пишат на специално оцветена хартия, най-често в квадратна форма. При писането се използват шрифтовете "Passing the river" и "Theban" /някъде се среща като Тивански ръкописен шрифт/. След като се изпишат личните призивни знаци на съответния ангел и молбата до него, се изчаква определен период от време, през което ангелите ще дадат своите знаци на съгласие, в случай, че са приели молбата. Всеки ангел си има различна времева орбита - това е времето, през което се изпълнява молбата. Например при Михаел времевата орбита е една година. При Габриел тя е от порядъка 3 седмици до 3 месеца, а Рафаел е най-бърз - неговата времева орбита е буквално настоящия момент. Ами това е в общи линии
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот avanabil » 16 Яну 2008, 09:18

avanabil написа:
alana_lire написа:може ли някой да ме светне по въпроса как и кога се призовават ангелите-габриел,рафаел,михаил...!!!!


Михаел се призовава в неделя, Габриел - в понеделник, а Рафаел е в сряда. Един от начините за призоваването им по различни въпроси, е като се молбите се пишат на специално оцветена хартия, най-често в квадратна форма. При писането се използват шрифтовете "Passing the river" и "Theban" /някъде се среща като Тивански ръкописен шрифт/. След като се изпишат личните призивни знаци на съответния ангел и молбата до него, се изчаква определен период от време, през което ангелите ще дадат своите знаци на съгласие, в случай, че са приели молбата. Всеки ангел си има различна времева орбита - това е времето, през което се изпълнява молбата. Например при Михаел времевата орбита е една година. При Габриел тя е от порядъка 3 седмици до 3 месеца, а Рафаел е най-бърз - неговата времева орбита е буквално настоящия момент. Ами това е в общи линии


Ако те интересува нещо повече за тези ангели, има три книги на Ричард Уебстър, който предполагам ще дадат отговор на много от въпросите ти:

http://www.helikon.bg/razdel.php?act=bo ... r=NjExNA==
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот alana_lire » 16 Яну 2008, 10:41

много благодаря за инфото..въпроса ми бе относно извикването на ангелите за една магия за 3 желания ..нещо със захар беше и 3 желания ,та ми стана много интересно как да призова ангелите за да направя магията..
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот avanabil » 16 Яну 2008, 14:55

alana_lire написа:много благодаря за инфото..въпроса ми бе относно извикването на ангелите за една магия за 3 желания ..нещо със захар беше и 3 желания ,та ми стана много интересно как да призова ангелите за да направя магията..


Тази магия....сетих се, но... Все пак аз лично предпочитам индивидуално обръщение към всеки един ангел, още повече че те си имат сфери на влияние, а не безразборно действие по различни въпроси. Нееднократно съм използвала този начин на призоваване и всеки път съм оставала доволна. Ако те интересува как точно става има една книга, наречена "Свещената магия на ангелите" - струва си да й се довериш :)
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Magic_Soul » 16 Яну 2008, 15:51

a какъв трябва да е цвета на всеки един от ангелите !??!
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот silver sea angel » 16 Яну 2008, 15:51

А какво какво би казала за книгата "Ангели помощици в магията" Аванадил :roll:
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Мнениеот silver sea angel » 16 Яну 2008, 15:53

За ГАбриел- син, зелен; Михаел- червен; Рафаел- светло син; Уриел- кафяв
Водата е моята същност
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Мнениеот Magic_Soul » 16 Яну 2008, 15:59

мерси силвър icon_blowkiss
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот serafin » 16 Яну 2008, 16:06

амм някои може ли да ми каже нещо повече за шривтовете и откаде мога да видя как точно се пишат буквите
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот avanabil » 16 Яну 2008, 16:18

silver sea angel написа:А какво какво би казала за книгата "Ангели помощици в магията" Аванадил :roll:


Тази книга /"Ангели - помощници в магията"/ не е лоша, но като че ли звучи някак си инфантилно на моменти, въпреки, че претендира за сериозност. Иначе, да, става.
А за цветовете, ето:
Михаел - златисто и оранжево;
Габриел - сребристо, тъмносиньо и светлозелено;
Рафаел - жълто и черно;

Шрифтовете? Ами, ето един сайт:


http://www.omniglot.com/writing/theban.htm
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Magic_Soul » 16 Яну 2008, 16:50

да наистина бях забравил за тях хехе
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот Magic_Soul » 16 Яну 2008, 17:05

avanabil написа:
silver sea angel написа:А какво какво би казала за книгата "Ангели помощици в магията" Аванадил :roll:


Тази книга /"Ангели - помощници в магията"/ не е лоша, но като че ли звучи някак си инфантилно на моменти, въпреки, че претендира за сериозност. Иначе, да, става.
А за цветовете, ето:
Михаел - златисто и оранжево;
Габриел - сребристо, тъмносиньо и светлозелено;
Рафаел - жълто и черно;

Шрифтовете? Ами, ето един сайт:


http://www.omniglot.com/writing/theban.htm
ето я азбуката айде и да почерпите ;) icon_occasion
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот Magic_Soul » 16 Яну 2008, 17:10

а на ангийски език ли трбва да го напишем или да заместим думите на английски с български???
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот serafin » 16 Яну 2008, 17:28

мерси много notworthy
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот Magic_Soul » 16 Яну 2008, 17:55

ааа аванабил ще споделиш ли дали трябвада ги заместваме английските с български или не сори че съм малко нахален ама съм си такъв.Мерси предварително
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот avanabil » 16 Яну 2008, 18:09

Magic_Soul написа:ааа аванабил ще споделиш ли дали трябвада ги заместваме английските с български или не сори че съм малко нахален ама съм си такъв.Мерси предварително


Нямаш избор, освен да свеждаш името до звученето му на български, но с буквите, които виждаш. Аз все още не съм срещала тези шрифтове, отнесени към българската азбука. А в сайта, който посочих, по надолу има и още азбуки. Там например е и "Passing the river" - друг един шрифт, който се използва за обръщение към ангелите :)
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Magic_Soul » 16 Яну 2008, 18:14

значи ти съветваш да не е на английски а на бълг
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот alana_lire » 16 Яну 2008, 18:28

ей,много мерси............... а самата магия със захарта ......как точно да ги призова-по имена ли ,като си ги представям.....имам и друг въпрос-малко мие трудно....габриел мъж или жена е?
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот Magic_Soul » 16 Яну 2008, 19:20

какъв ритуал със захар ??? :?
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Следваща

Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 28 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 28 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта