Молба :)

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот smileyyy » 01 Ное 2012, 12:29

Добър ден на всички :) Искам да попитам как мога да разбера дали имам направена магия или заключен късмет, защото където и да съм ходел все ми казват ти имаш магия, имаш родово проклятие или заключен късмет, или имаш магия да не можеш да срещнеш човека до себе си. И за това се обръщам към вас, защото има доста хора в този форум които са навътре с нещата и ще ми дадете съвет. По какъв начин мога да разбера дали имам направена магия. П.С. - От малък до сега съм урочасван постоянно и ако може съвет за това как да се предпазя с талисман или по друг начин. Благодаря предварително и очаквам отговор :)
Аватар
smileyyy
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Окт 2012, 18:30

Мнениеот HotSpot » 04 Ное 2012, 20:30

Ами за предпазване не знам, но за да разбереш дали имаш направена магия опитай вечер, преди да си легнеш да вземеш някакъв дървен съд - напълни го с хладка(не студена, но не и топла) вода и счупи едно яйце вътре. Остави го под леглото си през нощта и на сутринта ако белтъка на яйцето е побелял(все едно се е сварило) значи вероятно имаш направена магия. Това не съм го пробвал лично, но мой приятел ми го беше казал преди време, когато и аз имах подобни съмнения. Поздрави и не вземай всичко което ти казвам при сърце, понеже не съм "навътре с нещата"(..както обичам да кажа :mrgreen: ).
Аватар
HotSpot
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 20 Дек 2011, 21:09

Мнениеот Lord Voldemor » 05 Ное 2012, 20:21

Това с яйцето е вярно,но в случая може да се окаже подвеждащо,защото яйцето обира всякакви зловредни влияния-от техногенен,геопатогенен х-р и прочие.Т.е яйцето замерва състоянието на мястото,където е сложено,а не само на човекът.така,че то само по себе си не може да бъде критерии.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот smileyyy » 09 Ное 2012, 16:37

А тогава какъв друг метод да пробвам?
Аватар
smileyyy
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Окт 2012, 18:30

Мнениеот Darkss » 20 Авг 2014, 14:37

Това не знам до колко е вярно...намерих го в някакъв сайт.Всъщност е доста объркващо..написано е малко неграмотно

Ако искате да разберете дали вие имате магия може да пробвате съвсем лесно да установите това в домашни условия. Това, което ви е необходимо, е малко вода и малко олио. Натопете един от показалците си в съд с олио и оставете точно три капки да паднат в чаша със светена вода. Капките ще разгадаят дали ви е направена магия.

Най-добрият вариант е само една от капките да се разтвори, а останалите две да останат на повърхността – това означава, че върху вас не е направена никаква магия или поне тя не ви е подействала. По-сериозно е положението, ако две капки се примесят с водата, а три разтворени капки мазнина във водата са сигурен знак, че ви е направена магия.

Та до колкото разбрах аз,трябва в съд с вода да капнеш 3 капки олио,докато показалеца ти е вътре в съда с вода...това е най-удачния вариант.
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот myurid » 20 Сеп 2014, 19:10

Даркс, първите ти "съвети" в старите теми бяха смислени, но някои от последните които чета... включително и тази... не съм сигурен присмиваш ли се на хората, вярваш ли на тия неща които пишеш, или кво...

това с олиото мога да го приема единствено като някъкъв окултен виц, въртящ се в магьоснческите групи
обаче сигурен съм, че има и хора които ще приемат подобно наивно поверие за чиста проба истина...

защо, вместо спамене с безмислици, не започнеш да се придържаш към изпитаното правило да пишеш само неща които сам си изпитал и доказал за себе си, че работят? само ти предлагам... ти си решавам, ти си ставаш за смях или за съжаляване и пак ти си носиш последстията от това че заблуждаваш хората. незнанието не е оправдание.
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта