Злоупотреба с алкохол и още....побои

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Obyrkana » 08 Апр 2016, 19:41

Здравейте! Пускам нова тема, защото в случая става въпрос за сестра ми. Тя е на 46 г. От 10 г. живее на семейни начала. Всичко хубаво,ама не съвсем.Въпросният човек още тогава прекаляваше с алкохола. Постепенно и тя започна да посяга към чашката. Започна да й посяга. Пребиваше я. На два пъти стигна до болница. Единия път беше с кръвоизлив в мозъка.Опита се да се махне от него, но той идва и я омайва.Обещава й, че няма да се повтори.И така до следващото пиянство и побой.А тя като се напие идва и започва да тормози мен и децата. После си тръгва и там става, каквото става.Рових доста из сайта, но аз съм лаик в тази област и не знам къде точно и какво точно да търся. Молбата ми е ако има някакъв ритуал за отказване от алкохолната зависимост и такъв ритуал, който да раздели сестра ми с този човек. Нещо, което да го направи да не иска да е с нея, да не иска да му е в къщата и да може тя спокойно да си отиде от него.Но тя трябва да се избави и от двете злини. Само ще кажа, че като е пияна е много агресивна и налита на бой. Когато е трезва е страхотен човек. Мила, грижовна, любяща леля и сестра. Но напие ли се. Не е за говорене. Ще съм ви благодарна, ако ме насочите или ми дадете решение на проблемите, които ви изложих.Надявам се, че ще има някакъв начин да й помогна.
Аватар
Obyrkana
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Мар 2016, 12:29

Мнениеот Lustre4108 » 09 Апр 2016, 10:29

Тия неща НЕ СЕ РЕШАВАТ С МАГИЯ. Нужна е намесата на полиция и психиатър. Говорете с адвокат, най-напред. Знам, че звуча грубо, но не е нужно да си много умен, за да разбереш към кого следва да се обърне човек в тия случаи.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот StealthMG » 10 Апр 2016, 09:31

Всъщност има нещо освен разговорите, което може да се направи по въпроса с алкохола. Но имай предвид, че няма напълно да го спре, а също така след преустановяването му нещата скоро се връщат към старата си форма. Пишеш на лист едно българско П и го пресичаш по средата с една вълнообразна линия (~). След това се съсредоточаваш над намерението да се ограничи употребата на алкохол и произнасяш 3 пъти РОНХНУ, като всеки следващ път е по-силно от предходния. Може да накараш и тя да го направи, още повече, че на всеки 3 дни трябва да се подновява, т.е. отново да се произнася по същия начин РОНХНУ над начертания символ. Това след късо време ще ограничи пиенето и въобще напиванията, но няма напълно да ги спре - ще ги намали около 75% както като количество, така и като честота.
Ако решиш да спреш/те с употребата на символа произнасяш над него АТАРУ МИНЕР веднъж и после изгаряш листа със символа.
Но все пак разговорите са по-доброто решение според мен, това само временно ще позволи да поемете дъх един вид. Също така символа е много желателно или да се носи в нея/него или да бъде в дома им.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот Obyrkana » 11 Апр 2016, 08:52

Благодаря ти за този ритуал.И снощи ни тормози с децата ми.До сутринта почти.А те са ученици и едвам отиват на училище след такива изпълнения.За мен няма да коментирам.А за разговори-водени са безброй пъти.Знае,че не трябва и не може да си обясни защо го прави.Още веднъж-благодаря.А за разделянето й с този мъж е повече от наложително.Тя не го обича вече,но от страх ли,от жал ли,от глупост ли се връща при него.Ако той се махне от живота й съм сигурна,че тя ще спре и с пиенето.Ако се сетите за такъв ритуал, ще е чудесно.Страх ме е за нея.Сестра ми е и си я обичам.
Аватар
Obyrkana
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Мар 2016, 12:29

Мнениеот jameila » 23 Яну 2017, 18:08

Obyrkana написа:Благодаря ти за този ритуал.И снощи ни тормози с децата ми.До сутринта почти.А те са ученици и едвам отиват на училище след такива изпълнения.За мен няма да коментирам.А за разговори-водени са безброй пъти.Знае,че не трябва и не може да си обясни защо го прави.Още веднъж-благодаря.А за разделянето й с този мъж е повече от наложително.Тя не го обича вече,но от страх ли,от жал ли,от глупост ли се връща при него.Ако той се махне от живота й съм сигурна,че тя ще спре и с пиенето.Ако се сетите за такъв ритуал, ще е чудесно.Страх ме е за нея.Сестра ми е и си я обичам.

Здравей Obyrkana
Моля те да обърнеш внимание на първия пост - този на Lustre, където ти е посочено единственото разумно решение на проблема. Вместо да предприемаш неразумни, необмислени действия
от които един ден само ще съжаляваш!!!!!!
Не разбирам за какво благодариш??????!!!!!!! Благодариш за това, че с подобен ритуал си на път сериозно да навредиш на сестра си ли ???
StealthMG, до колко пое отговорност и гарантираш успех при извършването на този ритуал? Може ли да обясниш значението на първото действие: разделянето на П чрез вълна
Значението на -Ронхну
значението на - Атару минер ??
!!
Чесно казано да се дават подобни съвети още повече когато не се отнася за лицето което е дало запитване, не само че е безотговорно, ами просто недопустимо!!!! После да не се чудим от къде ни е дошло -Неизлечими болести ,алкохолизъм , наркомания , среднощни кошмари демонично присъствие .................и тн
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот StealthMG » 30 Яну 2017, 23:36

Кое те кара да мислиш, че не е изпробвано и то лично?
Това е доста мощен символ, ама докато не го изпробваш няма да го разбереш. И да, виждал съм резултатите му точно при алкохолна зависимост, макар че са само част от възможните му приложения. Символа е толкова силен, че може да ограничи въздействието на геопатогенни зони дори. Камо ли на нещо такова, като алкохолна зависимост. Името РОНХНУ е същевременно и активационния ключ.
Личен опит точно за алкохолизма - през 4-те месеца в който го ползвах някой зависими покрай мен ограничиха до такава степен алкохола, че вместо 3-4 бутилки бира примерно (от2.5л) сами спираха на 1 бутилка. Да не говоря че и разправиите силно се ограничиха. След преустановяването на използването му нещата се върнаха донякъде към старото положение (може би дори малко по-леко от преди). х2-3 бутилки всеки ден по възможност. Така че говоря от опит и давам неща, които съм пробвал и съм видял как и доколко работят. Пък дали ще ги пробва друг да види какви са ефектите си зависи изцяло от него,
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта