ако това няма място тук, препоръчайте ми психиатър

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот destruction » 18 Юни 2011, 18:04

Здравейте.
Не искам да ви лъжа, на 16 години съм.
Нямам намерението да използвам магия за каквото и да било, предпочитам нещата да вървят по естествения си път. Тогава какво търся тук?

Изгубих се... не зная къде се намирам, нямам за какво да се събуждам сутрин. Всеки ден блуждая някъде, аз съм просто част от пейзажа. Как да обясня, че не се усещам като живо същество, всичко е толкова нереално. Не знам защо съм тук.
Много мислех и все още мисля - има ли смисъл да отнема живота, който толкова хора биха искали да си върнат и да са на мое място. Какво ще стане, каква ще е разликата, ако съм тук или някъде другаде.
Това състояние на духа ли е или е работа за психиатър? Болна ли съм? Нима всеки преминава през този ад.
Наистина.. не съществувам, не знам кое е реално.

Ако прецените, премахнете темата, регистрацията.. но наистина ми е безсилно макар и да няма нищо свръхестествено в това.
Как да намеря Бога след като не знам как да си помогна.
Аватар
destruction
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Окт 2010, 21:01

Мнениеот SoFarAway » 18 Юни 2011, 19:11

Здравей, бих ти препоръчал да се посъветваш с психотерапевт, за което не е нужно, дори да се виждате на живо , можеш да направиш това и он-лайн, пиши ми на лични ако прецениш, че имаш нужда за да ти кажа къде, просто за да не става реклама тук, мисля че това ти трябва. :)
SoFarAway
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 84
Регистриран на: 22 Юни 2009, 16:34
Местоположение: Бургас

Мнениеот eXPerience » 18 Юни 2011, 19:14

Тези неща все едно аз съм ги писал. И аз бях на абсолютно същото положение преди. И както си седя вкъщи пред компа, напълно вманиачен в любимата си компютърна игра, реших да видя какво представляват окултните практики - любопитство. Намерих разни сайтове за магия и първата ми мисъл беше "Ооо, тея откачалници какво си мислят, че правят..." (да не се обиди някой :D) Нямах намерение да се занимавам с магия, но нещо ме дърпаше да разчупя гадната скована реалност. Най-важната магия, която става, е промяната на психиката. И аз не знам как точно да го обясня... Абе излязох от това положение. :D Всичко си ми е реално и готино. Иначе сме за психолог по принцип. (аз все още съм по някои параграфи :D)
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот DarChoO » 18 Юни 2011, 20:11

Всеки е минавал през този период без значение дали е било за 2 дена, месец или година!.. Мила трябва да откриеш себе си има причина да се чувстваш така, плаши те това като ти кажат иди на психоаналитик може просто да поговориш с някой напиши ми на ЛС как ще е по добре (skype, Email) и мога да се опитам да ти помогна ако не да те разбера. Аз пък винаги съм бил обвързан с магията по един или друг начин. Даже не знам как стигнах то това ниво на самопознанието което ми даде този сайт всичко стана от само себе си.
Живей в равновесие!
DarChoO
 
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Авг 2010, 19:25

Мнениеот МагНаско » 21 Юни 2011, 19:36

Здравейте, това през което преминавате е нещо нормално просто имате нужда да поговорите с някого и нещата ще се подредят. Успех
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот Darkss » 21 Авг 2014, 17:08

Аз също непрекъснато мисля по тази тема..не си луда!Според мен всичко е програмирано да се случи и всички си живеят в различен свят..всичко е илюзия.
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 21 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 21 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта