Имам нужда от малко помощ

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот DorAnna » 11 Мар 2016, 21:30

Здравейте! Малко ми е неудобно, може би ще ви се стори глупаво, но възможно ли е да ми помогнете? Става въпрос за това, че ми предстои да купя жилище. От 6 години живеем под наем и собственика все ни предлагаше апартамента, но нямахме пари. Сега, обаче стана така,че вече можем да купим жилището, но той, като разбра това, каза такава цена,която просто не е реална отнесено към цените на имотите в нашия град.Почувствах се много обидена,меко казано, защото през всичките тези години сме били изрядни,наема бе много висок /разбира се това си е наш проблем/. Трудно ми е да се местя в друго жилище,защото синът ми е изключително чувствителен и преживява всяка промяна тежко, затова и изкарахме толкова години тук.
Мога ли по някакъв начин да повлияя на продавача да ми каже една разумна цена, не ниска,но поне разумна.
Аватар
DorAnna
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Яну 2015, 19:15

Мнениеот Lustre4108 » 12 Мар 2016, 16:57

Обикновено за такива неща върши работа НЛП(невро-лингвистично програмиране), но не става с прочитане на книга или пък някаква проста методика. Има курсове, където тия неща се тренират и заучават, те са въпрос на навик, а не на теоретични знания.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта