Внезапни здравословни проблеми

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Мнениеот DimaMedi » 24 Юли 2012, 17:46

На 42 години съм , от 16 годишна съм медиум, а от малка имам бронхиална астма , но през годините пристъпите изчезнаха.Всяка година ходя в чужбина на гости и това лято не пропуснах.Но проблема ми започна от ноща на 8-та годишнина от смъртта на баба ми. Проблема се състои в това ,че внезапно получавам мъчителни астматични пристъпи по едно и също време на денонощието 04.44 часа. Появи се една странна миризма на антибиотик -пеницилин или Ампицилин която само аз и дъщеря ми надушваме , но не можем да открием съществуваш източник.
Не мога да си обесня , защо дори и след намеса на медицинска помощ това продължава. Моля отчаяно за вашето компетентно мнение. Благодаря
Аватар
DimaMedi
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Юли 2012, 18:59

Мнениеот valko » 24 Юли 2012, 20:21

Смъртна връзка

Някой само се нарича "медиум от 16 годишна", а не може даже да диагностира себе си!

Да добавя, че е тръгнало и по кръвната връзка.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот DimaMedi » 24 Юли 2012, 20:37

Благодаря Ви ,но в какъв смисъл е тръгнало по кръвна връзка , можете ли да обясните повече по този въпрос ,ако не Ви притеснявам разбира се :) А относно това с медиума . Позволете ми да обесня : (очевидно не съм се изразила правилно) имах предвид ,че съм се превърнала в такъв през годините и с трупането на опит , изразих се така защото просто оттогава започнах да се срещам със свръхестесвеното. :)
Аватар
DimaMedi
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Юли 2012, 18:59

Мнениеот valko » 25 Юли 2012, 21:44

Окс, малко ликвидиране на неграмотността или курс за начинаещи магове

Несъществуваща миризма която се усеща само от човека от рода на мухъл (пеницилин демек) се проявява при закачен покойник. Ако човек е закачен към покойника, то той ще се гътне още преди да почне да усеща нещо. Покойник се прикрепя към човека по различни причини - защита, разваляне, здраве, проклятие или даже помладяване или ослабване. Но щом е тръгнала такава миризма - нещата са на зле и най-вероятно вече са извън контрол. При смъртно въздействие в такъв случай в рамките на няколко месеца почват да отказват органи и човекът си отива.

Кръвната връзка - от майка на детето, а от нея на нейното и т.н.

Класически случай с добре направено вредоносно въздействие - аплодисменти, евала и сваляне на шапката на майстора който е правил! Аз към подобно бих добавил и въздействие върху главата за да не се усеща, че има проблем.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот degagement » 26 Юли 2012, 07:00

Ти добре се бъзикаш с ДимаМеди, ама след твоя пост най-много да паранояса, вместо да се вземе в ръце и да се оправи.
На човек, който реално няма опит в магията (както ДимаМеди, койт/която може да си твърди каквото иска иначе), но вярва във въздействието и', подобен пост би бил почти пагубен.

Първо човек почва да си мисли, че онова, което са му направили няма оправия.
А може и валко да иска да си зариби човек, който да му плаща да му развалят магии сега, знам ли. Защото ако ДимаМади се уплаши достатъчно, ще мисли, че изчистването на въздействието не е по силите и'/му и ще търси "някой по-вещ". Първата реакция ще е да разпита на лични или тука в темата валко :) Естествено ако знае как, ще си изкара париците без проблем.

Един бърз съвет: да се изровят пречистващите практики и ритуали от форума и да се опитат повечко, всякакви пречиствания или наричания от типа "откъдето дошло, там да си ходи". Пък ако иска после пак да си плаща на врачки и баячки. Първата ви работа е да се стегнете, да генерирате всичката решителност, която имате и сами да вземете мерки за изчистване. Помогни си сам, та и бог да ти помогне...
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот degagement » 26 Юли 2012, 07:07

За астматични пристъпи и подобни:
Обикновено корена на тези неща е в неправилното дишане. Просто лоши навици на дишане още от детските години, особено ако и стойката е изгърбена.
Човек може да започне да прави дихателни практики, като си отделя минимум 15 минути и минимум веднъж дневно.
Придобиваш навик да дишаш правилно и 90% от всякакви дихателни проблеми и настинки отиват по дяволите. Да не говорим, че изведнъж почваш да изкачваш баири, които преди това само на няколко почивки си могъл да вземеш.

Това е само споделяне на опита ми до момента. Всеки сам решава дали да се вземе в ръце или да чака друг да поеме отговорност за собствените му грешки. И по-добра защита от разбиране и осъзнаване на собственото ни тяло и ум не познавам. Ако човек е осъзнат, здрав и силен, много малко неща могат да го закачат, а и те няма да му навредят кой знае колко.

Пак повтарям - това е собствения ми опит, онова, което съм преживяла на собствения си гръб. Никой не е длъжен да споделя мнението ми или да го взима присърце icon_flowerface
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот DimaMedi » 26 Юли 2012, 10:29

Благодаря на Дегагемент (не съм сигурна за произношениетo,извинете :) ) за вашето изказване то звучи най-правдоподобно . Вчера случайно разбрах , че дома в който гостувам преди години е починала собственичката с дихателни проблеми . Така ,че моето вътрешно усещане и видение на възрастна жена около 58-60 години се оказаха верни. Според вас дали ако се върна в моят дом в България ще се оправя здравословно?
Аватар
DimaMedi
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Юли 2012, 18:59

Мнениеот degagement » 26 Юли 2012, 11:56

И аз не знам как ми се произнася ника - много тъпо го копирах от една книга преди години, където пишеше, че означава самоусъвършенстване. Да ама не :) наскоро една приятелка намери и какво означава и как се произнася. Но все още си го произнасям дегагемент.

А дали да се върнеш в България само ти можеш да решиш. Останалите можем само да гадаем.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Nemezius » 26 Юли 2012, 15:47

Локацията е от значение до толкова, доколкото бива взимана под внимание в подобни случаи...
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот valko » 26 Юли 2012, 21:12

Добре де, миризмата се усеща само от нея и от дъщерята й и от никой друг и няма хормонални проблеми - това на какво прилича? Все едно не сте правили магия за смърт и не сте разваляли та да не знаете елементарни признаци на успешното въздействие!
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот degagement » 27 Юли 2012, 12:07

Признаците никога не биха могли да бъдат еднакви!!!

Пич, ти или си нямаш представа какво пишеш или плашиш хората, за да ги подготвиш да им вземеш пари.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот liubopitna » 10 Авг 2012, 01:58

аз се извинявам, че се намесвам тук, но част от нещата, които прочетох в първия пост на питащата и в последващите ви отговори ме притесниха. на кратко попаднах във форума търсейки помощ относно личен проблем или по-точно мислех, че съм способна да направя ритуал с който да си помогна. а мислех, че е така, защото от не малко години имам сънища, които се реализират във вида, в който съм ги сънувала. обаче попадайки тук реших да се уча да развивам себе си, запалих се така да се каже. и с насоките и помоща на лорд волдемор, за което съм му много благодарна започнах да се упражнявам ако може така да се каже. та това, което ме притесни е миризмата, която жената усеща, защото от известно време ми се случва да усещам миризма на други хора без те всъщност до присъстват. случва се следното - както си правя нещо в ежедневието или пък съм с приятели изведнъж пулса ми се ускорява силно, миризмата се появява, когато я усетя знам на кой човек е, малко след това започват да изплуват за много кратко време образи на събития и на въпросния човек, но те са така интензивни, че не успявам да ги подредя и да ги свържа в смислен образ. единственото, което разбирам от тях е усещане за нещо лошо или хубаво. понякога миризмата е толкова силна, че дрехата ми независимо от моя парфюм мирише така както човека и в някой от случаите когато помоля някой от в момента присъстващите и те я усещат. въпроса ми е как може да се обясни това и трябва ли да ме притеснява? благодаря!
Аватар
liubopitna
 
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Мар 2012, 12:41

Мнениеот wallter » 21 Сеп 2012, 14:42

Здравейте.Имам нужда от спешна помощ.Преди време излизах момиче.Тя имаше хормонални проблеми,поради лекарска некадърност ,обаче се оказа,че проблемите не са били хормонални а съвсем други.След близо година и нещо -2 тя не ми е съобщила за това (може би самата тя не е знаела преди това,нз..) и в последствие разбирам,че съм прехвърлил на приятелката ми вирус наречен Кондиломи, наречени още венерични брадавици или генитални брадавици-този вирус почти не оказва влияние на мъжете,но при жената причинява тежки последици,сега тя е много зле и може да с еналожи операция ,ако лекарствата не подействат до няколко месеца...Моля ви ,дайте ми някакъв начин да и помогна ,бих дал всичко за нея,в момента финансовото ми състояние не е особено добро.Има ли някакъв друг начин,ако ще да е свързан с Нек или нещо друго по- опасно за самия мен.
Аватар
wallter
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Мар 2012, 14:38

Мнениеот degagement » 21 Сеп 2012, 21:18

Ами като не си се научил да ползваш презервтиви и като не си взел мерки да си здрав... а тя като е вярваща патица (точно каквато и аз съм била - имала съм различни проблеми, но съм си патила от доверчивата тиква), но човек докато не си изпати, няма да се научи да взима предпазни мерки.
Презерватива е суперзадължителен, поне докато не си направите изследвания. Ама след дъжд качулка...

Няма да стане с магия да излекуваш онова, което изисква лекарства. Такива чудотворци по форумите няма. Онези, които имат такава власт над себе си и околния свят са надживели спаменето и самоизявата, за да се показват по такива места кои са и какви са.

Имаш избор да теглиш заем или да си намериш по-добре платена работа. Но ако не си инвестирал в себе си - да научиш език или занаят, ще е по-трудно. Освен да хванеш джобс.бг и да започнеш да търсиш нещо усилено. Издири всичките си познати доктори, които могат да разбират нещо и ги изпоразпитай. Изчети бг-мама форума също - колкото и да ми е бил досаден този форум, няма как да не призная, че точно там съм намирала много полезна информация. Помня, че имаше теми свързани с такива неща.

С чудо може и да стане, но за да направиш нещо успешно трябва да си решен на 100%, а не да го правиш от чувство за вина. Ако подходиш с чувство за вина, а не със непреклонима решителност и воля, нищо няма да излезе.

Ако беше решен достатъчно - вече да си изчел форума.

Сега хващаш наред всичките теми - няма спам, няма глупости, няма полезни работи - всичко наред без подбор и копираш всичко, което ти се е сторило полезно. Ще намериш десетки. Спирай хленченето и се хващай. Опитай всичко, което успееш. Все на едно ще му нацелиш по случайност необходимите условия.

След като си преровил целия форум - има други такива форуми, после следва гугъл.

Я го виж! Безотговорно, пък и се разхленчило ако може някой да му даде чудо и да поеме отговорност за неговата грешка! Ето - вече имаш работа за месеци. Все едно от всичките неща ще свърши работа, но и търси и по-материални начини паралелно с магическите. Хич и не се залъгвай, че си много велик. Просто си поеми отговорността и си поеми последствията.

А завбъдеще дано поне се научиш да взимаш елементарни предпазни мерки, та да опазиш и себе си и горките момичета, дето са ти се доверили или са се поддали на настояванията ти да махнат гумичката!
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот wallter » 21 Сеп 2012, 22:36

1 не съм казал ,че не работя ,2 не съм виновен за грешка и лекарска некадърщина ,която неможе да определи човек болен ли е или не,3 не правя секс без да знам дали човекът до мен е здрав или аз самия,3 не сменям бройки и не хленча,просто попитах като нормален човек,4 всичко на този свят може да се случи,5 ти самата каза да не приемам като вина всичко ,а сега ме обиждаш и 6 все пак Благодаря за отговора.
Аватар
wallter
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Мар 2012, 14:38

Мнениеот wallter » 22 Сеп 2012, 14:59

1 медицинските мерки са взети (под зле финансово състояние имах предвит,че немога да се отблагодаря парично в момента,ако някой случайно ми даде добър съвет или ми помогне (съответно ,ако някой поиска,както има една приказка, безплатен обяд няма...)) и ,2 не съм виновен за грешка и лекарска некадърщина при положение,че самите лекари ми казват ,че човека който бил до мен е здрав и нищо му няма,3 не карам никоя да ми сваля презерватива ,след определено време (месеци примерно)това се случва от самосебе си нормално е,4 просто попитах като нормален човек,защото всичко на този свят може да се случи, ти самата каза да не приемам като вина всичко ,а сега ме обиждаш и 6 все пак Благодаря за отговора.Просто пиопитах за нещо по-различно от чакащата медицинска помощ на предела на съдбата,защото неискам да разчитам само на лекарски способности.
Аватар
wallter
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Мар 2012, 14:38

Мнениеот degagement » 22 Сеп 2012, 22:39

За теб съм някаква непозната, чието мнение не те грее. Няма да ти дадат 5 лева, задето съм ти написала нещо хубаво, нито ще те глобят ако съм ти написала нещо по-остро. За малко и мен да ме олепят така преди десетина години. Имах жесток късмет, благодарение на дръпнатия си характер. Иначе гадината дето хойка щеше да е светец, а аз - чужденката, най-долната курва (бях в чужбините тогава).

Не съм писала, че нямаш работа, а че можеш да намериш добре платена таква. Според възможностите. Поне знам, че като хвана обявите наред, после направо календар за седмицата правя. Стигам до 4-5 интервюта на ден, хвърча като обезумяла седмица-две, но добре платена работа намирам и после си свиркам. Знам, че това е приложим вариант, за това го предлагам. Ако имаш месеци пред себе си, а взимаш примерно 500 лв, можеш да потърсиш нещо за 1000-1200. Не си уточнил, че не би платил за магия. Както си го написал на мен ми звучи, че по принцип нямаш материални възможности.
Вариант е и да търсиш на заем, ако проблема е паричен, но после трябва да се връщат.

Не знам обаче защо ми се оправдаваш. За теб съм никоя - някаква заядлива типка, дето ненавижда мъже, които избягват гумичките. Взимаш си полезното от поста и осналото не те вълнува.

Да не правиш практика от чувство на вина ти го написах от опит. Случвало ми се е в редки случаи да изчистя някакви болки, но вътрешното състояние, когато успяваш да излекуваш нещо е много далече от това на успешно лечение. Можеш да изровиш и практики за успешни стечения на обстоятелствата, например. Да не се стигне до операции пак е успешно стечение на обстоятелствата. Тогава не знам чувството на вина ще пречи ли, не съм изследвала достатъчно.

Ще те помоля и да не ми досаждаш с лични бележки. Както написах по-нагоре - ненавиждам подобен тип хора и вместо да ти помогна, ще те обидя още по-лошо. По начало обичам спама, но пък не обичам да пусна пост, в който да няма и нещо полезно. За това съм дала идеи. Личната ти драма си е твоя - не желая да я правиш моя.

А и като се замисля, с нищо не съм ти длъжна, та да те пазя да не би да се обидиш. Нито те съжалявам, нито ти съчувствам.

Мога само да ти кажа, че при лечение се налага да си отворен на 100% и да си приел в себе си каквито и да било последствия. Но ако нямаш опит с медитация няколко години, внимавай да не си ти в кофти настроение или да не ти се въртят каквито и да било проблеми в главата, че ще и' натресеш още някоя гадост, вместо да помогнеш. Човек трябва да е изчистен от всякакви идеи от рода 'че съм велик ако се получи' или каквото и да било его. Необходимо е да е нещо от рода: 'направи добро, пък го хвърли в реката' - демек да забравиш, все едно нищо не си дал от себе си (всъщност ти наистина нищо не си дал, Вселената или друго е решило да протече през теб и да реализира желаното). Можеш да си натресеш и всякакви други проблеми, които има болния. Не трябва да имаш колебания. Правиш каквото правиш и повече не се занимаваш. Чиста глава.

Но по-добрия вариант в твоя случай е да правиш нещо за добро стечение на обстоятелствата, защото по постовете ти мога да съдя, че нямаш необходимата вътрешна хармония, която е необходимо да се генерира в огромни количества, нито мисля, че мисълта ти е достатъчно овладяна, че да умреш за света и проблемите му и един вид да се преродиш уравновесен, хармоничен и пречистен в магическия кръг.

Ако имаш месеци плюс това изрови всичко, което би могло и на теб самия да ти помогне да се развиеш и израстнеш - концентрации, медитации и т.н.
Особено ако можеш да го правиш до езеро. На открито също е по-добре, отколкото на затворено. Това ще повиши успеваемостта на практиките или ритуалите, които правиш.
Един метод, който съм опитала на гърба си: Започнах с 5 минути концентрации в неподвижност и после малко по малко всеки ден уселичавах времето докато стигна до над час медитация. Беше ми необходим месец и няколко дена да стигна до 75 минути. Старай се да е всеки божи ден - без оправдания. Ако наистина си готов да дадеш живота си за нея, както твърдиш, няма да се поколебаеш.
Това ти гарантира опознаването на онези хармонични и изчистени състояния, които са необходими за по-голяма успеваемост и може би за лечение.

Мога да копирам тук обясненията за концентрации от затворената секция - вече и без това съм ги подредила, 3 минути работа е за мен. А и обясненията не са никаква тайна всъщност. Няма нищо ново в тях, просто опит, който са ми споделяли други минали по този път преди мен.

Имай предвид и друго ако правиш ритуал примерно - има някакъв приблизителен ред, който се спазва почти винаги:
1. Прогонващ/пречистваш ритуал
2. Отваряш кръг
3. правиш си ритуала
4. Затваряш кръга
5. Отново прогонваш/пречистваш

Дори за по-лека практика е добре да се следва горния ред.

Искаш някой да ти даде готов ритуал, но ти дори не знаеш, че е необходимо да владееш емоциите и ума си за това...
Както и да е - мога да ти копирам обяснения, та чак лошо да ти стане.

Можеш и да решиш да започнеш ежедневна практика от типа МММ: магия, медитация, метаморфоза
След като нямаш предпочитания в каква магическа система да е, стига да сработи, то тогава за теб хаос-подхода би бил идеален.

Горната програма в общи линии е тази: минимум по един ритуал/маг.практика и една медитация на ден + промяна на дребни ежедневни навици.
Можеш да се хванеш на работа и да практикуваш ежедневно.
Чудеса ми се случваха, когато правех подобие на МММ (защото съм на мнение, че истински МММ се прави само с ментор от съответната организация) и имах 75 минути медитация всеки божи ден. Тогава някакви неща са ставали пред очите ми до два часа. Мигах на парцали и не вярвах на очите си.

Ако наистина си решил да дадеш всичко от себе си - в тази тема ше ти копирам информацията, която съм подредила. Ще ти дам дори примерни идеи с какво и как да започнеш.

Макар, че да работиш сам е трудно. Но пък ако наистина си готов да дадеш живота си, както твърдиш...

Когато правех подобие на МММ, в дните, когато ме намързяваше и започвах да се колебая, да отлагам или да търся оправдание си казвах: "Кое предпочитам? Да се самоубия или да седна и да си направя медитацията?" Вместо 6 месеца практика, направих над 9. И постигнах резултати. Ако наистина си решен, а не си търсиш само някой да ти съчувства и да те съжалява - ето ти един начин, с който можеш да постигнеш достатъчно + че ще имаш ти самият подобрение в личния си живот, което идва естествено когато човек практикува съвестно.

Иначе си се обиждай и не ме харесвай на воля - това си е твое право.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот degagement » 22 Сеп 2012, 22:45

Постави си цел: лечение и благоприятно стечение на обстоятелства.

МММ предложих, защото изисква по една практика или ритуал на ден, които да са насочени за благоприятни случки или изчистване на себе си, или изчистване на всякакви негативизми от обкръжението ти и това на приятелката ти. Т.е. ти няма вече само да хленчиш (грубички са ми изразите, но ми е все едно), а ще правиш нещо по въпроса.

По една концентрация/медитация на ден ще те доближава все повече до необходимите вътрешни състояния и до овладяването, необходими да задържиш конкретно състояние, ще се научиш да навлизаш в необходимите трансове, за да имаш някакви ефекти от направеното.

Работата с навиците е съществена част, защото променя връзките, изградени в мозъка - помага мисленето и действието да станат достатъчно гъвкави, за да можеш да промениш навиците си на вътрешно състояние и да станеш действително способен на нещо.
----------------------------
И за да ти докажа, че дори да не го признаваш пред себе си, всъщност хленчиш: Отговори ми честно, колко раздела или теми от форума изчете до момента и колко практики и ритуали успя да си копираш, за да опиташ при първа възможност?
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот wallter » 23 Сеп 2012, 01:05

Аз незнам ,как и дали ще мога да ти се отблагодаря някога за всичко това ...Ами честно ,в началото се страхувах ,не че и сега не и ми се искаше да обърна внимание както ит каза за медитацията и относно Нек.Исках да опитам да призова един от духовете 4 по ред ,който е доста надежден доколкото чух,но се съмнявам дълбоко ,че бих се справил,защото съм още начинаещ така да се каже ,а иначе четох предимно за състоянието и от медицинска гледна точка във форума прегледах също някои ритуали за здраве и лечение,които също не са лесни естествено.
Аватар
wallter
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Мар 2012, 14:38

Мнениеот degagement » 25 Сеп 2012, 08:14

Браво!
Опитай по-леките.
За Нек нещата, прегледай съответните теми, че нямам опит с Нек.

Не разбрах искаш ли ги обясненията за концентрациите и другите неща?
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Следваща

Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 24 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 24 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта