Наистина имам нужда от помощ

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Мнениеот al3nka » 27 Сеп 2011, 10:59

мисля ,че това няма да ми помогне много пъти съм се молила на господ ходя на царква редовно но този глас не изчезва постоянно ми казва , че съм във вудо и единствения начин е да спра да го чувам е като изляза от вудото .
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот al3nka » 27 Сеп 2011, 12:57

мисля че няма да ми помогне понеже много пъти съм се молела на господ и ходя редовно на църква и няма никакъв ефект .Вярно ли е,че молитвите не помагат срещу магии и родови проклятия ? Какво ли не пробвах но гласа си остава казва ми , че съм във вудо и единствения начин да спра да го чувам е като като изляза от това вудо а аз незнам как да изляза , моляви ако знаете пишете ми ще съм ви бладгодарна до края на живота си
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот hamster » 27 Сеп 2011, 13:13

Господ няма нищо общо с Оя
Както ти казах тя много лесно откликва на молбите на жени
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот al3nka » 28 Сеп 2011, 11:13

едва ли ще ми помогне това . Много пъти съм се молела на господ да ми помогне с надеждата този глас да изчезне , ходила съм на църква много пъти и няма никакъв ефект , ако някой знае как да се отърва от гласа да ми пише
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот al3nka » 28 Сеп 2011, 11:28

призоваях я ама никакъв ефект гласът си остава ,моля ви дайте ми съвет как да го спра как да го блокирам да спре да ме тормози
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот Nemezius » 28 Сеп 2011, 12:10

Нищо няма да ти помогне, докато нямаш поне грам Вяра в него...
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот al3nka » 28 Сеп 2011, 14:18

изгубила съм я какво ли не пробвах ходих при 10 ясновидци и ми искат тласта пачка да ме изчистят а аз нямам толкова пари ,а и ако искаха да помагат на хората нямаше да искат толкова много пари егати мошенниците !
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот hamster » 28 Сеп 2011, 15:00

viewtopic.php?f=30&t=5609
viewtopic.php?f=30&t=3069
силно се съмнявам че си направила и двете неща
или просто си "претупала" ритуала
а за вярата Nemezius ти обясни има една стара мъдрост-"вярата сбъдва желанията"
ходих при 10 ясновидци и ми искат тласта пачка да ме изчистят а аз нямам толкова пари ,а и ако искаха да помагат на хората нямаше да искат толкова много пари егати мошенниците !

няма нищо безплатно на този свят като не ти се плаща учи, чети и се оправи сама
едва ли някой тук "който си разбира от работата" също ще "доприпка" при теб и ще ти свърши "работа" просто защото си готин човек
форума е да се учиш и споделяш а не "търг" за по "ниска цена" или "по отворен маг"
ПС:ако искаш на готово просто обикаляй по "врачки" и им плащай дано имаш късмет
ПС:ако наистина имаш вуду магия и тя е направена както трябва и от когото трябва силно ще се усъмня че ще се разминеш с под петцифрена сума или който ще ти я разваля е за психиатрия или ще те излъже
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот al3nka » 29 Сеп 2011, 14:24

Така е вярата умира последна ! Призовах я ама на дали ще има ефект ...едва ли има надежда да изляза от това зло чудо вече съм изгубила вяра наистина незнам какво да да правя,но така е като се занимавам с неподходящи хора tearyeyed
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот al3nka » 10 Окт 2011, 16:16

Мисля че няма да изляза от това състояние . Моля ако някой се е сблъсквал с магия която причинява гласове да ми пише
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот Sogodarius » 20 Яну 2012, 17:15

Обикновено такива магии с гласове, ако не става дума за психично заболяване, са тези със същества, демони и духове на починали лица.Едва ли този човек ти е пратил само с поглед нещо подобно.Заставам зад мнението на хората тук, че ако е толкова висш маг - няма да се занимава с теб или поне няма да се занимава без определена цел.Тук цел не виждам - гласът не ти казва да правиш конкретни неща - наприомер да се влюбиш или нещо подобно.Някак си е несериозно да ти казва, че си във вуду.По-оправдане е ако този човек е имал прфикачени към него същности - те да са се прикачили към теб и да се бъзикат с теб, докато ти черпят силите и се наслаждават над обсебването ти.Пробвай не киприянова молитва, а със заклинателни василиеви молитви за гонене на демони и други зли духове.
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот al3nka » 27 Яну 2012, 13:56

Ходих при свещенник да мми чете василева молитва , но нямаше ефект гласът остана , със сугорност не е обсебване от мъртви души духове или демони , а живи хора по някакъв магически начин са влезли в мен а аз незнам как . Може да е телепат и за това да му чувам гласа . Моля ви помогнете ми случеят е исключително рядък
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот jameila » 31 Яну 2012, 12:05

Има вероятност действително да си в вуду.
За да спре гласа трябва да излезеш от хипнозата.
защо не помолиш 4овека който те е вкарал в това състояние той да ти помогне?
Как го 4уваш този глас,разговаря ли с теб или само повтаря това което ти говориш?
В кое ухо го 4уваш?
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот MAGIC » 19 Май 2012, 19:13

Според мен това е обсебване макар , че не съм много вещ в занаята , но не искючвам факта , че може и вуду да е :)
Това което се е прекачило към теб просто се гаври с тебе и ти казва , че е вуду за да те заблуди и да ти черпи енергията (това е мое мнение може и да не е правилно)
Не вярвай на нито една негова дума ако е демон ще те мята както иска ... моли се повече вярвай повече.
Намери екзорсист да си каже той мнението щото ако беше магия кипряновите и василивите молитви щяха да помогнат
Поздрави :)
Аватар
MAGIC
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Май 2010, 15:41

Предишна

Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта