имам нужда от съвет

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот rado1251 » 23 Яну 2016, 21:34

Добър вечер,наскоро след 1 година се разделих с приятелката ми която е с десет години по голяма от мен потърсих помощ от едни ушким магове от габрово,който срещу скромните 400 лева който ми взеха направиха още по зле нещата искаха ми да им пратя сапуни моя и нейна снимка мед парфюми 2 свещи и брашно гарантираха ми но в крайна сметка нищо не направиха и с нея още по зле станаха нещата,след това потърсих друг той ми взе 120 лева за едно заклинание с кърфица на нейната снимка между очите и трябваше да казвам определени неща 9 дена пак не стана нищо и още по зле стаха нещата та какво да правя ?
Аватар
rado1251
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Яну 2016, 21:01

Мнениеот Wizard » 24 Яну 2016, 18:08

rado1251 написа:Добър вечер,наскоро след 1 година се разделих с приятелката ми която е с десет години по голяма от мен потърсих помощ от едни ушким магове от габрово,който срещу скромните 400 лева който ми взеха направиха още по зле нещата искаха ми да им пратя сапуни моя и нейна снимка мед парфюми 2 свещи и брашно гарантираха ми но в крайна сметка нищо не направиха и с нея още по зле станаха нещата,след това потърсих друг той ми взе 120 лева за едно заклинание с кърфица на нейната снимка между очите и трябваше да казвам определени неща 9 дена пак не стана нищо и още по зле стаха нещата та какво да правя ?


Трудно е да попаднеш на магове, които наистина ще ти помогнат. Помоща не винаги се изразява в това, да се направи това което искаш... Понякога трябва да оставиш нещата такива каквито са... без да правиш опит да въстановиш нещо, което вече е променено...

Честно казано такива суми за правене на магия не бях си представял, че може да се поискат.... пък какво остава да се платят confused2
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот rado1251 » 24 Яну 2016, 21:44

когато обичаш някого истински плащаш и повече :) направих сега сам с възли една и с цигара да видим какво ще стане ако въобще стане нещо че вече съм скиптичен че съществува магия
Аватар
rado1251
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Яну 2016, 21:01

Мнениеот jameila » 23 Яну 2017, 20:29

За теб не съществува магия защото ти не си магьосник, това не ти ли е ясно?!! Ти си просто жалък ЕГОИСТ, който бърка истинската обич с бордел.!
Затова човечеството е стигнало до това положение...., от такива като ТЕБ
Имаш нужда от ПСИХОЛОГ не от Магия
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта