здравеите

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот jabata » 30 Яну 2012, 14:02

здравеите от една две седмици чета този форум научих мн неща но сам и ужасен какви неща се правят с магия. В моето сем. също беше направена няма да задълбочавам точно какви неща се случиха но все неприятни ходих на гледачка позна ми много неща тя ми каза за магията била направена в моята стая засегнала и маика ми тя беше мн зле гледачката каза един ритуал с демирбозан които разваля черна магия ако някои иска ще го напиша така направих ме го тук прочетох и още един за разваляне damnamenus го е написал санувал го е мисля да го направя бих искал да направя и ритуал за защита ще съм мн благодарен ако ми кажете някои такав.имам и някои вапроси ще се радвам ако някои ми отговори значи има ли ритуал така да се каже универсален да разваля и за лубов и за болест и за варзан касмет извинете че пиша с грешки надявам се някой да помогне
Аватар
jabata
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Яну 2012, 15:33

Мнениеот jabata » 30 Яну 2012, 14:11

а и това думата ритуал значи ли че правиш магия дори и да развалиш тази която е направена варху самият теб
Аватар
jabata
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Яну 2012, 15:33


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 13 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта