Любовен триъгълник!Нищо ново под слънцето,но

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Obyrkana » 26 Мар 2016, 16:54

Здравейте! Ще започна първо с това, че не вярвах в това нещо наречено магия. Гоня 40 г. и винаги съм отхвърляла съществуването им, докато не се сблъсках с Магията. Първо бившият ми съпруг- влюби се в друга. Лошо няма. Предложих му всеки да си живее живота,но да не се развеждаме заради децата.Той не само, че бърза да се разведе, но и ни изгони от жилището, не контактува с децата си.А за децата си даваше живота.Просто стана друг човек.Аз купих апартамент. Не се предавам лесно.
В работата ми един колега ми се усмихваше от известно време сладко,сладко.Споделяше ми, че е нещастен, че жена му му кръшкала и такива работи. После припламна искрата между нас и завързахме връзка.Към този момент и двамата бяхме семейни. Всичко беше супер, докато един ден жена му не разбра за нас благодарение на техниката. Той все ми повтаряше,че иска да си е с мен, но не знае как да стане така, че да не изгуби децата си.Аз го разбирах. Заедно сме почти две години. А тя разбра за нас преди повече от година.И тогава започнаха странностите. На едната задушница имах яйце размазано по колата, на следващата кал.Започнахме с него да имаме търкания всеки месец от 9-10 до 18-20 число.После на прага ми беше залепена лепенка с името ми. Малко след това намерих натъпкани косми отстрани на вратата-черни /изглеждаха животински/.После имах хвърлена чанта с черва и други вътрешности върху колата.Започна да не ми върви в работата.Започнах да се чувствам все замаяна,изморена, ревлива.Той започна да се напива.Все да е изморен.Докато той казваше, че тя го иска само за касичка, започна да ми казва, че може и да го обича.А въпросната жена не се е спряла. И тя му е казала в очите, че не му е била вярна.Но той е като заслепен. Обичаме се.Минахме през много изпитания и продължаваме да сме заедно.Но ми се струва, че тя ще успее все пак да ни раздели.Не съм предполагала, че ще се сблъскам с такива неща.Но вече вярвам и ви моля за помощ. Да се изчистим от всички гадости, които ни прави и да се защитим от такива неща.Помогнете ми, моля!
Аватар
Obyrkana
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Мар 2016, 12:29

Мнениеот StealthMG » 28 Мар 2016, 22:08

Теглиш си Некрономикон-а. В него ще намериш 3 символа, 1-вият от които е Пентаграмата. Вземаш един съд (ще палиш огън в него), начертаваш тези символи на него. Ако е тъмен - с бяла боя. Иначе - с черна. Вземаш чаша с вода, в която си разтворила 3 лъжици сол (по възможност морска). Над тази вода прочиташ EHU SHUB. След това разпръскваш с ръка около мястото, на което ще правиш ритуала. Това ще изчисти негативните енергии. Поставяш дърва или съчки в съда на който са символите. Преди да започнеш си приготви връв с вързани на нея 10 възела. Отпускаш се доколкото можеш след което казваш гласно Conjuration of the Fire God, като при последната дума запалваш огъня. Вземаш връвта и четеш заклинанието Another Binding of the Sorcerer. При прочитането на всеки ред от него развързваш по 1 възел. Съсредоточи се в/у желанието да се освободиш от негативните магии и пречки. След като прочетеш последния ред и развържеш последния възел, хвърли връвта в съда за да изгори се опитай да се визуализираш освободена от негативните енергии. Това заклинание ще ги върне обратно и ще предизвика кошмари на извършителите докато не се окажат окончателно от мераците си да ти вредят.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот Obyrkana » 30 Мар 2016, 05:19

Благодаря!Ще пробвам,защото вече не се издържа.Започнах и да плача често,често-нетипично за мен.
Аватар
Obyrkana
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Мар 2016, 12:29


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 16 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 16 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта