Енергийни връзки

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Kynthia » 11 Авг 2013, 03:20

Преди години срещнах момче, с което имахме много силна енергийна, духовна и емоционална връзка. Много бързо станахме близки, много бързо се влюбихме. Дотук всичко е нормална история, но странното идва, че още тогава, чувствахме, някаква телепатична и енергийна връзка. Например мисля за него и решавам да му се обадя тъкмо, хващам телефона и в това време той ми звъни, усещам неговите състояния, физически или психически, понякога усещам и неговите мисли, сякаш водим диалог на ум. Той сякаш ми говори с неговия си глас, с неговите характерни изрази и тн , а аз с моя си глас и думи. Всичко това става само понякога и то мислено( не че чувам гласове, ако някой вземе да си помисли подобно нещо) :) Зная, че това е телепатия, имам заложби да развия телепатията, понеже доста, често съм я постигала, с някои хора, без дори знаех какво е това. Но обикновено въпросните хора са били сравнително близо физически до мен. С въпросното момче обаче сме от различни градове на стотици км. И не само, че усещам мислите му, ами доста често и чувствата му. И доста често се оказва, че двамата изпитваме по едно и също време или в близък период еднакви физически и психически преживявания. Та дори се случваше по горе долу едно време той да изпадане в депресия, после и аз, той да се разболее, после и аз или обратно, неговата коса в един период беше започнала да капе, моята също, в един период, без да си променяме хранителния режим и начина на живот, бяхме напълнели с едни и същи кг, по едно и също време ни се случват често сходни проблеми и др дребни неща, които на пръв поглед може да се кажат, че са съвпадения, но когато съвпаденията станат толкова много, едва ли е случайно.
Но по-странното е следното нещо, че понякога (само в отделни случаи не винаги), нахлуват изведнъж някакви чувства и мисли в мен към него, сякаш усещам прилив на енергия в 4-та и 2-рата чакри главно, а после сякаш се разнася като ток по останалите. В тези моменти усещам сякаш чакрите ми работят свръх активно и усещам свръхвъзбуда. Усещането е толкова силно, че дори бих казала по-силно от физически оргазъм. Понякога направо треперя, дишането ми става очистено, сърцето ми бие очистено, нахлуват ми не просто мисли как правим секс, но усещане, сякаш го правим, а физическите симптоми от тези преживявания си ги има, без да правя нещо по въпроса :oops: Но това се случва рядко, друг път колкото и да мисля за него и да си представям разни неща не се случват. Но се случваха още от началото на познанството ни, той също ми обясняваше, че е чувствал нещо такова, но не знае какво е, само знаел, че усещал към мен по-силна възбуда и тръпки, отколкото към която и да е друга и от това усещане не можел да спи. А пък когато бяхме един до друг имахме усещане за пълна завършеност и безкрайно щастие. По-често пък се случва да усетя приятно усещане пак в области на сърдечната чакра за кратко. А друг път пък ужасно силна болка пак в тази чакра и в 5-та. Така ми се е случвало да имам чувство освен на болка, ами , че не мога да дишам, а друг път на гърлото ми сякаш има буца.
Преди време не бях чела за чакрите и мислех, че имам някакво заболяване на сърцето. Но се оказа, че нямам, оказа се, че нямам физически проблем в тези области, но на моменти болките бяха непоносими. Реших, че е психически проблем пиех успокоителни, антидепресанти, ама нямаше много голям ефект от тях или беше временен, пиех алкохол, но и с него положението бе същото. Всички тези болки настъпиха след раздялата ми с човека или след това, когато имахме не разбиране. Или без причина. Но откакто почнах да медитирам за чакрите и си взех кристали за тях, взех цялостно да се чувствам по-добре. И все пак все още усещам хубавите или лошите усещания на моменти най-вече в сърдечната чакра, свързани с този човек. Все още имам много силна любов към него, а мисля, че и той може би има някакви чувства, които потиска и отрича от страх и гордост.
Винаги съм усещала по-специална връзка с него, сякаш ми е много близък от преден живот. Не мога да го забравя, макар да минаха години и да имах други връзки. Усещам сякаш присъствието му където и да отида, той е все в мислите ми, сънувам го , усещам го. Чувствам пълен застой в живота си, откакто се разделихме, чувствам го като частица от мен, която се отдалечава, а това ме кара да страдам, сякаш някой ме разкъсва на две.
Имам различни теории, но искам да чуя каква е вашата, каква е тази връзка между нас, на какво се дължи?
И какво да правя? confused2
Аватар
Kynthia
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Апр 2013, 21:56

Мнениеот МагНаско » 17 Авг 2013, 09:58

Изчистване , хармонизиране и да продължите духовното си израстване това е ключа за проблема според мен . Успех и Светлина !
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот vlado_jivkov » 18 Дек 2015, 03:46

Казваш, че не чуваш директно неговите мисли в тебе, а ги усещаш. Това ми звучи доста като силна Емпатия, от твоя страна, и понеже си усъществила връзка с това момче на доста високо и дълбоко емоционално ниво... усещаш, абсолютно всичко случващо се с него.

Това са способности на натурален емпат, колкото и странно да ти се струва... имал съм абсолютно същите преживявания... и съм разучавал, че това са емоционални способности, през който може да почувстваш емоцийте на другите хора или да осъществиш връзка с някой на далече, ако имаш силни емоций към него/нея...

От една странна е хубаво, от друга е опасно... понеже когато дойде момент в който вие се разделите, той/тя няма да го усети толкова силно както ти би могла, и би могло да те срути отвътре... затова внимавай, Емпатията е дар, но може да стане проклятие...

Тука е момента да спомена, че натуралните емпати, имат способността да помагат на хора който се чувстват в силно блокирано емоционално ниво, те могат да пробудят дадени чувства в индивидуала... те могат да усетят, какво го тревожи, но също така те могат да усетят какво би могло да му помогне, използвайки емоцийте оттова което би могло да му помогне, е възжможно да помогне на дадения човек, да се освободи от тази блокация на емоцийте и всъщност да излезе от неговия блокаж... но попринцип когато това се случи, тази негативна енергия трябва да отиде някъде и най често отива във Емпата който е помогнал... което може да наруши неговия/нейният баланс. Така че внимавай колко дълбока я правиш връзката и с кого се свързваш или помагаш.
Аватар
vlado_jivkov
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 18 Авг 2008, 13:29
Местоположение: Варна

Мнениеот Wizard » 02 Яну 2016, 15:34

Kynthia написа:
.............Чувствам пълен застой в живота си, откакто се разделихме, чувствам го като частица от мен, която се отдалечава, а това ме кара да страдам, сякаш някой ме разкъсва на две.
Имам различни теории, но искам да чуя каква е вашата, каква е тази връзка между нас, на какво се дължи?
И какво да правя? confused2


Няма нищо неестествено в тази връзка. Не търси непремено някакви свръхестесвени сили, които са ви събрали, а сега се чудиш какво да правиш.
Единственото което може да направиш в случая е да му се обадиш и да се опиташ да се срещнеш с този човек. Ако не го намериш или не може да се видите отново - остави нещата такива каквито са! Не винаги това, което искаме е винаги най-доброто решение за нас....
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 15 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 15 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта