Наистина имам нужда от помощ

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Мнениеот al3nka » 17 Сеп 2011, 17:19

Здравейте от 3 години някаде се чуствам неадекватна , всичко ми е нереално , едно момче беше дошло в нас и от тогава не се чуствам добре . След определен период от време почнах да чувам гласа на един негов приятел който аз познавам , ама не сме в добри отношения , той ми казва , че се намирам във вудо и единствения начин е да спра да го чувам е да изляза от него . Това е някаква магия която се прави ,чрез поглед незнам аз неразбирам от тези неща не е нещо примерно той да ми даде има ли такива магии чрез поглед и как се разваля . Моляви помогнете ми този глас постоянно ме тормози как да го спра незнам какво да направя . Ако имате някакви идеи пишете ми на имейла който е аl3nka@abv.bg. Моляви незнаете във какъв кошмар живея , чуствам се така все едно всеки момент ще се сабудя от някакав сън . МОляви искренно за вашата помощ !
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот Wizard » 18 Сеп 2011, 00:07

По принцип МОЖЕ да се направи вуду магия само с поглед. Достатъчно е да те погледнат по определен начин В ОПРЕДЕЛЕНОТО око и да се случи магията, АКО си подвластен, т.е. си предразположен към енегрийно повлияване.

Странно ми е, че казжаш че ''някой'' е дошъл у вас и ти е напражил тази магия... Трябва преди всичко ДА ЗНАЕШ КАК да направиш тази магия и съответно да умееш също така да я насочиш правилно към обекта.

Как може да ти се помогне - трябва ти някой ОПИТЕН в развалянето на вуду магията маг, който да ти помогне, да те изчисти от нея. Ако се заеме някой, който е невежа в това и изобщо не знае как да се справи, то най-вероятно е да пострадате и двама от това...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Leander » 18 Сеп 2011, 05:42

Съжалявам, но не мога да не изразя едно крайно непопулярно мнение във форум за магия (а и може би леко обидно за госпожата, пуснала темата - наистина целта ми не е да я обидя), а именно - горещо Ви препоръчвам освен посещението при човек, развалящ вуду магии, да планирате и такова при психолог. Симптомите, които описвате, са характерни за определени състояния, които са много лесно третируеми и може би фармацията ще свърши по-добра работа от магията. Разбира се това не означава да отхвърлите вероятността да е магия, просто не се оставяйте да мислите, че тоав е единствената възможност.
Аватар
Leander
 
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Авг 2011, 15:08

Мнениеот al3nka » 18 Сеп 2011, 11:31

ходила съм при най добрия психиатър във варна , но гласа така и не спря наистина искам да попитам има ли магия или вудо където се чуват гласове , четох за един случах , че някакав човек и той така чувал гласове , ама аз чувам гласа на конкретен човек . Наистина незнам как да изляза от това вудо моляви , ако някой знае как се излиза от вудо да ми пише на лична чуствам се все едно живея в нереалност всичко ми е нереално и неадекватно и незнам какво да правя живея в някакав кошмар от който едва ли ще изляза
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот eXPerience » 18 Сеп 2011, 11:44

Този глас ме обърква. Ако беше само това състояние, то излизането от него е просто (макар и не много лесно). Аз също бях преди време в такова състояние (и все още изпадам в него понякога), без някой да ми е направил магия. Затова си мисля, че двете неща може и да не са много свързани. Не разбрах само: След идването на това момче ли започна да чувстваш нещата така нереални или малко преди това?
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот al3nka » 18 Сеп 2011, 12:38

искам да попитам някой от маговете чували ли са за магия или вудо където се чуват гласове ?
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот eXPerience » 18 Сеп 2011, 18:42

Провери ли този, дето е идвал у вас, дали не е скрил/взел нещо, без да разбереш? Ако си в къща, може да е заровено някъде в градината (което усложнява нещата с намирането). Може да е нещо, хвърлено зад някоя секция. Доколкото разбрах от поста, този глас казва, че е вуду. Но не е задължително да е вярно това, което казва.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот al3nka » 18 Сеп 2011, 19:40

живея в апартамент , почти сигорна съм че магията е чрез поглед , а за гласа да прав си може да ме лаже , че е вудо ама и аз самата незнам какво е , но се чуствам така все едно всичко ми е нереално и този глас който все ме тормози направо ще откача и незнам какво да правя моля помогнете ми хора !
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот hamster » 18 Сеп 2011, 20:11

виж сега al3nka има такава магия чрез поглед и да тя е вуду
но аз лично се съмнявам че си под въздействие на такава защото:
1.Този вид "въздействие" не е във възможностите на обикновен човек или "хугоан" за този вид "магия" трябва да си "бокор" и тъй като сме във България а не в Хаити или Африка то вероятноста е много малка
2.Ако човек с такива възможности застане срещу теб отърване няма
3.Едва ли ще се занимава с магия чрез поглед има доста по силни и по лесни
4.За подобно "въздействие" и то за месеци е необходим голям ресурс "енергия"
5."Връзката" между теб и "оператора" трябва да се създаде и на "физическо" ниво
6.Не те познавам но едва ли си "СТРУВАШ УСИЛИЕТО" и "ЦЕНАТА" за да се притесняваш
7.Аз лично не виждам "целта" на "оператора" ако иска просто да те тормози има много по лесни начини

8.Случайно да ти липсва нещо от вещите или как да го кажа имал ли е възможност да вземе нещо като коса от гребена ти или нещо подобно имал ли е достъп и време за такива неща.
9.Да си намирала някакви "страни" предмети или "рисунки" у вас

ПС:8 и 9 са защото имам в предвид че може да си станала "жертвено агне" на някого
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот al3nka » 19 Сеп 2011, 09:36

Не не съм намирала нищо ама си мисля ,че магията е чрез поглед ,какво ли не пробвах ходих при поп да ми чете кипрянова молитва , и други ритуали съм пробвала ,ама нищо не помага tearyeyed
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот Wizard » 19 Сеп 2011, 10:16

Аз също ще повторя думите на Хамстер - едва ли толкова добър вуду шаман, който е способен да направи магията, която описваш (просто не съм сигУрен, че имаш изобщо направена магия с помоща на вуду ритуал), ще си "играе" с теб за да те тормози просто ей така без явна причина.

По скоро ще подкрепя мнението на Leander. Има тестове за психична проверка на душевното здраве на човек. Направи някой от тях и виж резултата.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот al3nka » 19 Сеп 2011, 11:33

ми явно е много добър магиосник или накой още по добър го е научил ,искам да попитам има ли магии за чуване на гласове и магия за олигофрения дали някой е чувал за такава магия ?
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот karasu » 19 Сеп 2011, 16:35

Здравей al3nka.
Ако оставим на страна намека на "гласа" за вуду, самовнушенията и психоаналитичните тестове, мога до те посъветвам да влезеш в хармония със себе си. Има много начини за постигането на душевната хармония и освобождаването от параноята и напрежинието, в които мога да гарантиром ползата, но като всяко нещо и това, тази хармония изисква упоритост, постоянство и най- важнто, да го желаеш искрено. Странно, непонятно, объркващо или не, опитай да използваш своята собствена вътрешна енергия, да усетиш себе си като едно цяло с природата, с дома си, с утрото или залеза. Отпусни се и потърси силата в себе си, настройвайки съзнанието си към освобождаване. Това е като вид медитация, но не изисква нищо повече от едно спокойствие и уединението на теб с това спокойствие. Възможно е да е магия от проклинател, подобно на циганските клетви, изречена дори на ум, но в подходящото време и на подходящото място. Просто от някой, който може дори да си изгледала лошо или да си подминала на улицата без да го позсравиш. Имам богат опит с магиите, предизвикани от чувства, съзнателно или несъзнателно от страна на причинителя, и борбата с твоята енергия може да даде най- добри резултати, ако друго не може.
А в действителност, в България няма толкова силин шаман, способен да ти причини нещо подобно, или ако има някаква вероятност, то той е вуду- някогашен чирак на над петдесет години. Просто ако е магия, каквато си мислиш, е добре укрита, щом дори свещеническите молитви не са помогнали. Друг вариант е да потърсиш някоя баба с магически слова, да ти пребае, да си извърши ритуалчето и...да чакаш.
Успех.
...a sign of my sins...
Аватар
karasu
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Сеп 2011, 11:54

Мнениеот al3nka » 21 Сеп 2011, 09:21

благодаря много за хубавите коментари моля ви пишете още за магиите с гласове и родови проклятия как се чистят тези неща
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот hamster » 21 Сеп 2011, 10:25

Май май някоя "псевдо врачка" го е закъсала а ??? :mrgreen:
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот breaker » 21 Сеп 2011, 15:45

hamster написа:Май май някоя "псевдо врачка" го е закъсала а ??? :mrgreen:
и на мен това ми мина през ума :mrgreen:
Аватар
breaker
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 16 Ное 2009, 09:52

Мнениеот lil » 21 Сеп 2011, 19:00

това момиче търси помощ от месеци...като не можете да помогнете, поне си мълчете
Аватар
lil
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Сеп 2006, 20:45

Мнениеот al3nka » 25 Сеп 2011, 14:49

ако бях врачка нямаше да пиша в този сайт да така е търся месец от помощи , ама явно няма кой да ми помогне за съжаление а много исках да намеря отговор на въпросите си в този сайт , и не съм никаква врачка съвсем обикновенно момиче съм
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот al3nka » 25 Сеп 2011, 15:32

хаххахха исках да напиша , че търся помощ от месеци , ако някой може да ми помогне да ми пише
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот hamster » 26 Сеп 2011, 16:58

"al3nka" призови Оя и ще ти разреши проблимите в темата "Вуду вевета" има инфо за нея а и ще пусна още
тъй като си момиче Тя едва ли ще откаже да ти помогне независимо от религията ти
Оя се ползва и за "промяна" и за "врагове" призоваването и е лесно и действа доста бързо и "окончателно"
ПС: Оя не прощава ако просто си я викнеш ей така без нужда :mrgreen:
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Следваща

Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 13 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта