Магия от която се чува глас

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот al3nka » 13 Ное 2011, 17:09

Здравейте ! Вече втора тема пиша с надеждата да ми помогнете . Постоянно чувам гласа на един познат , той ми казва че се намирам във вудо и единствения начин е да изляза от това нещо за да спра да го чувам . Аз незнам как да изляза от него , този глас повтаря всичко което чуя , незнам какво да правя чуствам се съсипана . Искам да ви питам има ли магии от които се чуват гласове , а може ли да е някакъв вид хипноза ? Преди 3 години в нас беше дошъл един мъж зложелателен , незнам защо го поканих в нас той ме погледна много лошо и аз изпитах някакъв необикновен страх , след известно време почнах да чувам гласа на негов приятел . Незнам какво да правя сасипана съм надежда за мен има ли ? Има ли такива магии от които се получават такива неща и искам да попитам имали магии от който се чуват гласове , просто незнам и аз как да обясня случая всичко е многон дълго и сложно tearyeyed
Аватар
al3nka
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 16 Дек 2010, 14:52

Мнениеот Wizard » 14 Ное 2011, 02:58

Няма как така направо да ти се даде отговор, за това което питаш. Както ти казах и преди трябва някой С ОПИТ в занаята да те погледне. Аз за момента не приемам клиенти, иначе веднага бих те извикал за среща. Това поне би било предизвикателство в магическо отношение, за мен....
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот kdon4ev » 21 Дек 2011, 03:11

Аз се чух с това момиче и се опитах да и обясня за един ритуал за прогонване ,но тя пък се уплаши,страх я от магии,е няма как да ти се помогне по др.начин.Може да потърсиш екстрасенс.
Аватар
kdon4ev
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 16 Мар 2010, 11:30
Местоположение: pleven


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта