Проблем с демон моля помогнете

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот ivakavlad » 07 Яну 2017, 22:12

Здравейте имам проблем с демон до сега винаги за семейство ни са се закачали всякакви същества. Сенки, слаби демони, заблудени души и дори пакостници но този е различен. Не мога да го прогоня. Пробвах с Кипряновите молитви осветил съм апартамента вече 10-ина пъти но нищо не помага. Историята в мойто семейство е стара във фамилията ми се носи легенда че преди 10-15 поколения едно момче и момиче от враждуващи племана се влюбили и се събрали но шаманиъе от племето на момчето проклели момичето и всяко момиче което се роди. Не знам до колко е вярно но ми трябва помощ да прогоня демона вече нямам никакви сили да се боря с него и израсходвах всичките си варианти. Умолявам който може нека помогне
Аватар
ivakavlad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 04 Сеп 2016, 02:12

Мнениеот jameila » 12 Яну 2017, 01:20

Hubavo ste e da znaesh s kakvo tochno si imash rabota i kakvo iska OT teb. S kiprianovi molitvi nqma da go izgonish - taka dori moje da go yadosash. PRI takiva sluchai e neobhodimo vseki den da ochistvash i osvestavash domut si, kakto i vseki den da otdelqsh vreme za molitva. Verojatno si svurzan s tova nesto i to da e chast OT teb. Kolkoto poveche SE opitvash da se borish to poveche ste SE usilva. Ima dva varianta ili da razberesh kakvo iska ili da spresh da mu otdavash znachenie
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот ivakavlad » 13 Яну 2017, 16:24

Конкретният демон води комуникация но рядко. При въпроса "какво искаш" отговора е "вас". При игнориране следва активизиране блъскане на врати, замерване с предмети, ръчкане в ребрата. Не съм спал от един месец повече от един-два часа. Не мога да каза как изглежда когато се появява е като сянка без лице и раличими черти. Това което още мога да дам като информация е че е с дълбок дрезгав глас. Отказва да каже кой е и когато реши да говори заплашва че ще бъдем негови (каквото и да означава точно това)
Аватар
ivakavlad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 04 Сеп 2016, 02:12

Мнениеот Corrosion » 15 Яну 2017, 00:08

Най-вероятно се храни с енергията, която е около семейството ти. Ако това с проклятието е вярно, то значи закачането на този демон има за цел да прекъсне съществуването на този род. Ако няма с какво да се храни, най-вероятно няма да се занимава с теб. Нещо променя ли се, когато си далеч от семейството си? Кога почна да се случва това? Ако имаш половинка и деца, това как повлия на случващото се? Стана ли нещо специфично, около което този демон се закачи за вас - сватба, раждане, зачеване?
Аватар
Corrosion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Май 2016, 17:31

Мнениеот ivakavlad » 15 Яну 2017, 18:46

Относно проклятието ми го каза пра пра баба ми когато бях на 10. Постоянно около нас се закачат разни такива същества попринцип се справям с прогонването им но вече съм прекалено изтощен. Всички в семейството ми сме били близо до смърта или мъртви за известно време това знам че привлича всякакви духове, призраци, демони и всичко останало. Иначе нямам приятелка нито деца. Краят на септември братовчедка ми роди но той се прави доста след това. Отделно майка ми я оперираха от рак на гърдата преди няколко дни но пак той се появи някъде средата на ноември. От както се появи аз почнах да имам много проблеми със здравето и всичко едно след друго. Първо ме хвана дископатията (на 26 години съм от 3 години съм вече с дископатия) след това паднах докато ходя по плочките в нас спънах се в нищото. След това се надух от зъб и то зъб на който му нямаше нищо. Попринцип жените не ми онръщат внимание но това го отдавам на други неща а не на гостите ми. Просто когато прогоня един след месец два идва друг просто от нищото, а този не е и особенно разговорлив. Нямам нищо против да стоят и да си говорим помогнал съм на много заблудени души и съм научил много от тях но просто в момента не се издържа. Ако ще помогне преди имах един сън който се повтаряше често и сега понякога го сънувам. Аз съм буквално в нищото едно черно пространство и пред мен има огромен пентаграм на всеки ъгъл и там където се сливат чертите има по една запалена бяла декоративна свещ аз говоря на някакъв странен езим даже незнам дали съществува и след края на всеки ред една част от пентаграма светва но винаги се будя когато светне средата. Ако някой ми каже с какво си имам работа и как да го преборя ще съм много благодарен
Аватар
ivakavlad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 04 Сеп 2016, 02:12

Мнениеот Corrosion » 16 Яну 2017, 23:18

Поискай от нещо да те пази. Избери си ангел/бог/същество, или просто поискай помощ от съдбата, или както ти си го наричаш, и виж дали нещо, или някой, ще дойде. Те даже екзорсизмите дето ги правят свещениците са точно като въртене на телефони - отваряш указателя, почваш да се обаждаш и не спираш, докато някой не ти вдигне. Ако е повече от един, още по-добре.
Аватар
Corrosion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Май 2016, 17:31

Мнениеот StealthMG » 17 Яну 2017, 04:46

Invocation of the Gods of KUR against the Evil Spirit

Let me present to you yet another gem from my personal library which is uniquely constructed by myself. It is an incantation that invokes the Gods of KUR to protect the magician from the evil spirits that escaped into the Upper World. I must warn thee though…
THIS IS NOT AN INCANTATION THAT IS MEANT FOR BEGINNERS, DABBLERS, AND OTHERS WHO HAVE NO PERSONAL CONNECTION TO THE DEITIES AND GREATER DEMONS OF KUR! THESE FORCES ARE NO JOKE AND DO NOT PLAY AROUND. CALLING ON SUCH IS AT THINE OWN PERIL AND THE FOOLISH AND THOSE THAT HUNGER FOR POWER WILL BE STRUCK DOWN BY THE VERY FORCES THEY SEEK TO BIND AND COMMAND.  TAKE CARE!
Here follows the text:
ZI BA DINGIR KURGAL
ILANI MUSHITI ZI BA DINGIR KURGAL
ASHKUN INA SHAPLIKUNUMA ADIBBU’UB DINI
ASHSHU KASHSHAPTU U KASHSHIPANNI
BA ELINITUM UBBIRA’ANNI
A AKA A ERESHKIGAL BA NAMTAR
A AKA A NERGAL BA ISHUM
A AKA A PAZUZU BA HUMWAWA
A AKA A NINGISHZIDA BA BIDU
IR A AKHA ZI BA DINGIR KURGAL
DUR UTUKKU XUL KAT URUZU DUB ERIM
ASHSHU NIGAKAMESH INA MUKUNU LU-UZKI
NIG XUL SHA INA SUMU UZUMESHMU SAMESHMU GALU
USUXUX MIMMA LIMNU SHA ANA NAKAS NAPISHTI’IA ILLIKAKA
E A UTUKKU XUL BA EKHI A GANZER
GALLU LUBALLU A XAMIS
NISH ILANI RABUTI KURGAL UTAMMEKA
LU TATALLAK

Here follows its English translation:

Spirits and Gods of the Underworld!
Thee I invoke, O Spirits and Gods of the Underworld!
I have resigned myself at your feet and bring forth my lament!
Because the sorceress has bewitched me,
And the enchantress has banned me,
I cry unto Ereshkigal and Namtar!
I cry unto Nergal and Ishum!
I cry unto Pazuzu and Humwawa!
I cry unto Ninghizhidda and Bidu!
Hurry, O mighty Spirits and Gods of the Underworld!
Turn round the Evil Spirit! Protect thy servant! Kill the Enemy!
Let me be clear of sorcery through your names!
Whatever evil that is in my body, my flesh, and my sinews,
Seize it, and take it down to the Land of No Return!
Tear away whatever evil may come to cut off my life!
Rise, O Evil Spirit, and go forth unto Ganzir!
The Galla, may they devour thee wholly!
In the name of the great gods of the Underworld I exorcise thee!
That thou mayest depart!

ZI DINGIR KURGAL KANPA!
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот jameila » 23 Яну 2017, 14:35

ivakavlad написа:Конкретният демон води комуникация но рядко. При въпроса "Йу искаш" отговора е "вас". При игнориране следва активизиране блъскане на врати, замерване с предмети, ръчкане в ребрата. Не съм спал от един месец повече от един-два часа. Не мога да каза как изглежда когато се появява е като сянка без лице и раличими черти. Това което още мога да дам като информация е че е с дълбок дрезгав глас. Отказва да каже кой е и когато реши да говори заплашва че ще бъдем негови (каквото и да означава точно това)

Ръчкането в ребрата ме припомни за нещо, тоест според мен си имаш работа с нещо от сорта на Инкуб хранещ се от твоята сексуална енергия съществото е доста реално до толкова че ако реши става видимо за човешкото око. Има формата на Рептил целта му е да те превърне в свой инструмент. Не само чрез обсебване на чувства и мисли отделно от това ти го поемаш и чрез храната .
Първият съвет който ми идва на ум е да смениш жилището където си в момента тоест да се махнеш от там където се проявява. Не изгасвай светлината пали свещ за да намерят душите починали на това място портал към светлината. Постави на отвън прозореца купа с ябълков оцет, както и в помещението където пребиваваш. Взимай витамин С 2000 мг дневно 1000 мг магнезий дневно. Бирена Мая по 7 таблетки 4- пъти дневно. Трябва да знаеш че чувствата и апатията които изпитваш не са твои. Обнови вярата си
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот jameila » 23 Яну 2017, 15:29

[quote="ivakavlaмного от тях но просто в момента не се издържа. Ако ще помогне преди имах един сън който се повтаряше често и сега понякога го сънувам. Аз съм буквално в нищото едно черно пространство и пред мен има огромен пентаграм на всеки ъгъл и там където се сливат чертите има по една запалена бяла декоративна свещ аз говоря на някакъв странен езим даже незнам дали съществува и след края на всеки ред една част от пентаграма светва но винаги се будя когато светне средата. Ако някой ми каже с какво си имам работа и как да го преборя ще съм много благодарен[/quote] Ако ти се случи пак да попаднеш в този сън прекъсни ритуала и продължи на език който разбираш огради се със защита оповавайки се на Христовата Сила и вечният порядък- обикновено дава добри резултати. Колкото и да ти е трудно намери си някакво занимание в случая най добре нещо свързано с благотворителна дейност. Погрижи се за здравето си имунната система - изключително важно.
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот ivakavlad » 24 Яну 2017, 18:05

Пробвах със заклинанието имаше известен ефект до толкова че вече спя нощно време. Тези дни ще изпробвам другите съвети. И ще кажа резултата много благодаря за помоща.
Аватар
ivakavlad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 04 Сеп 2016, 02:12

Мнениеот estalion » 27 Яну 2017, 15:15

ivakavlad, от това което чета съдя че проблема ти е много сериозен. Киприянови молитви и бирена мая няма да помогнат. Киприяновата между другото дава ефект но е много важно кой я чете. Ето например аз миналата година бях свръхтежко обладан, до положение на промяна на формата на лицето и лека лудост. Вечер имах частични превръщания и буквално си отивах. Оправих се и мога да ти помогна.
......НО........
Сънят който описваш ме кара да мисля че проблема ти е наистина сериозен, ЗАЩОТО СИ ЕДИН ОТ ТЯХ!!!
Толкова ли не се сещаш че сънуваш собственото си минало? Бил си черен маг! Яко......
Я си спомни сега пентаграма който сънуваш прав ли беше или обърнат?
Аватар
estalion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 05 Яну 2016, 12:41

Мнениеот jameila » 28 Яну 2017, 15:32

Ако пентаграмът беше обърнат ivakavlad щеше да пише . Също така той спомена за някакво проклятие и като прибавим сензитивните качества, това е напълно достатъчно да станеш мишена на подобни атаки.
Но кое е най лошото че положението не само за ivakavlad e сериозно и жвотозастрашаващо ами за целият човешки род.
Колко са и онези които дори и не съзнават, че са обладани . Аз мисля , че само с общи усилия имаме шанс да го преборим
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот estalion » 29 Яну 2017, 10:39

jameliq, много си права, само че проблемът с демоните е прекалено сериозен. Всъщност засега ние сме на губещата страна. Ако знаеш и аз какви проблеми си имам.... Непознати хора ме нападат на улицата! Току-що пак се размина боят. Добре че съм вътрешно силен и знам карати че се оправям криво ляво.
Заедно с нарастването на сегашната световна война и с понижаването на вибрацията тук се изсипват все по-силни и по-страшни демони.
Моят съвет към всички вас е-учете се да се биете, че като дойдат онези със стъклените очи милост няма да има!!!
Аватар
estalion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 05 Яну 2016, 12:41

Мнениеот Nemezius » 02 Фев 2017, 11:48

И сега хайде да вземем да спрем на място, да се огледаме и.... CUT THE CRAP!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта