Магия за Првиличане (???)

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот street » 28 Яну 2012, 18:32

Здравейте,както се разбира от заглавието горе , трябва ми магия за привличане на противоположния пол - не за определен човек а цялостно ,Ако някой може да помогне ще съм му благодарен
Аватар
street
 
Мнения: 5
Регистриран на: 23 Яну 2012, 20:02

Мнениеот StellaMorgana » 28 Яну 2012, 21:23

Нещо такова? viewtopic.php?f=32&t=5526
Занапред няма да е лошо да поразровиш форума преди да зададеш въпрос.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот street » 29 Яну 2012, 15:23

Да,нещо такова но да е по-силно . А това го знам .
Аватар
street
 
Мнения: 5
Регистриран на: 23 Яну 2012, 20:02

Мнениеот Rapunzel » 29 Яну 2012, 22:02

Като за начало можеш да ни опишеш как се обличаш,и, което е по-важното, как се държиш...Тоест, какво излъчваш (съзнателно или несъзнателно).Според мен ти трябва не магия, а малко повече вътрешна увереност, която,обаче, може да придобиеш само ако си изясниш някои вътрешни проблеми, възникнали в следствие на предишни неуспехи, възпитание и така нататък. Избягвам да употребявам думата комплекс съвсем целенасочено,защото ми напомня за едни недобри преводи на Фройд,както и за това, че горепосочената дума в наши дни се използва в съвсем различно значение от онова,което е било първоначално.
Както и да е, на въпроса.Ако не се притесняваш, би могъл/ла да опишеш малко "проблема си". Защо точно :" не конкретна личност, а everybody"? :wink: Започни от тук...Нима наистина искаш да привличаш към себе си всякакви енергии?
Аватар
Rapunzel
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Апр 2009, 19:15
Местоположение: Over the Hills and far away


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта