Възможно е да имам направена магия

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот danzi » 20 Авг 2015, 02:21

Здравейте. Накратко от доста време насам не ми върви в две определени насоки - 1. Каквото и да начинание да започна, за да изкарам пари, винаги се проваля и губя средства. 2. Връзките, но това не е толкова важно. По първия въпрос, имало е моменти когато каръщина е изключително меко казано. Казват, че е до нагласа. Всяко начинание го започвам с огромен ентусиазъм, надежда и положително мислене, че този път ще се получи. Уви, резултатие не закъсняват и след около месец, всичко е провалено. Когато ми е нужен късмет, него го няма. Освен това, на членове от семейството ми в последно време се случиха някои неприятни неща. Затова си мисля, че може би съм прокълнат ли, или има магия. Ако някой има идеи какво мога да направя, моля споделете.
Поздрави!
Аватар
danzi
 
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Сеп 2014, 20:44

Мнениеот Wizard » 25 Авг 2015, 16:25

Не всичко в живота ни опира до това, че ни е направена магия или някой се опитва да ни навреди.

Не знам какви са били действията ви и какво сте опитвали да започнете, НО ако не сте подходили достатъчно обмислено, т.е. да имате стратегия за бизнес начинанието си (ако говорим за бизнес), то всичко би било провал, просто защото нямаме план за действие, или планът ни просто е бил ГРЕШЕН!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта