Молба за помощ

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот stoqniv » 03 Апр 2016, 20:18

Здравейте,искам да ви попитам има ли някой тук,който може да ми помогне да накарам жена да намрази и зареже сегашното си гадже.Прреди да бъда обвинен искам да кажа,че не я искам за себе си или нещо такова,приятели сме от много време,а този е боклук,и него познавам от гоини.Няма жена,на която да не е изневерявал,не знам какво им прави обаче като си хване някоя и промива мозъка,пие,кръшка,лъже и след година-година и половина оставя развалини.Последните му 3 бивши ,едната е алкохоличка и почти не излиза от тях,другата обикаля дискотеките ,шмърка и се прибира с който падне,третата не знае на кой свят е,както си седи почва да реве и да трепери и няма обяснение защо.Това за него и жените му.Моята приятелка е точен човек,животаи не е особенно лесен,разведена е и има син в пубертета,откакто се хвана с тоя не прилича на себе си,опитах се да и обясня що за стока е,каза,че искам да е сама и нещастна и затова и разправям глупости и лъжи.Моря ако някой може да ми помогне да я отделя от него нека ми пише.Само да кажа,че аз лично досега не съм се занимавал с магии или нещо подовно,но вярвам в тези неща.Ако ме насочите към някой който разбира и може до помогне ще съм ви много благодарен.Може да ми пишетена лично и на e-mail stoqn.ivanov.1982@abv.bg .Предварително ви благодаря.
Аватар
stoqniv
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Мар 2016, 19:35

Мнениеот Lustre4108 » 08 Апр 2016, 17:30

Това е много глупаво- жената си има "трески за дялане", щом се е хванала с такъв идиот. И ще си научи уроците.

Лично аз не бих търсил магьосници за подобна цел, бих се обърнал към психолог за съвет. Но...още от сега знам какво ще отговори. Всяка намеса, ако е успешна, ще е временен успех. Едно, че нещата ще се обърнат срещу този, който е доброжелател- заради неосъзнатия проблем на жената, затънала в тия гадости. Ако използваш магия, ще си навлечеш пак същия проблем и после твоята приятелка ще налети на още по-голям изрод. Така че...остави я да преживее това, което се случва с нея.

Това е често срещан проблем при младите жени- захващат се с мъже боклуци и обратно- свестни мъже избират за половинки прости и агресивни жени. Обществото е доста болно и за да се оправят нещата, би било добре хората да си създадат навик да ходят по-често на психоаналитик, но...в БГ това е мисия невъзможна.

Така, че, ако все пак идеята да стоиш настрана не ти се нрави, съветвам те първо да се обърнеш към психолог да ти разясни какво се случва и какви са възможностите- така че да не навредиш и на себе си и на нея!
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 20 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 20 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта