Помощ, бившия ми съпруг ме тормози психически!

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Entice » 16 Окт 2012, 21:49

Здравейте, обръщам се за помощ от вас. Съвсем наскоро се разведох с бившия ми съпруг, а от две години не сме заедно, но той толкова ме тормози че започнах да припадам, дори се оказа че припадъка е бил епилептичен. Всички неща, които се случиха в тялото ми са на основата на тормоз, който този човек постоянно подхранва. Вече немога да се защитя. Майка съм на 3 годишно дете и всичко отива към него. Всеки мой яд, нерви, и всичко лошо, отива към детето ми заради нервите, които ми образува това .... низко човече. Имам нужда от помощ, защото незнам още колко мога да издържа. Постоянно имам проблеми и с издръжката и със свижданията с детето, а детето си е болно, как да му го дам? А дори иска да седмица да го взима, а пари за лекарства не дава. Обижда ме, държи се все едно той е постигнал желаното - да ме тъпче ! Душата му е черна, всичко около него е черно и всичко, което искам е да прекратя комуникацията с този човек. Незнам дали това е решението - да потърся помощ от магията - бяла магия, която ще го държи далеч от мен, но други сили нямам. Съсипа ме този човек. Треперя вече при всяка мисъл за него. Моля ви, помогнете ми. Може ли някой да направи ритуал, който може да отблъсне този човек, защото аз не съм наясно с ритуалите и много ме е страх от тези неща. Но като че ли само това ми остана. Много ви моля, помогнете ми, имам нужда от това някой да направи някаква защита за мен от този човек. Искам да спре да ме обижда, и да се държи сякаш аз съм виновна за всичко, дори ме биеше преди. Сега съм далеч от него но не спира да ме тормози. Имам разни планове как да спра комуникацията, но все пак трябва да взима детето и направо полудявам от мисълта за каквото и да било свързано с него. Помогнете ми, каже и аз какво да направя за да го накарам да СПРЕ ДА МЕ ТОРМОЗИ! Всичко, което искам е да си плаща издръжката и дори да не се сеща за детето, защото е алкохолик и побойник. Имало е случаи в които съм го търсила в целия град, а той пиян обикаля с детето и с такси. Неискам да навлизам в подробности. Просто имам нужда от помощ !
Благодаря ви предварително.

П.П. Между другото от 3 години имам карти "Таро на търсещия" и в деня на развода те предвидиха всичко до голяма точност, при условие че една седмица преди това започнах да хвърлям карти и да си гледам. Явно вече и аз съм в кюпа, освен това имам и разни други способности, които в един момент доста се бяха изострили. Както и да е, бих искала само да ми помогнете.
Благодаря!
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот Entice » 18 Окт 2012, 12:22

Във форума видях някъде как да затворим устата на някой, но немога да го намеря. Като за начало това ще ми свърши работа, за да го накарам да спре да обижда.
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот Entice » 18 Окт 2012, 14:32

Между другото, намерих проклятието за което си мислех.

Проклятие за болка на жертвата

Това проклятие е доста лесно за изпълнение. Вземете един лист хартия и напишете трите имена на жертвата. После нарисувайте всякакви оръжия, които се насочват към името на жертвата. Нарисувайте и оръжия, които вече са стигнали целта си. След това си представете как жертвата се гърчи от болка, причинена от оръжията. Изречете следните думи:
Нека (трите имена на жертвата) да чувства силна болка всеки път когато ме обиди или нарани. Нека с всеки следващ негов опит, болката да се усилва.
Запазете листа, където сте написали името на жертвата, ако желаете да развалите проклятието. За да го развалите просто скъсайте листа на дребни парченца, а после го изгорете.
Можете да променяте изписаните по-горе думи както желаете.
3а да се подсили ефекта добре е да се капне малко восък от червена свещ върху името на жертвата(Ако искате може да се залепи снимка


Въпросът ми е дали има и други, които ще накарат този човек да стои далеч от мен и да не ме тормози. Всичко което искам е мир и спокойствие.
И възможно ли е това проклятие да ми се върне. Аз самата мисля че едва ли ще се върне, щото то се връща срещу злобата на човека. Когато ме обиди да чувства болка. А до колкото го познавам него нищо неможе да го спре и направо ме е страх дали и това ще го спре.

Моля ви, пишете ми, ако има начин да ми помогнете, нещо, което ще ме защити от него!

Благодаря ви!
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот HotSpot » 20 Окт 2012, 21:11

Никой не може да ти отговори на въпросите по-добре от самата теб и никой не може да ти помогне повече от колкото можеш сама да си помогнеш. Аз не съм много навътре в нещата, затова само мога да ти кажа - Направи това което чувстваш за правилно.
Аватар
HotSpot
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 20 Дек 2011, 21:09

Мнениеот Entice » 21 Окт 2012, 09:26

HotSpot написа:Никой не може да ти отговори на въпросите по-добре от самата теб и никой не може да ти помогне повече от колкото можеш сама да си помогнеш. Аз не съм много навътре в нещата, затова само мога да ти кажа - Направи това което чувстваш за правилно.


Всичко, което исках да направя беше някой да ми каже магия с която да го отблъсна за да не ме тормози, незнам дали се разбра това, но тези дни си метнах карти Таро и ми дадоха няколко отговора : че съм започнала да се занимава с демонични неща и да не се занимавам с това, и да медитирам за да успея да превъзмогна всичко. Иначе бях решила да му направя магия за всяка обидна дума да чувства болка. Но картите ми показаха друг път. Явно не трябва да правя магии или да карам някой да прави. Въпреки всичко ако някой знае някакъв начин, заклинание или бяла магия, така че този човек да не ме обижда и да не ме съсипва и да го отблъсне от мен нека да ми пише.
Може всичко да звучи объркано, но все пак е нормално при тази ситацуя да съм така, извинявам се ако не пиша както трябва.
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот Ninlil » 10 Яну 2013, 18:44

Нерви те и те побърква, защото му позволяваш.
От начина, по който се обръщаш към него си личи злоба, омраза и ненавист. От ритуала, към който си се насочила също. Да, нормално е в такава ситуацията.
Изясни си дали "просто не искаш да те остави намира" или не искаш да му причиниш някакво страдание (правя си изводи от ритуала, който си копирала)
За мен най-добрия начин в случая е, първо да ти стане безразличен и да намериш начин да му простиш. Как? (да, може да ти се струва, че не си способна на такова нещо, по-добре си избий подобни мисли от главата) Трябва да погледнеш нещата от друга гледна точка и да го разбереш.
Това, което аз бих направила е, да си спомня всичко свързано с този човек (мм, преглед). От последното виждане до първото. Спомняш си ситуацията, както и всичко свързано с нея- визуално (предмети, миризми, до най-малкия детайл, който си способна да си спомниш) и психически (как си се чувствала в тази ситуация). След това я поглеждаш от очите на страничен наблюдател (не познаваш тези хора, нито пък те интересуват, само наблюдаваш, без да съдиш). А и ще имаш някой други "бонуси" за себе си от тази практика.
Омразата и злобата те обвързват, не те освобождават, нито ти носят спокойствие. За това, ако целта ти е да се оттървеш от него и да ти е спокойно, ритуалът, към който си се насочила не е удачен избор.
Дори и някой да направи нещо за теб (винаги е по-лесно да чакаме на другите), най-вероятно пак ще се вкараш в ситуация, която ще носи омраза и пак няма да я разбереш. И пак ще има да се самосъжаляваш и нервиш.
Слушай си картите и се занимавай със себе си на първо място, преди да тръгнеш да се занимаваш с някой друг.
Аватар
Ninlil
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 38
Регистриран на: 31 Юли 2010, 08:34

Мнениеот Entice » 16 Яну 2013, 08:47

Няма как да разкарам този човек от себе си, защото за момента съм финансово зависима от него. А той много обича да се гаври, ето сега детето е болно а той неиска и стотинка да даде за да го закарам на лекар и си прави каквото си иска. Никой неможе да го накаже него, на майка му не й пука, не предприема никакви действия за това този човек да носи отговорност за действията си. Искам просто при всяко негово такова действие да се случва нещо, което да го възпира и да го научи как да се държи с хората. И да ги гледам нещата отстрани, аз съм вътре в ситуацията, а той се гаври като се смее на това че съм финансово зависима от него за момента!
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот Entice » 16 Яну 2013, 09:11

Намерих още един ритуал, но как да не го мразя този човек , като немога да ви опиша какво ми иде от омраза. Знам че това е енергия, която вреди на човека, но .... angry5

А и тези ритуали биха ли ми навредили по някакъв начин? Защото всичко което искам е всичко да му се върне. А не да му правя нещо лошо. Просто цялата му гадна и злобна енергия да се върне при него!?

viewtopic.php?f=32&t=5729&p=59117&hilit=%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B0#p59117
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот degagement » 20 Яну 2013, 10:57

Искаш парите му, а не искаш да вижда детето...
Не мисля, че ще стане просто.
Единствения вариант ти е да го лишил от родителски права, но не и от родителски задължения.
Никой от нас не би давал пари ей така на някой без да вземе нещо в замяна. Ако искаш да го изкараш от живота си, то трябва да се откажеш от парите му, иначе винаги ще си има оправдание да те притеснява.

Честно казано разбирам те много добре, но тъй като съм по-ненормален характер, аз просто бих го пратила на супер си му. Бих намерила начин да го сплаша да седи далеч от мен и просто ще намеря начин да си издържам детето, без да опирам до каквото и да било от него.

Защото докато искаш парите му, ти искаш и него в живота си. Това е.

Не знам защо хората искат съвет за магия за неща, които лесно се решават и на физическо ниво.
Не се правя на многознайко тъй като имам много подобен опит в миналото си, с който се справих. Бях си 20годишна пикла, която се справи да помогне на семейството си, когато всички останали предпочитаха да се оплакват колко са зле, вместо да се вземат в ръце.

Направи си практика за пари, за да не се налага да си зависима от издръжка.
Направи си практика за самоувереност и сила.
По-добре, отколкото да маскариш на тъпанарите и да им падаш до нивото.

Има една приказка: Ако спориш с простак, то най-вероятно той прави същото.
Това е факт. Колкото и да си мислиш, че като спориш с тъпанарите си по-добра от тях, лъжеш се.
Докато искаш или взимаш пари от някого, ти му даваш зелена светлина да се бърка в живота ти.
Вземи нещата в ръце, подобри собствения си живот, вместо да тормозиш другите.

Това е моето виждане за нещата, не искам да обвързвам другите с него,
Аз така бих се справила с проблема. И съм го правила - от позицията на още незавършила образованието си пикла.
Не бих направила обаче магия за друг, защото според мен всеки сам трябва да си носи отговорностите.
Да не говорим, че ако сам си направиш практиката ще вложиш цялата си решителност и решимост, докато на друг му е все тая за твоя гъз.
Отделно, че ако се ползва търсачката във форума, човек може да намери поне дузина практики за проблема си и да ги опита.

Или можеш да платиш на някой да ти направи проклятие, след като те е страх сама, а ти самата да преровиш форума за всичко, което можеш да направиш по въпрос за собственото си благополучие. И да го направиш, вместо да се оплакваш!!!

Малко съм грубичка, но ако човек ми погледне постовете, ще види, че просто съм си заядлива по натура. Недейте да се обвързвате с мнението ми. Все пак съм само някаква непозната зад ник-нейм някъде из интернет icon_flowerface
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Entice » 24 Яну 2013, 08:12

Благодаря Дегегамент (брей че сложно си го измислила :) ).

Права си за всичко, просто има детайли, които не са познати и затова нещата звучат така, че едва ли не само се оплаквам. Не е така, нито съм и такъв човек, просто това е единствената ситуация в живота ми върху която нямам контрол повече от една година и се чувствах безсилна.
Благодаря за съветите за практиката за пари и успех. Мен просто ме е страх да се занимавам с тези неща, но всъщност като помисля те са в ежедневието ни. Всяка година на 1-ви март връзваме мартеници - завити бял и червен конец и при възела си пожелаваме желание - това си е ритуал. Паленето на свещичка пред икона, молитва със доближение ръце, червените яйца на Великден също са риатуали .... просто съм възпитана така че всяко нещо, което направя ще ми се върне .... и ме е шубе та знае ли се ....
Но ще почакам още малко и сигурно по някое време ще се отпусна и може да започна да правя подобни неща ... но не в дълбочина а леки ритуалчета ...
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот Mixael » 25 Яну 2013, 00:34

Като те е шубе, прави само хубави работи та да ти се върнат.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот degagement » 28 Яну 2013, 21:25

И прочети в интернет малко за стратегии за забогатяване. Има книги бол. Едни ще са ок за теб, други не.
Направи си списък с нещата, които умееш.
Направи списък с нещата, които биха ти харесали и би отделяла по малко време да се образоваш за тях почти всеки ден.

Ето ти магически вариант без магия :)
Започваш да правиш списъци и да събираш картинки на нещата, които желаеш и внимателно избягваш вниманието ти да попада на неща, които не желаеш. Ако забележиш, че си се размислила или говориш за нещо, което не желаеш, промени темата на мислите или разговора.
Изгради този навик в живота си и после искам да видя дали някога ще имаш нужда от форум за магия .

Прочети първите три книги на Вадим Зеланд. Няколко пъти. Препиши си всичко важно от тях в една тетрадка (60 листа ще стигнат мисля). Носи тази тетрадка в себе си и винаги когато чакаш нещо - рейс, познат или на опашка - вадиш тетрадката и четеш по малко.
Следващите книги са комерсиални и прекалено крайни, така че е добре да се четат само информативно.
Това е идеален много добре работещ метод и то без правене на каквито и да било магически практики.

И не ми разправяй че като не знам всичките неща за ситуацията ти, изглежда че се оплакваш.
Ако ти заразправям за ситуации, ще ти се изправят косите. Имам опит с алкохолици, ревнивци, престъпници и т.н. Нямаш си и бегла представа какво значи да имаш проблеми.
Твоето е лесно решимо. Само дето не си била в наистина гадни ситуации, та твоите ти се струват трудни.

Ето и съвсем ежедневни съвети, които лично съм проверила:
Хвани джобс.бг и почвай да преглеждаш на всеки два-три дена наличните обяви за работа.
Никакво отказване, ако ще и 6 месеца да отнеме.
Ходи на интервюта информативно - за да видиш кой какво изисква, какво облекло да носиш, какъв тип държание да си подготвиш и т.н. Хич да не ти пука дали ще те харесат. Събирай информация и опит.
Пиши на обяви, които на теб ти харесват, а не на обявите, за които си мислиш, че ставаш.
За под 1000 лв дори не се и замисляй да напускаш сегашната работа и да почваш друга.
Обикаляй си по интервюта и търси - в почивните дни, през отпуската или в обедната почивка - начин има, правила съм го.
Отделно: има безплатни уроци по каквото ти душа иска в интернет - ползвай гугъл.
Учи езици. Виж кой език ти харесва най-много и го почвай.
Ограмоти се компютърно - първо основните работи - текстови файлове, таблици, графики - word, excell, powerpoint
После бази данни Access - те са най-простите
Никой няма да иска да си гений, общо познаване на тези програми върши идеална работа.
Малко от горните - и то основни умения, могат да ти гарантират работа на компютър от типа да се чудиш на коя игра да цъкаш, та да мине работния ден (после чак ти е съвестно какви пари ти плащат, а ти половината работен ден играеш игрички или гледаш клипчета).
А имаш ли малко английски + втори език, ще имаш предложения от няколко добри места - ще се глезиш да избираш.

После искам да те видя дали ще ти пука за мизерната издръжка от 30-40 лева на някакъв изпадняк.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Entice » 29 Яну 2013, 21:47

Аз имах доста добра кариера в София, имам език, доста добре съм ограмотена и компютърно и в някои други области. Имам възможностите.
Запозната съм и с тези методи, които изброи - с всички! Просто имах нужда от защита от обиди и подобни неща. Отидох и си купих кварцов кристал и сив нефрит - да ми пазят психиката и енергийното поле и да съм спокойна. Обикалям апартамента с църковни свещи и се моля аз и домът ми да сме чисти. Бях да ми пеят Кипрянови молитви, пръскам със светена вода и така се надявам да се пречиствам себе си и дома си. Лил ми препоръча да правя МПРП, но малко ме е страх от този ритуал. Хич незнам защо толкова ме е страх от подобни неща, въпреки че тя доста добре ми обясни за него.
Отново кандидатствах за работа, смятам и за София да пробвам или друг град - по-романтичен например :oops:
Имам и бизнес който направих малко преди развода, просто го занемарих покрай него. Не съм се оставила така, просто ми беше трудно да преглътна всичко, дори на леене на куршум ми излизаха бодежи, езици и подобни гадости. Това беше, неможех да се защитя а се чувствах ужасно от арогантното му поведение и присмеха ...
Благодаря Дегегамент, че се опитваш да ми помогнеш, всъщност и това върши работа drunk icon_flowerface

Иначе издръжката ми е към 200 лв, а като прибвавим и лекарствата, които трябва да купува, става и повече ... пари са си все пак ....
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот degagement » 29 Яну 2013, 22:31

Леле и компютърни познания!!!
Аааааа, мацка, ти си за бой.
Хващай джобса и почвай.

Имаш такива перспективи! Нямаш работа във форума, дори не знам как изобщо си стигнала тук да търсиш помощ.
Като знам как с един език и смотан английски почнах на 1200 чисто в кол център, направо ми се иска да те плесна, за да се освестиш.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00


Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта