Странните неща зачестиха...

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот imali » 22 Яну 2016, 13:22

Здравеите! Регистрирах се тук специално защото имам нужда от помощ и отговори, които се надявам да ми дадете, защото вече не знам какво да мисля... И бързам да се извиня, защото вероятно историята ми ще излезе много дълга, но наистина се надявам на някаква помощ...

Първо искам да отбележа, че от доста време ми се случват странни неща, на които избягвам да обръщам внимание или им приписвам чисто физически мои дефекти, като например виждането на някакви петна с периферията на зрението ми го приписвам на нарушение в зрението ми, дори и да знам, че към момента си виждам отлично и нямам проблеми, причуването на гласове (това ми се случи веднъж. Гласът не спомена моето име, но просто знаех, че вика мен защото беше през нощта, аз тъкмо излизах от колата и бързах да си вляза във входа когато глас извика "Сиси" или нещо подобно и последва хихикане... Гласът сякаш идваше от дълбоко)... та това го приписах на вероятно напили се съседи, колкото и да е невероятно за случая... Опитвам се да кажа, че докато не повярвам и не започна да се страхувам, то няма да имам проблеми и нищо не може да ми навреди. На този принцип съм. Има и още дреболии, които са ми се случвали в миналото, но наистина много рядко.

Нещата зачестиха когато заживях с бившия ми приятел в неговия апартамент. Живяхме само двамата и кучето ми. Първото, което ми направи впечатление е, че изпитвам неистов ужас от това да влизам в хола. Не мога да си го обясна и до ден днешен... Правеше ми впечатление, че там крушките горяха ако не всеки ден, то през ден - изобщо не преувеличавам. Въпреки това стиснах зъби... решихме да създадем семейство, дете, решихме, че сме готови. Като забременях последва истинския ужас. Той стана коренно различен човек, започна постоянно да ме убижда, започнахме да се караме постоянно. Не бяхме в състояние да проведен един диалог без да се скараме или единия да се обиди на другия. Имаше една вечер, бяхме отишли да пазаруваме, като се прибрахме в банята светеше и едно шкафче беше широко отворено. Аз не бях видяла нищо, той ме викна и ме попита аз ли съм била, не бил и той. Тогава ми каза, че преди да се раздели братовчедка му с бившия й мъж и при тях започнали да се случват подобни неща. Тогава го приех като поредното заяждане, въпреки, което същата вечер в 22:00ч. той ме накара да отидем до един манастир на няколко километра от града. Каза, че искал да излезе от вкъщи. Говорили сме си много пъти на тема духове с него, аз му споделях, че изпитвам ужас от хола, споделях му всичко и той казваше, че вярва в тези неща. изобщо станеше ли въпрос за тези теми той започваше да се държи много странно, да говори с недомлъвки. Веднъж каза, че кучето спяло плътно до неговата страна на леглото защото там се чувствало защитено. Много пъти ми намекваше, че щом съм до него не трябва да се плаша и до тук - нищо повече, все нещо оставаше недоизказано според мен. Веднъж каза, че синът ни щял да бъде като него и за това никой нямало да го разбира - пак недомлъвки.
С напредването на бременноста вече не издържах в онзи апартамент и на постоянните скандали и обиди и се изнесох от там и се прибрах вкъщи. При поредния опит да си оправим отношенията бях отишла при него една вечер, всичко наред, легнахме си, тъкмо си затворих очите когато мойта страна на матрака се подмести, буквално все едно нещо я бутна. Той каза, че не е усетил нищо. На сутринта разбира се пак се скарахме и не правихме повече подобни опити.
Когато родих му дадох да се разбере, че трябва да ни остави на мира и нещата поутихнаха за известно време.
Странностите се смалиха до това да виждам някакви преминаващи бели петна с периферното си зрение, както вкъщи, така и навън, както вечер, така и през деня. Имаше няколко месеца през които чувах постропване и почукване, все едно някой се опитва да отключи външната врата, дори кучето отиваше и заставаше в коридора нащрек, все едно чакаше някой да влезе (тя никога преди това не е правила така. Държа да кажа, че е много спокойна и уравновесена, не лае, не ръмжи като се звъни, нищо не прави). Когато отидех да погледна през шпионката нямаше нищо и никой. И този период утихна.
Имам и куче и котка. Преди месец котката ми падна от терасата, дали е скочил по някое врабче или се е подхлъзнал от перваза не знам. На четвъртия ден го намерих и си го прибрах, но през това време чувахме потропвания, все едно от гардероби, които той обича да си отваря и да ляга вътре, една вечер с баща ми чухме нещо средно между мяукане и вик и двамата скочихме да го търсим в апартамента, нямаше го разбира се. Като го прибрах тези неща утихнаха пак.
И основното, което ме убеди, че трябва да пиша тук и най- пресното е, че снощи всички седяхме в кухнята и гледахме телевизия когато дистанционното поставено на вестник пред телевизора паднаха изведнъж. Майка каза, че секунда преди това ги е погледнала и изобщо не са били на ръба за да паднат. Никой не е минал за да ги бутне, течение няма как да е станало. Днес докато държах малкия погледнах една стъклена празна бутилка поставена до кошчето за боклук... дали на момента се завъртя или преди това се е въртяла не знам, но е факт, че я видях да се завърта обратно на часовниковата стрелка. Не направи дори и половин кръг, но това вече няма как да го оправдая с дефект в зрението ми.

Случвало се е малкия да гледа в една точка някъде и да се смее с глас на нещо невидимо за мен, както и да плаче, преди малко докато го приспивах гледаше през глава, все едно има някой там. Не знам нормално поведение ли е за бебе, на мен ми е първо дете. Иначе кучето и котката се държат нормално като изключим двете случки споменати по- горе. Никога не съм призовавала духове или нещо друго, не съм се занимавала с каквото и да е близко до това, магий не съм правила, надявам се да не са ми и правили, но няма как да знам. Просто вече не знам какво да мисля, и ми идват в повече тези неща. Чула съм, че не бива да се говори за тези неща и не бива човек да се страхува и аз не правя нито едно от двете, но ме притеснява най- вече детето ми да не е застрашено по някакъв начин... Забравих да кажа, че апартамента, в който живеем е освещаван ако има значение.

И пак се извинявам, че то излезе цял роман, но ако не напиша всичко няма как да ми отговорите за веорятните възможности.
Благодаря на всеки, който ще отдели време да прочете всичко това...
Аватар
imali
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Дек 2015, 19:51

Мнениеот imali » 22 Яну 2016, 13:46

Сетих се още нещо... имам златна монета на врата с Христос, която никога и за нищо не свалям. Докато живеехме заедно доста пъти ме е карал да го махна този медальон. Приемам този човек за чисто зло, буквавлно... Няма как да ви го опиша.

И в последно време започнах да си припомням разни преживявания и случки от тогава, които ми носят само негативизъм. Мисля, че това започна да провокира повече странности вкъщи, или греша...
Аватар
imali
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Дек 2015, 19:51

Мнениеот eXPerience » 24 Яну 2016, 03:34

От разказаното е трудно да се определи със сигурност кой точно е причината. По принцип изглежда очевидно, че бившият ти приятел крие нещо, но пък може само така да си приказва.

Ти иначе имала ли си проблеми при раждането? Помисли по-мащабно. Може би си родила в 7-ия или 8-ия месец? Може би е трябвало да съживяват сина ти веднага след раждането? Може би е трябвало да го оставиш/върнеш в болницата, за да бъде под наблюдение? Накратко, може би е бил в критично състояние? Да, има връзка с темата.

Иначе животните и бебетата виждат такива явления, да.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот imali » 24 Яну 2016, 07:19

Родих на време, всичко беше наред с изключение, че се роди много трудно и не проплака веднага след раждането, но след помощ от акушерките се оправи. И първия ден не ми го дадоха защото казаха, че се адаптира трудно в новата среда. След раждането беше няколко часа в кислородна палатка за всеки случай, поради прекарана пневмония от мен през бременноста. Иначе през цялата бременност бях подложена на страхотен дистрес, но не съм имала проблеми.
Това се сещам в момента.
А той бившия се превърна в тотален психопат накрая, не мога да кажа дали просто си ги е говорил каквито му дойдат или е имало малко истина.
Не знам ако продължавам да не обръщам внимание дали ще позатихнат нещата. От снощи си мисля да отидем на малкия да му прочетат Киприянова молитва...
Аватар
imali
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Дек 2015, 19:51

Мнениеот eXPerience » 25 Яну 2016, 00:07

Значи не си сигурна какво точно е станало. Възможно е бебето да е било на косъм от смъртта. Лекарите не са ти казали веднага, за да не те притесняват, а след като детето се е оправило, вече не е имало значение. В крайна сметка не е станало като по филмите - да се роди бебето, да изплаче и да го дадат на майката. ( Символично казано. По принцип нямам представа как точно се процедира в съвременните болници при напълно здраво родено бебе.)

Не мога с точност да разбера кой е причината - бащата ли, детето ли, а може пък да си ти. Доколкото разбрах, имала си подобни явления и преди да забременееш, но това не значи нищо, защото времето не винаги е толкова линейно, колкото си го представяме. Има някои признаци, по които може донякъде да се отгатне кой точно е причината, но те не са толкова универсални. Например детето да е много, много по-издръжливо на болести от връстниците си, което не означава автоматично, че ще се заразява по-трудно, а само че ще ги кара много по-леко.

За Киприянова молитва не знам дали ще сработи. Чувал съм, че арабските молитви са много ефикасни (не с някакви преводи, а на чист арабски), но само така съм чувал. Не съм пробвал (не ми е трябвало) и не гарантирам нищо. Но в твоя случай бих опитал - да проверя дали биха изчезнали петната, които виждаш.

Все пак това биха били моменти решения, ако източникът на тези явления е детето. Ако не утихнат, когато детето се научи да говори (тогава би трябвало и да спре да ги вижда), накарай го да разкаже, да нарисува. Не игнорирай оплакванията му как има чудовища под леглото или в гардероба, или пък за страшни животни, които го гонят на сън. А междувременно помисли дали не можеш да отнесеш това към себе си. Опасност има ако някой умишлено е направил зловредна магия, но това е много съмнително. Иначе не е по-страшно от хората на улицата, стига да не правиш глупости, разбира се.

В крайна сметка ако пак започнат да се случват някакви неща, игнорирай. Ако все пак стане съвсем непоносимо, накарай детето да им каже да спрат (приемаме, че то е причината). А ако би могла да изкопчиш информация от бащата, би било най-добре (но не се излагай на излишен риск заради това). Не мога да ти дам по-конкретна информация как да прогониш тези явления, защото аз никога не съм се стремял да ги гоня.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот imali » 25 Яну 2016, 13:55

От бащата едва се отървах и в никакъв случай няма да го потърся за каквото и да е... Не искам целия ад отново да се стовари на главата ми! Една година успях да избягвам срещи и разговори с него, надявам се и занапред да имам този късмет за да не се появи бащинското чувство и да не вземе да предяви някакви претенции. Искам него и зловредното му влияние възможно най- далеч от мен и от детето ми... достатъчно му навреди докато беше още в утробата ми...
Сега за детето... самата аз смятам, че е доста здрав. Досега не се е разболявал той сам, два пъти го хваща вирус от мен, което реално е неминуемо, тъй като съм посотянно с него, но ги кара по- леко от мен. Иначе не го щадя откъм излизания - валял ни е дъжд, виелица ни е духала и какво ли още не. Но това го отдавам на факта, че нали деца, които растат в дом заедно с животни, имунитета им бил по- силен.
И се сетих още неща... Ако се замисля вероятно ще има и още и още... :
Та възможно ли е това бялото петно да е ангел- пазител? Според мен е допустимо, защото са ми се случвали няколко нелепи инцидента, от които излизам невредима. А черното вече си е черно... Когато живях в онзи апартамент понякога в съзнанието ми се визуализираше черна фигура с качулка, която се виждаше като сянка - просто знаех, че е с качулка. Преди две или три седмици, лежахме с малкия, но тук вече ми се губи и не съм сигурна дали го гледах как той се унася или аз се унасях и отново в съзнанието ми много ясно се визуализира въпросната фигура, стояща срещу леглото и гледаща ни. И тъкмо си казвах, че само глупости ми се привиждат и не е реално когато някаква енергия ме удари в слънчевия сплит мисля (централно м/ду гърдите). Все едно някаква топка или сфера се разтегна до пропукване вътре в мен. Усетих я физически! За първи и последен път ми се случи. Просто не мога да си обясна физическото разтягане, което изпитах, все едно някой изпрати кълбо от енергия, не знам дори как да го обясна.. Какво е това нещо с визуализирането?
Друго което се сетих... преди известно време от порядъка на 10-на дена майка реши да прекади с тамян. Като усети миризмата малкия стана мрънкав и много неспокоен. Друго, което се сещам е, че малкото пъти, които съм го водила в манастир или църква той се радва и дори приглася на попа и на бабите дето припяват. Но два пъти му четоха молитва за здраве... и двата пъти по време на четенето отново става много неспокоен. Не знам съвпадения ли са или има нещо не случайно.
Друго: Мисля, че на бившия ми му е направена магия или поне е открил такава. Разказва ми, че преди години в къщата му на село, където преди това живеели неговия чичо, заедно с жена му, която правела магии..., та там открил отрбичка с кости и още неща. След това се разболял от автоимунното заболяване, от което страда.. Но сега като се замисля, може и майка му да го е сложила за да раздели двойката, пък той да го е намерил. Тя ходи по врачки. Казва ми, че е ходила при някаква гледачка и й е казала, че ние ще се разделим и никога няма да се съберем.

Пак стана много дълго и все пак мисля, че забравям още нещо... съжалявам, че излезе толкова много.
Аватар
imali
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Дек 2015, 19:51

Мнениеот imali » 25 Яну 2016, 15:13

Забравих да кажа от толкова обяснения... малкия не дишаше като се роди, след като не проплака веднага. Както казах се роди много трудно. А акушерките и докторите са много пестеливи на обяснения - ти питаш, те мрънкат. BangHead Ама нали всичко беше минало вече и беше добре, слава Богу...
Аватар
imali
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Дек 2015, 19:51

Мнениеот eXPerience » 26 Яну 2016, 03:35

Разбира се, че ще се мръщи и ще мрънка. И аз се мръщя на същите неща. Не е присъщо на никой бозайник да диша разни гадни пушеци или тежки восъчни изпарения.

В крайна сметка единственото, което е било наред при раждането, е фактът, че бебето е живо. Нищо друго не е било наред.

Петното не е ангел. Но този монах с качулка всъщност е гласът, който те е викал по име. Не ти ли се струва странно, че те е ударил точно когато си се съмнила в реалността му? Не си първата, която получава подобен отговор на съмненията си. Следващия път, когато се чуеш/видиш подобна фигура или пък видиш местене на предмети, разпитай на ум (пък ако искаш и на глас) кой е и какво иска и виж какъв отговор ще получиш, за да си напълно сигурна.

Костите не са причина за местенето на предмети и другите подобни проблеми. Ти каза, че са започнали да ти се случват преди да се събереш с бившия си приятел. Обикновената логика говори, че няма как да имат връзка.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот imali » 26 Яну 2016, 14:57

Благодаря за отделеното време и отговорите! Ще продължа да приемам нещата за нормални без да се страхувам и ако Черния се появи пак ще послушам съвета ти.
Само не разбрах свързано ли е това нещо със събитията съпътстващи раждането на детето ми?
Аватар
imali
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Дек 2015, 19:51

Мнениеот eXPerience » 27 Яну 2016, 03:21

Проблемите с раждането имат връзка и затова ги използвах като признак, по който да се ориентирам, но не желая да описвам тази връзка тук.
Първо, това е конкретен факт, който не съм открил лично аз. Би било плагиатство направо да го публикувам тук.
Второ, някои думи въздействат директно още при прочитането. Това се случва преди да успееш да размишляваш над тях, да се съгласиш, да ги отречеш - нямаш време да си внушаваш каквото и да било. Чувстваш промяната физически - така, както ти си почувствала онзи удар, и няма как да се върнеш назад. Всичко това един вид лишава от правото на избор. Затова подобна информация не се публикува там, където всеки би могъл да я намери. Веднъж случайно открих някаква стара, забутана религия, която може би дори не се практикува по начина, по който е била практикувана в миналото. Там беше споменат този факт, и то по-скоро наполовина. Съвременните официални автори си мълчат по темата. Така е и най-добре да си остане за момента. Въпреки това ако някой задълбае достатъчно много, значи е направил своя избор и съответно ще намери нужното му.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта