много ви моля-дайте ми подходящ ритуал за проблема ми

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот feqta16 » 29 Фев 2012, 10:32

здравейте,обръщам се с голяма молба за помощ-от 5години живея с мъжа ми на семейни начала.Проблема е че има ужасна майка-голям инат а на врачки,астролози на които сам ходила мнението им за нея че малко се надценява като личност,капацитет направо казват малко посредствена жена.Тя е мразила всички жени на сина си с който живея за пример не е приемала дълго време детето от бившия му брак никакви негови приятелки,да живеел кадето искал но в дома и друга жена не,в същото време мен не ме приема-случайно била позната с семейство детето на което е учило с сестра ми които са малко интриганти,клюкари и наговорили лоши неща за семейството ми.Тя вместо да ме чуе как разсъждавам каква съм по характер веднага ме отряза и не ме приема.Не казвам че съм идеална,нормална жена на 33г.културна работеща вишист с интелект и възспитание което твърдя че имам защото бях отгледана от прекрасен педагог и човек-баба ми.Направете си изводите че с една дума е простачка ограничена и инатлива клюкарка а не нормална жена.Както и да е достатъчно съм я преценила за 5 години,не си заслужава да пиша повече за нея Баща му е добър човек постигнал всичко сам-трепал се 9 години в Либия на младини осигурил жилище и всичко на семейството си,но за жалост вмомента командван от жена си на стари години.Аз и приятелят ми не живеем разбираемо при тях.Искам да ми помогнете с ритуал който да отчужди или приятеля ми от тях защото ас нямам против да им помага все пак са родители но в моменти когато ние имаме проблеми-на квартира сме пари,трудности криза е той в отчаяние си мисли че като ги погледне ще му помогнат като баща му има апетитен парцел който може да продаде част от парите да му даде за жилище а останалите да си прибере за себе си но жена му ужасно командва отсича не просто нямаме никаква помощ от тези хора но се получава в инфарктни моменти липса на пари или други приятеля ми да не му издържа психиката да се прибере в тях и като щраус да си зарови главата в пясъка и да остави проблемите аз да ги решавам<не е калпазанин но на тая криза всеки има големи трудности-той фалит,преболедува пак се бори и труди>и след 1 час започва да ми звани по телефона.<е не всеки път ми е по силите> .А приятелят ми държи на мен,разбираме се и дори дълго време не може да издържи без мен-обича ме,приварзан е кам мен и ми го е казвал и го показва.Ако вразката ни не е нормална отдавна щях да пратя по дяволите него и родителите му.Астролози и ясновидци са ми казвали че майка му е такава така щяла да си иде и след време всичко щяло да си остане на него, а и тя и баща му не са млади настъпват при тях болести като естествено тя се има за по болна тормозила баща му и си направила операции-на по 70 и 80 години са,е да ама аз все пак не искам да умра преди нея Просто щом вапреки годините си и вече болестите тя остава същото непреклонно готин тогава и приятелят ми да не се за нимава сега с тях-нещо да изстине да не ги търси и ако можете да помогнете с някакав ама много силен ритуал тя да си мълчи и поне малко да ме приеме или поне да не налага на мъжа си а той да слуша сина си тоест приятелят ми? но задължително ви моля за ритуал да изстине и не ги търси
Аватар
feqta16
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Яну 2012, 18:07

Мнениеот StellaMorgana » 01 Мар 2012, 07:16

Принципно има много ритуали за прекъсване на връзките на даден човек със семейството му. Аз лично не смятам, че това е най - добрия вариант.
Ако ми позволите няколко упрека къв Вас - ясно, че лошото отношение предизвиква злоба и омраза, но Вие май искате да зомбирате всички само Вас да слушат. Това за имота прозвуча алчно и съответно зле. И преди да твърдите, че сте "висшист, с интелект и възпитание", моля опитайте да проверявате това, което пишете, защото като цяло постът Ви е написан зле, с много правописни грешки и по този начин оставяте впечатлението, че лъжете за всичко.
Както и да е, мисля, че по - скоро трябва да се опитате да простите на майката на приятеля си и да се постараете да поговорите с нея, вместо да и правите магии, защото искате или не, тя му е майка и това няма да се промени, независимо какви ритуали ще изпълните. Той може и да се отдалечи от родителите си, но това едва ли ще го направи щастлив. На Ваше място бих опитала това: viewtopic.php?f=24&t=426&p=3030&hilit=%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE#p3030
Другият вариант е да потърсите в сайта, има ритуали, които може да Ви се сторят подходящи, но моята препоръка е да търсите ритуали за разбирателство, не за прекъсване на семейните връзки. Успех.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот feqta16 » 05 Мар 2012, 06:37

Здравейте на всички,писах един малко може би дълъг отговор към написаното от Stela Morgana но не го видях публикуван? та кратко й заявявам че не съм любителка на магии и да обикалям страната по врачки и астролози-ходила съм по такива ако ме е завела някоя позната или в случаи когато майката на приятелят ми е забаркала такива интриги които са прераснали в неваобразими скандали в които е изспокарвала всички-и най вече сина си и мъжа си е ами да тормози тя най-блиските си само и само да стане на нейното?,вярвям ако говориме кой в какво вярва повече на астролози защото все пак там има някаква доза наука,базирана на изчисления и забележи Моргана че споменах че са съвпадали мненията на астролог и ясновидка при които сам ходила че майка му като личност малко се надценява, обича интриги,имало доза посредственост и ограниченост в нея -това не са мои думи!а!на астролога и ясновидката за мен не е хубаво другата жена най блиска до мъжа ми-майка му да притежава такива качества-нали знае всеки-роднините не си ги избираме.Освен това нейни постъпки са-на майка му-да не приеме че съществува и от вратата да изгони 2годишният му син,абортирва друга жена с която е имал сериозна връзка заради отношението й,не приема и не иска да чуе за други жени АЗ ПРОСТО НЕ ЗНАМ КАКВО щЕ КАЖАТ ВСИчКИ ЗА ПОДОБЕН ХАРАКТЕР И ДА СЕ УВЕРИш МОРГАНА ЧЕ ЖЕЛАЯ ВИНАГИ И С ВСЕКИ РАЗБИРАТЕЛСТВО НО С ЧОВЕК КОЙТО РАЗБИВА ЖИВОТА НА НАЙ БЛИСКИТЕ СИ-ТОЗИ НА СИНА СИ И МЪЖА СИ НЕ ЗНАМ КАК ДА СЕ ПОСТИГНЕ РАЗБИРАТЕЛСТВО.НЕ ЗНАМ КАКЪВ Е ТВОЯТ ИНТЕЛЕКТ МОРГАНА ,НО НЕ ПЛЮЙ И НЕ НАПАДАЙ ХОРАТА, А СИ ДАВАЙ САМО СЪВЕТИТЕ,ВСЕКИ А И АЗ СИ ИМА ГЛАВА НА РАМЕНЕТЕ И ИМА ПОСЛЕДСТВИЯ ЗА ВСИЧКО НО И СИТУАЦИИ В КИТО ТАКА ДА СЕ КАЖЕ ЧОВЕК Е ПОСТАВЕН В КРАЙНА НЕИЗБЕЖНА ОТБРАНА И ЕДИНСТВЕНО ЗА ДА СЕ ЗАщИТИ ПРИБЯГВА ДО ВСИЧКО
Аватар
feqta16
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Яну 2012, 18:07

Мнениеот StellaMorgana » 05 Мар 2012, 07:48

Не знам защо решихте, че Ви нападам или че нямам достатъчно работа, та се заяждам, само отбелязах фактите и дадох съвет. Не съм твърдяла, че нямате висше образование, тъй като не Ви познавам, само отбелязах, че е добре да проверявате правописа си. Както и да е.
И да, всеки има глава на раменете си и отговаря за действията си, но това не значи, че като Ви се даде определен ритуал, всичко ще се оправи. Може да се наложи да потърсите грешки и в себе си, вместо да нападате всички, които имат мнение, различно от Вашето.
Майката на мъжа Ви забърква интриги, за да слушат само нея, а Вие контраатакувате с магии, за да слушат само Вас? Само аз ли мисля, че не е редно? Обсъждали ли сте въпроса с мъжа, с когото живеете? Защото си мисля, че той едва ли е на същото мнение като Вас.
Интересно ми е също дали питахте астролога и ясновидката, при които ходихте за ритуали, които можете да изпълните?
В сайта има ритуали, които бихте сметнали за подходящи, използвайте търсачката. И дали може да Ви помоля да не използвате само главни букви, защото изглежда все едно крещите, а честно, аз нямам вина за проблемите Ви. Само се опитах да дам съвет, дали ще го последвате е въпрос, който Вие решавате.
Само още нещо, дори някой да Ви даде ритуал за прекъсване на семейните връзки, никой не може да Ви даде гаранция, че ще сработи. Предвид силното Ви желание за отмъщение, по - скоро няма да се получи. Но каквото и да решите, какъвто и ритуал да намерите и изпълните, пожелавам Ви успех.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот DrQuinn » 09 Мар 2012, 22:27

Писането без запетаи, с десетки правописни, пунктуационни и граматични грешки, е изключително дразнещо и неуважително към останалите във форума. Не мисля, че Стела Моргана се заяжда с вас по какъвто и да било начин, напротив, дори проявява завидна толерантност, а вие я нападате. Съжалявам за проблемите ви, но тя е права, създавате негативно впечатление...
Аватар
DrQuinn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 16 Ное 2011, 17:22
Местоположение: Venice of the North


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта