Нужда от помощ

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот mira55 » 02 Авг 2014, 14:20

Имам сериозни причини да вярвам в нещо което ми казаха .На кратко гледа ли са на майка ми и тя е питала за мен ,каза ли са и следното : От Бог ми е дадена хубава съдба но още като съм била дете 2 жени са ходили 8 пъти при ходжа и той е изрекъл заклинание е е заключил съдбата ми с катинар като е дал ключа на една от жените .Има ли човек който да може да ми помогне за това или във форума някакав ритуал който аз мога сама да направя .Благодаря предварително
Аватар
mira55
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 09 Авг 2009, 12:29
Местоположение: Sofia

Мнениеот Darkss » 20 Авг 2014, 12:07

Препоръчвам ти да намериш този човек,ако още е жив,ако ли пък не обърни се към друг за да ти помогне..подобни ритуали не знам :(
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот mira55 » 20 Авг 2014, 16:41

Този който е гледал на майка ми е казал че не може да помогне ,не му било по силите .Аз не съм ходила при такива хора и не знам кой може за това се и обръщам тук за съвет :roll:
Аватар
mira55
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 09 Авг 2009, 12:29
Местоположение: Sofia

Мнениеот Darkss » 20 Авг 2014, 18:19

Ами това ми звучи малко като някакво проклятие и малко по-рано бях постнал с целта да помогна на някой друг..Не съм сигурен дали това ще помогне,но си заслужава да опиташ

Ритуала взех от книга наречена "50те най-мощни магии на земята"
#7 TO BREAK A CURSE
Take five white candles and arrange them in a pentagram. Place a black candle, which symbolizes the curse, in its center. The ones afflicted by the curse must speak the words revealed here:
Evil curse that blights out lives
Be lifted now and flee
These candles' lights overcome the dark
From its grasps, set us free

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Превод:
№7 за да развалите проклятие
Вземете 5 бели свещи и ги подредете в формата на пентаграма.Сложете черна свещ по средата,която да олицетворява проклятието.Тези,които са засегнати от проклятието (тоест на тези,които им е правена черна магия и т.н) трябва да кажат следното (не знам дали ще се получи ако го кажете на български език,но ще го преведа):

Зло проклятие разбиващо животи
Бъди отпратено и отлети
Огънят на тези свещи побеждава мрака
От неговата хватка освободи ме!

Според мен е за предпочитане да го прочетете на английски език :) Късмет
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот mira55 » 21 Авг 2014, 15:52

Благодаря много .Има ли значение кога се прави ? :roll:
Аватар
mira55
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 09 Авг 2009, 12:29
Местоположение: Sofia

Мнениеот Darkss » 21 Авг 2014, 16:17

Не пише нищо по въпроса ,но щом имаш воля ще се получи,надявам се да подейства :)
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот hamster » 23 Авг 2014, 16:05

mira55

разгледай темите за нек. вътре е пълно с ритуали които ще ти свършат работа има за защита за изчистване за връщане на проклятия а и от 50 на мърдук има такива които ще ти помогнат
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот Darkss » 24 Авг 2014, 13:51

50те на Мардук също е вариант,но до колкото знам после ще трябва да им се отплатиш ..
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот hamster » 27 Авг 2014, 14:48

не после веднага се отплащай
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот Cath » 28 Авг 2014, 12:39

Ако подобна магия действително е направена, то няма да стане толкова лесно развалянето й. На всяка магия трябва да се противодейства по подходящ начин. Не искам да обидя никой, но ако мислите, че магия с катинар, направена от ходжа се разваля с нек или с популярни заклинания, то грешите. За да се развали магия, направена с катинар, трябва въпросният катинар да се намери и отключи. Но имайки предвид, че се предполага намесата на ходжа, то трябва да се потърси помощ от някой, който се занимава именно с този тип магии.

mira55, съветвм те да пишеш на rain, който е потребител тук във форума.

Успех!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот mira55 » 29 Авг 2014, 06:48

Здравейте ,писах на Реин но още нямам отговор .А съм склонна да вярвам че има защото в живота ми все всичко с големи жертви ,сълзи и нерви съм получавала и то за кратко :( .Хората които най много съм обичала или умират или се разболяват тежко.Вече не ми останах сълзи ,психиката ми се разби от постоянно повтарящи се неща и от непрестанна борба за едно или друго .Все едно се боря с вятърни мелници .Странното идва в това че когато съм сама ,далеч от близки,роднини,приятели ,гадже всичко в работата и т.н върви чудесно .Но щом реша да имам връзка или да съм по близка с някого независимо как, почва пълна каша да става .Почвам да боледувам ,всичко тръгва с краката на горе без значение какво правя .
Аватар
mira55
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 09 Авг 2009, 12:29
Местоположение: Sofia

Мнениеот Darkss » 30 Авг 2014, 01:18

50те на Мардук не са някакви си демони,те са божества и предполагам,че ще помогнат,все пак имат огромна сила.
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот Cath » 01 Сеп 2014, 10:27

Разбира се, че не са демони. Но не са и божества. 50-те на Мардук, или по-известни като 50-те имена на Мардук, са епитети на въпросното божество. :) Подобни списъци с имена, присъщи на даден бог или богиня са доста популярни в Месопотамия, ето защо, имайки предназначението на този древен текст, се откриват и в Енума Елиш, а от там и при Лъвкрафт. Но, за да се върнем на темата - най-добре е подобното се разваля с подобно, както вече отбелязах по-горе. :)
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Darkss » 02 Сеп 2014, 02:10

Може би трябва да намериш катинар,да си визуализираш това,което искаш да стане и да го отключиш...Едва ли ще помогне,но може да пробваш
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот myurid » 05 Сеп 2014, 11:03

Даркс, защо предлагаш на човека да пробва нещо, което се очаква да не помогне?

Присъединявам се към Кат, че "подобното се разваля с подобно". В крайна сметка "подобието" е базов принцип в окултизма, във всичките школи с които съм запознат.

Мира, във живота на всеки човек умират любимите му хора, винаги се изискват жертви и сълзи за постигане на големите значими резултати в делата ни! Това е общовалидно. Що се отнася до близките връзки с роднини и гаджета - вероятно нещата са причинени не от магия, а от особености на характера, имам предвид, че вероятно си склонна да угаждаш на всички, пренебрегвайки своито собствени желания. Това води до натрупване на стрес, обикновено без да се осъзнава, и по някое време избива в болести, нервност, уж "случайни" неприятности и други.
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот Abathor » 08 Сеп 2014, 09:22

Ако наистина е магия, то начините да бъде неутрализирана трябва да са адекватни. Един добър гадател може да разкрие как.
Не че отричам магическото въздействие, но голяма част от така наречените магии действат понеже психиката на човека е поддала. Ако се замислите самите магии са психически феномен. С риск да се засегнеш, един добър психотерапевт също може да помогне доста.
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот danzi » 20 Авг 2015, 14:08

Darkss написа:Ами това ми звучи малко като някакво проклятие и малко по-рано бях постнал с целта да помогна на някой друг..Не съм сигурен дали това ще помогне,но си заслужава да опиташ

Ритуала взех от книга наречена "50те най-мощни магии на земята"
#7 TO BREAK A CURSE
Take five white candles and arrange them in a pentagram. Place a black candle, which symbolizes the curse, in its center. The ones afflicted by the curse must speak the words revealed here:
Evil curse that blights out lives
Be lifted now and flee
These candles' lights overcome the dark
From its grasps, set us free

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Превод:
№7 за да развалите проклятие
Вземете 5 бели свещи и ги подредете в формата на пентаграма.Сложете черна свещ по средата,която да олицетворява проклятието.Тези,които са засегнати от проклятието (тоест на тези,които им е правена черна магия и т.н) трябва да кажат следното (не знам дали ще се получи ако го кажете на български език,но ще го преведа):

Зло проклятие разбиващо животи
Бъди отпратено и отлети
Огънят на тези свещи побеждава мрака
От неговата хватка освободи ме!

Според мен е за предпочитане да го прочетете на английски език :) Късмет


Здравейте. Видях същия ритуал, но една дума беше различна. Тук е "blights ouT lives", а го видях "blights ouR lives". Кое е правилно? Струва ми се, че и двете имат смисъл, но предпочитам да е спазено точно. И още нещо - по другия начин, който видях, накрая завършваше със "So mote it be". Добре ли е да го добавя или да мина без него? И последно - може ли да използвам от декоративните (малките свещи), които са бели, но са в алуминий, за да не се разтичат?
Благодаря.
Аватар
danzi
 
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Сеп 2014, 20:44

Мнениеот Wizard » 25 Авг 2015, 16:21

Ако се придържаме към правилната форма на анг. език би следвало да е blights ouR lives, т.е. "разбиват живота ни".
По-важното е, когато се прави магически ритуал или се казва дадено заклинание, е да знаем КАКЪВ е неговият смисъл и какво целим да постигнем, а НЕ да кажем нещо си (независимо на какъв език е) и да очакваме желанието ни да се сбъдне задължително! От сега Ви казвам, че ако си мислите, че с казването на няколко думи ще постигнете нещо, то жестоко се лъжете....
но все пак нищо не ви пречи да опитате :)
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 13 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта