Толкова популярната магия с кръв ...

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот sigil_magia_ » 12 Ное 2008, 16:03

Става въпрос за спор между двама олултисти. занимаваме се от няколко години, но доскоро попаднахме на магия с менструална кръв. И така започна издирване на всякакви магии с кръв, но не можахме да открием много за менстъалната кръв. Общо взето само едно единствено заклинание намираме. Лично аз иксам да разуча тази материа по надълбоко, ако някой може да разясни специално за нея, може и за предпочитане на ЛС , за да не попадат тезо ритуали в ръцете на всеки. интересуваме какво представлява ритуала, зайклинанието. баенето, над кръвта. icon_eusa_dance :)
Аватар
sigil_magia_
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Ное 2008, 15:50

Мнениеот rain » 12 Ное 2008, 16:45

sigil_magia_ написа: интересуваме какво представлява ритуала, зайклинанието. баенето, над кръвта. icon_eusa_dance :)


Неща, които не се споделят на широк кръг.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Mixael » 12 Ное 2008, 16:47

Магия с менструална кръв се използва когато една жена желае мъж.Използва кръвтта си с цел той да се влюби в нея.
Най честа практика сред жените е с капкомер да капнат капка кръв в чашаа с кафето на мъжа.Може директно и индиректно.Заклинанията са различни.
п.с.
Ако всеки пише на лична,що за форум за магии е това.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

...

Мнениеот sigil_magia_ » 12 Ное 2008, 20:11

става въпрос че тука влизат всякакви и гледам в др теми за менструалната кръв никой не е пуснал подробен ритуал точно за да не може всеки да го употребява , ама ако има желаещи да пускат
Аватар
sigil_magia_
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Ное 2008, 15:50

Мнениеот Mixael » 12 Ное 2008, 21:17

Взима се менструална кръв.Прави се мантра на желанието,изработва се сигил от мантрата която се издълбава във малка дървена полочка.От кръвта се капва в каналчетата без да прелеят,и се пали огън.Започва се с пречистващ ритуал,обикаля се около огъня и се напява мантрата визуализирайки жертвата.Когато се почустваш готов вземи дървената полочка в ръка поставена на дланта и напявай мантрата.Изпъни ръка над огъня ,и напявай мантрата,започни леко да се въртиш около огъня с изпъната ръка.Колкото по бързо се въртиш толкова по често казвай мантрата,докато не изпаднеш в транс.Стисни здраво в юмрук дървената полочка и повтаряй бързо като огъня леко те пари.Със вик пусни полочката в огъня да изгори,започни отново да се въртиш в кръг бавно.Вземи предварително приготвен капкомер и обери нацапаната си ръка с кръв.Капкомера прибери внимателно.
-Капни капка кръв във кафе,вино или каквото пие жертвата,и изречете мантрата шепнешком.
-Ако нямате достъп до жертвата искайте помощ от приятел/ка
-Ако нямате такава...направете кафе във къщи,сложете чашата на масата,визуализирайте жертвата как е на улицата,капнете кръвта в чашата,отворете вратата и извикайте вображаемата жертва на кафе,визуализирайте как изпива кафето ,благодари ви за което и го изпращате отново на вън.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот rain » 13 Ное 2008, 07:49

Нека да изясним нещо, магия с менструална кръв се прави от жени, предполагам
ви е ясно защо. Какви са тези новодели мъж да я ползва за захранване? Там се
ползват други методи (за това също е писано). За мантрите и трансовете няма да
коментирам - нищо общо с народните традиции. А хвърлянето на кръв в огън въобще
не го препоръчвам, защото се ползва при сериозни ритуали за вреда, а също и при
даването на клетви. А това с визуализацията просто няма как да стане, ако жертвата
не приеме захранването физически.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Cath » 13 Ное 2008, 07:59

Да, това с визуализацията дори на мен ми дойде в повече! то направо защо ни е истинска кръв, когато можем да визуализираме такава? :)

Съгласна съм с Рейн по всички параграфи.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот sigil_magia_ » 13 Ное 2008, 11:37

Да, и аз така знам, че от жени се ползва ... icon_compress
Но все пак примерно какво значение има колко кръв ще сложиш, 1 капка, или една супена лъжица ... единствено ще промениш вкуса на кафето, освен ако не го слагаш да кажем в месо ... ;) но другото, което четох беше с бонбон или захар, всъщност повече ме интересува как въздейства тази кръв на захранения. Защото повече се набляга на чиста сексуална основа. А не точно влюбване ... ? И все пак жената не би ли трябвало да се подготви преди този така ВАЖЕН Цикъл ... вместо сигил - мантра, по-лкогино ми е да се бае на кръвта докато се вкаряа във бонбона или докаро се сипва в кафето ... нещо от сорта на "Както тази кръв влиза в кафето, така аз да вляза в сърцето на ..."
Аватар
sigil_magia_
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Ное 2008, 15:50

Мнениеот rain » 13 Ное 2008, 15:04

Как точно действа една магия, научно все още няма как да се обясни. Поне аз все
още не съм срещал официално и общоприето становище. Пък и това не е вълнувало
особено хората в миналото, стига да действа. Въпреки това има някои съвременни
схващания за този тип магии. Захранването с кръв влиза в групата на т.нар. биологични
любовни ритуали (казано по модерно му). Към тях се използват още захранване със
семенна течност, слюнка, нокти, кожа и др. телесни продукти, често в съчетание с
определени билки, отвари и заклинания. "Омагьосаната" съставка се добавя тайно
в храната или питието на възлюбения и попадайки в организма му се цели контрол
над емоционалното и душевното му състояние. Или казано иначе поглъщайки част
от нас, човекът приема от нашата енергия и от нас самите. Ето и пример с част от
такова наричане:

"...вкуси моето тяло, вкуси моята душа...единствен/а аз да съм за теб..."

Обикновено последствията от подобни ритуали са непредвидими, особено ако са
изпълнени не както трябва. Понякога поведението на човек става неадекватно, в
други случаи се влошава здравословно или психически, а може да се превърне и
в силно зависимо от вас „зомби”, като страничен ефект. За повече информация тук:
viewtopic.php?t=2966

Преди време попаднах на една интересна статия за захранването, в която се говореше,
че менструалната кръв съдържа хемолитични стафилококи и при попадане в организма
на човек със слаба имунна система може да докара заболяване на клетките или дори гнойна
инфекция. А като се замислим за случаите и преданията за страничните ефекти от тази магия,
там често се описват проблеми със здравето… така че имайте едно на ум.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Gibon » 14 Ное 2008, 06:36

Добър ден,

Mixael написа:Взима се менструална кръв.Прави се мантра на желанието,изработва се сигил от мантрата която се издълбава във малка дървена полочка.От кръвта се капва в каналчетата без да прелеят,и се пали огън.Започва се с пречистващ ритуал,обикаля се около огъня и се напява мантрата визуализирайки жертвата.Когато се почустваш готов вземи дървената полочка в ръка поставена на дланта и напявай мантрата.Изпъни ръка над огъня ,и напявай мантрата,започни леко да се въртиш около огъня с изпъната ръка.Колкото по бързо се въртиш толкова по често казвай мантрата,докато не изпаднеш в транс.Стисни здраво в юмрук дървената полочка и повтаряй бързо като огъня леко те пари.Със вик пусни полочката в огъня да изгори,започни отново да се въртиш в кръг бавно.Вземи предварително приготвен капкомер и обери нацапаната си ръка с кръв.Капкомера прибери внимателно.
-Капни капка кръв във кафе,вино или каквото пие жертвата,и изречете мантрата шепнешком.
-Ако нямате достъп до жертвата искайте помощ от приятел/ка
-Ако нямате такава...направете кафе във къщи,сложете чашата на масата,визуализирайте жертвата как е на улицата,капнете кръвта в чашата,отворете вратата и извикайте вображаемата жертва на кафе,визуализирайте как изпива кафето ,благодари ви за което и го изпращате отново на вън.


Само не искам да ме разбереш погрешно целта ми не е да се заяждам с някой. Въпросът ми е малко тъп все пак не разбирам нищо от такива изкуства - според теб нужна ли е цялата тази префурцунена работа с огъня, мантрата и т.н.- не ли основено направление на хаос магията да опростява работите а не да ги усложнява/тук само някой като Немезиус трябва да каже нещо от типа като не разбираш къде се пъхаш между шамарите - нямаш ли си друга работа :mrgreen: /. Просто какво пречи с кръвта да си изпише сигила на едно листче говоря може и само сигила не цялото желание, и да го изстреля? Визуализация също не мисля че е нужна просто трябва да си мисли за жертвата може и пак да работи.

Раин моля те не трий темата все пак има и нещо дадено а не като 90% от останалите мнения напоследък и човек може да види и друга гледна точка, не е казано че трябва да се съгласява явно на другата гледна точка - ама поне може да се пробва да я оцени поне че написана. Все пак знаеш реално че остновната част от какъто и да е ритуал или заклинание или каквото и да е нещо е намерението, вярата че работи и че имаш воля да го постигнеш и риска си съществува дори да го направиш правилно и трябва да си готов да си понесеш последвствията.Все пак аз не съм разбирач, тъй че какво ли аз знам, че да изказвам мнение.

Михаел, като си написал нещо тък не мисля, че и ти мислиш че 100% всеки ще се съгласи с теб, и не трябва да си го слагаш при сърце, приеми и ти гледните им точки все пак винаги има разлика в стиловете. Аз съм на тезата че трябва да си много зле за да прибегнеш до такъв ритуал изобщо, но все пак си направил труда да дадеш нещо и за такива хора и за това го ценя.

Лек и приятен ден icon_flowerface
Аватар
Gibon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Сеп 2008, 18:22
Местоположение: Мадагаскарски национален парк - третото дърво от четвъртата колона

Мнениеот MaurDragon » 05 Яну 2012, 20:57

Извинявам се... малък оф-топик, но просто е толкова смешно (и жалко,знам,но на мен ми е преди всичко смешно), че не мога да не го споделя http://9gag.com/gag/1545598 :)
Witch is magic
Аватар
MaurDragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 45
Регистриран на: 08 Дек 2010, 10:47

Мнениеот Anuel » 06 Яну 2012, 04:47

Любовната магия бе сред тези, които не одобрявах докато не са наложи да направя една за лични нужди.
Направих най-примитивната циганска магия и попаднах на последствията които още преди години в една друга голяма тема в друг форум бяха подробно изложени макар и да се отнасяха за други нецигански магии.
Следователно можем да заключим че независимо от типа на въздействието, последействията (негативните) са универсални, което си е повод за определени заключения.
С течение на годините (практикувам от 2002 година) ми стана все едно с каква цел практикуващият ще ползва магията, в края на краищата всеки има право на собствен опит и собствени грешки.
Като разчитам на вашето чувство за хумор, мога да кажа, ако имаш "свещената триада" от дебел портфейл, склонност към романтика и твърд пенис нещата се уреждат и без магия :)
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта