Нуждая се от съвет и помощ

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот naiacrcon » 17 Май 2013, 20:30

Здравейте, съжалявам, за тъпия въпрос, но имам нужда от помощ.
Знам, че много хора, имат този проблем, но вече не издържам, затова ако някой знае и може да ми помогне, го умолявам да го стори.
Проблемът ми е факта, че каквото и да сторя, където и да отида нещата и плановете ми дори и да се осъществяват е след втория или третия път. Така да се каже дори и да отида до магазина ще си свърша работата, втория път.
Не искам всичко да става от раз с щракане на пръсти, но не мога повече така, затова моля ви ако има магия, ритуал или каквото и да било, което да прекъсне това да ми помогнете.
Ще съм ви много благодарна.
Аватар
naiacrcon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 23 Сеп 2011, 21:29

Мнениеот degagement » 22 Май 2013, 19:00

хахахаха, не ти трябва ритуал, а търпение и смирение :)

леле като се замисля колко пъти по 10 пъти правя нещо докато стане, а тука за втори опит се оплакват!

има един интересен и безотказен принцип:
ако нещо не стане от първия път, опитай втори, ако не стане пак - трети и така на десетхилядния път да не стане, то на десетхиляди и първия вече става :)

търпение и спокойствие, не се дразниш нещо като не стане на твойта, че привличаш вибрации, които да ти стоварват все така нещата да не стават редовно и ти пак да се дразниш и да се налага да вършиш същото :)
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 20 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 20 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта