Малко помощ за един млад изследовател? :)

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот DrQuinn » 25 Окт 2012, 00:55

Здравейте!
Уча Fashion studies в Стокхолм и за магистърска теза съм си избрала да пиша за връзката между дрехите и духовността, за това как хората, които определят себе си като духовни възприемат модата и дали техният стил се различава по някакъв начин.Под "духовен човек" имам пред вид всички от магове до хора, които просто медитират или се числят към движението New Age.
Изследването се състои в интервюта, т.е. да се срещнем на по чаша кафе, за предпочитане повече от веднъж, за да можете да свикнем един с друг и да се отпуснете да говорите. Накрая ще се опитам да го събера в книга, ако се получи интересно изследване (и ако намеря средства), но естествено, анонимността на участниците е гарантирана.
Понеже съм на изключително ограничен бюджет и не съм от София, ще се помъча да бъда в столицата към средата на декемри и към средата на януари, а от 15.12- 15.01 ще мога да пътувам из Североизточна България, където живея.
Ако някой може да ми помогне или да ме пренасочи към друг, който би се радвал да участва, бих била много благодарна! Също така, ако можете да споделите с мен за идни събития или фестивали, на които мога да срещна такива хора, би било чудесно!
Поздрави! icon_flowerface
Аватар
DrQuinn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 16 Ное 2011, 17:22
Местоположение: Venice of the North

Мнениеот Cath » 26 Окт 2012, 12:13

Аз с радост ще се включа. Писала съм ти лично съобщение с някои неща, които ме интересуват. :)
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот DrQuinn » 26 Окт 2012, 15:57

Много благодаря!!! :)
Аватар
DrQuinn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 16 Ное 2011, 17:22
Местоположение: Venice of the North


Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 24 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 24 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта