Магиите не ми действат.

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот shevolinski » 28 Апр 2012, 16:40

Моля,за помощ магиите не ми действат правя, ги правилно от този сайт няколко пъти ги пробвам не става,не става.
Благодаря предварително.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот degagement » 28 Апр 2012, 18:00

Какви магии не ти действат?
Как точно ги изпълняваш?
Какъв предишен опит имаш в магията?
Колко време си отделил на неподвижност, немислене, концентрации, ритуали, магически кръгове, навлизане в различни състояния на съзнание.....?
Колко книги си прочел по въпроса? Колко от нещата от тях си се опитал да приложиш на практика, вместо само да четеш за забавление?
Колко време си се занимавал да развиеш себе си като знание от ежедневието, знание за собствения си начин на мислене и поведение?
Колко време си наблюдавал навиците, реакциите, мислите си?
Мога да задавам въпроси до утре, но не с цел да ми отговориш, а да обърнеш внимание на какво да наблегнеш в развитието си, за да започнат да работят магиите ти.
Горния списък е примерен, предполагам сам ще намериш още десетки пропуски.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот shevolinski » 29 Апр 2012, 06:58

Аз съм нов в тези неща :oops: но изпълнявам всичко правилно както е в един ритуал чел, съм много неща в интернет за магията.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот Anuel » 07 Май 2012, 08:20

Здравейте,
много могат да бъдат причините за това - моля дайте повече инфо в каква област са вашите интереси?
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19

Мнениеот shevolinski » 03 Юни 2012, 20:20

Anuel написа:Здравейте,
много могат да бъдат причините за това - моля дайте повече инфо в каква област са вашите интереси?


Еми занимавам се и с бяла и със черна магия.
Но за сега всичко е наред толкова много обърнах внимание на ритуали и магии,че получих първото си видения беше супер (случи ми се за пръв път,откачена работа)
и продължавам да се занимавам мисля,че вече действат.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 19 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 19 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта