Разваляне на магия

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот petq70 » 02 Сеп 2011, 07:35

Искам да ви попитам към кого бих могла да се обърна за разваляне на черна магия? Знам кой е човека, който я е поръчал, но не знам къде точно е ходил. Слушала съм, че обикновено вместо разваляне на магията се правела втора магия, която да неутрализира първата и така ...омагьосан кръговрат.
Ще съм ви благодарна за мненията, които ще изразите.
Аватар
petq70
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Авг 2011, 10:04

Мнениеот Nemezius » 02 Сеп 2011, 17:09

petq70 написа:Слушала съм, че обикновено вместо разваляне на магията се правела втора магия, която да неутрализира първата и така ...омагьосан кръговрат.


Имате много грешна представа за "разваляне" на магия... или по-точно, имате едностранна представа, добита от методологията на ходжите, които действат точно по този начин- с "контра".
Не мога да Ви препоръчам къде да отидете, но можете да изчакате- ако някой тук има желание и възможност да помогне- ще пише в темата или ще Ви изпрати Лично Съобщение
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот hamster » 02 Сеп 2011, 17:13

май имаше в МГ един ритуал за връщане на магия към извършителя и не беше сложен
просто разрови из форума
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот petq70 » 03 Сеп 2011, 07:28

Nemezius написа:
petq70 написа:Слушала съм, че обикновено вместо разваляне на магията се правела втора магия, която да неутрализира първата и така ...омагьосан кръговрат.


Имате много грешна представа за "разваляне" на магия... или по-точно, имате едностранна представа, добита от методологията на ходжите, които действат точно по този начин- с "контра".
Не мога да Ви препоръчам къде да отидете, но можете да изчакате- ако някой тук има желание и възможност да помогне- ще пише в темата или ще Ви изпрати Лично Съобщение


Аз нямам никаква представа! Не че имам грешна. Това го слушах по едно предаване в интервю с Алена.
Аватар
petq70
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Авг 2011, 10:04

Мнениеот Wizard » 03 Сеп 2011, 11:12

petq70 написа:Слушала съм, че обикновено вместо разваляне на магията се правела втора магия, която да неутрализира първата и така ...омагьосан кръговрат.
Аз нямам никаква представа! Не че имам грешна. Това го слушах по едно предаване в интервю с Алена.



Няма значение дали е АЛЕНА или подобни от ТВ екрана хора, по-важното в случая с магиите, (Алена е Астролог а НЕ маг) да получите информация точно от там където НАИСТИНА хората практикуват, разбитат и знаят КАКВО е магия!!!

Magicgatebg.com е едно от местата където можете да получите вярна, а не заблуждаваща информация!
Съгласете се, че не винаги сме в състояние да отговаряме на всичките ви въпроси, НО поне се стараем това да става...

В твоя случай, понеже каза че не си много наясно с магията и магическите ритуали, КАК си представяш, че една магия може да се развали, като върху нея се направи друга... Просто това би било, като да си приготвиш някакво ястие в печката, да се случи така че да го загориш и ВЪРХУ така загореното ястие да искаш да правиш ново :roll:

Първо се прави изчистване от черната магия, а след това се прави магия за предпазване или магия насочена към този който ти е направил черната магия преди това...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот petq70 » 03 Сеп 2011, 15:27

Wizard написа:
petq70 написа:Слушала съм, че обикновено вместо разваляне на магията се правела втора магия, която да неутрализира първата и така ...омагьосан кръговрат.
Аз нямам никаква представа! Не че имам грешна. Това го слушах по едно предаване в интервю с Алена.



Няма значение дали е АЛЕНА или подобни от ТВ екрана хора, по-важното в случая с магиите, (Алена е Астролог а НЕ маг) да получите информация точно от там където НАИСТИНА хората практикуват, разбитат и знаят КАКВО е магия!!!

Magicgatebg.com е едно от местата където можете да получите вярна, а не заблуждаваща информация!
Съгласете се, че не винаги сме в състояние да отговаряме на всичките ви въпроси, НО поне се стараем това да става...

В твоя случай, понеже каза че не си много наясно с магията и магическите ритуали, КАК си представяш, че една магия може да се развали, като върху нея се направи друга... Просто това би било, като да си приготвиш някакво ястие в печката, да се случи така че да го загориш и ВЪРХУ така загореното ястие да искаш да правиш ново :roll:

Първо се прави изчистване от черната магия, а след това се прави магия за предпазване или магия насочена към този който ти е направил черната магия преди това...

Добре, аз това попитах към кого бих могла да се обърна или какво бих могла да направя, за да има ефект. Допускам, че може тук да има някой, който да ми помогне. Затова и пуснах поста.
Аватар
petq70
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Авг 2011, 10:04

Мнениеот seniorata » 21 Дек 2011, 20:50

Здравейте, защо винаги е така не мог да разбера само се обяснява какво е а огато трябва да ти напишат как да се отървеш пълно мълчание. Тема табу не мога да разбера. Толкова хора пишат ли пишат а как да се пречистиш няма. Не ходи тук, не прави това какво трябва да се направи и сега пиша този коментар а той ще си виси без отговор.
Аватар
seniorata
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Юни 2011, 21:01

Мнениеот Lord Voldemor » 22 Дек 2011, 14:23

Сеньора,трябва да е ясно,че когато на някого нещо му се случва,то си има конкретна причина за това-душата е избрала да ,,разиграе'' дадена ситуация,от която да се извлече опитност.Ако някой тръгне да се меси по начин,който би попречило на тази опитност,то настава голяма бъркотия-според степента на намесата.На мен примерно би ми се искало да помагам на всеки,който има нужда от помощ в моята окултна сфера,но е НЕВЪЗМОЖНО.Защото 1-о,намесата би могла да наруши моментът на опитността(а тази опитност е взаимообвързана с милиарди др.такива).ВСИЧКО е взаимосвързано ПРЯКО.Това,което мислиш тук,рефлектира и на Сириус,образно казано.2-о,ако не е предвидено да се предотврати нещо,то то остава такова-върви прай магии после колкото си щеш.
Така че,преди един Маг да се заеме да помогне на някого,то той трябва да бъде привлечен(интуитивно)към обекта на помощта.Трябва да се поиска разрешение от Висшият АЗ на Мага,а след това и разрешение на от Висшият АЗ на обекта(всъщност именно той знае най-добре,какво трябва да се прави).Сложно,а?И то преди още да се започне с конкретните действия.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот petq70 » 17 Яну 2012, 07:28

Lord Voldemor написа:Сеньора,трябва да е ясно,че когато на някого нещо му се случва,то си има конкретна причина за това-душата е избрала да ,,разиграе'' дадена ситуация,от която да се извлече опитност.Ако някой тръгне да се меси по начин,който би попречило на тази опитност,то настава голяма бъркотия-според степента на намесата.На мен примерно би ми се искало да помагам на всеки,който има нужда от помощ в моята окултна сфера,но е НЕВЪЗМОЖНО.Защото 1-о,намесата би могла да наруши моментът на опитността(а тази опитност е взаимообвързана с милиарди др.такива).ВСИЧКО е взаимосвързано ПРЯКО.Това,което мислиш тук,рефлектира и на Сириус,образно казано.2-о,ако не е предвидено да се предотврати нещо,то то остава такова-върви прай магии после колкото си щеш.
Така че,преди един Маг да се заеме да помогне на някого,то той трябва да бъде привлечен(интуитивно)към обекта на помощта.Трябва да се поиска разрешение от Висшият АЗ на Мага,а след това и разрешение на от Висшият АЗ на обекта(всъщност именно той знае най-добре,какво трябва да се прави).Сложно,а?И то преди още да се започне с конкретните действия.

И понеже, Лорде, това си го написал....А, аз взех, че го прочетох! Искам да те попитам: Според теб има или няма магия, такава каквато обикновените хора познаваме. Окултна намеса, която по невидим за реципиента начин влияе или нещата, които ни се случват се обясняват с постулатите на психологията и психоанализата. Както ти казваш: Всеки конкретен проблем има генезис, причинно-следствена връзка. Следователно всичко, което ни се случва е резултат от нашето мислене и нашия опит и убеждения. Защото в този случай няма защо да търсим причините в окултното. Причините са в научно доказаните теории, изведени много отдавна от опита (практическите наблюдения) на човечеството. Като пример нека дам светила в психоанализата. Всички, които сме чели такава литература знаем кои са.
Сиреч, от вашето изказване мога да заключа, че окултна сила (нещо извън научното познание, което учим по психоанализа) НЯМА!
Кой предвижда да се случи или не нещо. Ние хората сме вътрешния двигател на случайността!
Аватар
petq70
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Авг 2011, 10:04

Мнениеот Wizard » 24 Яну 2012, 17:18

Може да давате съвети по темата, НО имена на "магове", които чувам за първи път и съответно неясна компетентност по темата за разваляне на магия, може да си пращате само на Лична Бележка. А не да се обявават имена публично във форума.
В такъв случай имаме Благотворителна каса и ще трябва да дарите за каузата на MagicGateBg.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 13 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта