искам да попитам за обладаването

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот slayer_nikman » 12 Мар 2005, 20:13

здравейте:) искам да ви попитам следното:ако ви обладае демон или дух или там незнам си кво ти ще усетиш ли? има ли някво по странно чувство? правиш ли неща за които после нищо неси спомняш?
slayer_nikman
 

Мнениеот Марио » 12 Мар 2005, 21:59

slayer_nikman прекалено много филми гледаш и прекалено глупави въпроси задаваш.
За да те обладае "там незнам си кфо" ти трябва да си го викнал доброволно и тогава сам си направи извода дали ще усетиш или не.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот EliKarim » 16 Мар 2005, 23:41

не ме е обладавал демон за да знам това, но мисля че няма начин поведението и усещанията на такъв човек да не се променят. Марио обаче е прав, че за да те обладае демон или нещо подобно, то трябва да е отворен този "прозорец" за връзка с теб или съществото да е призовано.
Ако имаш някаква конкретна идея или пример, напиши за това.

Poison, какво имаш предвид?
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Lubopitko » 17 Мар 2005, 00:04

Аз мисля, че има предвид по еротичения аспект на обладавенето... icon_angry
Аватар
Lubopitko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 15 Фев 2005, 11:44
Местоположение: София

Мнениеот raja » 18 Мар 2005, 08:08

Преди време една приятелка бе обладана от някакъв демон който от край време си живеел на таванското помещение. Като най интересното, е че когато била малка и се мъчи ла да с екачи горе, нещо врата нея е пускала вътре. Но като поголяма успяла да влезе.
И така една вечер тя спуннтано излиза в астрална проекция пред Демона и той и казал, че никога няма да има правото да е убие само той и я целунал.. Именно в този момент той е изградил субстанция в нея чрез която той се вселил. и после , зпочнала да говори с думинепознати за нея, започнала д аправи ритуали без да знае какво представляват, имало е мументи когато сякъш се събужда а гледа около себе си свещи и ритуални предмети. чертаела непознати знаци и други.
спяхме да го изгоним но бе мн мн трудно затова ако забележите, че и при вас се случватподобни неща потърсете някой от форума за помощ или ако сте вярващ християнин отидете на църква да ви прекръстят и да прогонят демона или се помолете на вашият бог да ви помогне, или опитайте се сами
Аватар
raja
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Фев 2005, 19:37

Мнениеот EliKarim » 18 Мар 2005, 14:08

raja написа:Преди време една приятелка бе обладана от някакъв демон който от край време си живеел на таванското помещение. Като най интересното, е че когато била малка и се мъчи ла да с екачи горе, нещо врата нея е пускала вътре. Но като поголяма успяла да влезе.
И така една вечер тя спуннтано излиза в астрална проекция пред Демона и той и казал, че никога няма да има правото да е убие само той и я целунал.....


Това досущ звучи като някаква приказка. Не вярвам обладаният да може сам да се справи. Не вярвам и само с молби към Бог всичко да се нормализира.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Shadow Mage » 18 Мар 2005, 19:19

Eli, мисля че неправилно си го разбрала :smile: . Тя не се е освобождавала сама, а май цяла група е работила по въпроса ;)
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот raja » 21 Мар 2005, 08:12

Shadow прав си бяхме към 10 човека и едвам едвам го махнахме беше мнсилно същество. Казвам ви когато някой демон се всели в вас неговата сила нараства десеторно понеже контролира и вашите енергии ужас напрао
Аватар
raja
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Фев 2005, 19:37

Мнениеот EliKarim » 21 Мар 2005, 21:32

raja написа:когато някой демон се всели в вас неговата сила нараства десеторно понеже контролира и вашите енергии


Това е така. Аз имах друго предвид, но както и да е. Как точно го изгонихте?
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Poison » 22 Мар 2005, 16:58

Lubopitko написа:Аз мисля, че има предвид по еротичения аспект на обладавенето... icon_angry


Това имах предвид. Тва ще го усетиш няма начин. ;) За демон незнам ама няма да е същото при всички случаи.
Между другото пълним темата с флууд. Кеф а? love8
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот raja » 23 Мар 2005, 11:23

Eli написа:
raja написа:когато някой демон се всели в вас неговата сила нараства десеторно понеже контролира и вашите енергии


Това е така. Аз имах друго предвид, но както и да е. Как точно го изгонихте?


миии сигла малко светена вода ритуали за евокация и унищожаване на печата просто а? :)
Аватар
raja
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Фев 2005, 19:37

Мнениеот al3nka » 27 Ное 2012, 15:44

Моят случей е подобен само че с духа на жив човек , става въпрос за обладаване от дух на жив човек ,контролира ме караше ме да правя неща които аз не исках да правя , но това спря след намесата на други хора които са в същото вудо ,наистина след като излезеш от транса не помниш нищо за това какво се правил . А някой може ли да изгони духа на този човек от мен???
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот breaker » 29 Ное 2012, 20:44

оф, писна ми да чета за твоя проблем. На теб също не ти ли писна постоянно да пишеш мнения или да отваряш теми за едно и също нещо? Аз мисля ,че на теб неможе да се помогне... Все пак..успех!
Аватар
breaker
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 16 Ное 2009, 09:52

Мнениеот al3nka » 01 Дек 2012, 18:56

Явно наистина не може :(
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот Once » 22 Дек 2012, 10:43

Тия 'обладавания' от нищото ми звучат много като холивуудски сюжет... но все пак млад съм, може наистина да има такива случаи, а аз да не знам.
В личен план, само веднъж съм се срещал с 'обладан' човек... роднините му ме помолиха за помощ, но нищо не успях да направя аз еднолично.
Аватар
Once
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 08 Авг 2008, 17:30

Мнениеот МагНаско » 29 Мар 2013, 08:56

Обладания докато е под влияние не усеща какво става с него и около него , или така наречените дупки в паметта като да се напиеш до н-та степен и нищо да не помниш /в доста подобни случай се проявяват някой обладявания от ниш клас /.
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот Darkss » 20 Авг 2014, 12:53

та както бях споделил на лично,един приятел се напи жестоко (то всички се напихме) и след това беше обладан,имаше драскотини по тялото и 7 пъти в 1 вечер е сънувал кукли с кръв в очите и тем подобни,аз използвах пентаграма с целта да заключи негативното в себе си и я поставих под капака на телефона ми и му дадох да разглежда снимки,докато го правеше си визуализирах как като черна дупка поглъща негативното и той се промени доста след това..вече няма подобни истории. И пропуснах да кажа че често ми разправяше че му се случва да си губи спомените за това как се е прибрал,какво е правил през деня,и каза че някой му е бил сложил парола на компа,но не бил той...Та както казах проблема вече е решен :) Пентаграмите на истина притежават голяма сила,просто трябва да повярваш :)
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 13 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта